تعمیرات و خدمات پس از فروش در اصناف خدماتی یکی از مواردی است که مجموعه های خدماتی می بایست جهت محبوبیت و پیشرفت در کسب و کارشان دقت ویژه ای به آن داشته باشند که یکی از این مشاغل خدماتی، صنعت توسعه یافته و رو به پیشرفت تابلو سازی می باشد؛ لذا در ادامه به یکی از خدمات پس از فروش در تابلو سازی که مربوط می شود به تعمیر تابلو های نئون خواهیم پرداخت.

تعمیرات تابلو نئون | تعمیر نئون شیشه ای | تعمیر نئون فلکسی

امروزه تزئینات با استفاده از انواع روشنایی در حال توسعه، پیشرفت و به روز شدن است که نور پردازی با استفاده از لامپ های نئون شیشه ای و لامپ نئون فلکسی یکی از این روش های نور پردازی بشمار می رود که یکی از مدرن ترین ها و جدید ترین ها می باشد به طوریکه می توان آنها را در قالب یک تابلو تبلیغاتی، گذینه های دکوری و یا گذینه نور پردازی مورد استفاده قرار داد؛ لذا در ادامه مطلب به یکی از تابلو ها که با استفاده از لامپ نئون و به شکل بال فرشته ساخته می شود خواهیم پرداخت.

تابلو نئون بال فرشته | لامپ نئون بال فرشته

امروزه اکثر صنایع در جهان به شکل قابل توجهی رو به پیشرفت و توسعه هستند که می توان یکی از عمده ترین آنها را صنعت ساختمان سازی نام برد که خود این صنعت در بر گیرنده و یا بهتر است بگوییم درگیر کننده بسیاری دیگر از صنایع و مشاغل می باشد که یکی از مشاغل شناخته شده در آن گچ کاری است که این شغل در صنایع دیگری نیز می تواند به کار گرفته شود که یکی از آنها حرفه تابلو سازی است.

تابلو سازی و کناف | حروف برجسته و کناف | تابلو چلنیوم و کناف

جهان امروز ما انسانها در بسیاری از موارد مدیون پیشرفت علم، تکنولوژی، خلاقیت و نوآوری ها است که در تمام ادوار زندگی به دست بشر در حال تغییر و تحول است. در واقع غریزه و ذات انسان ایجاب می کند تا در تمام طول عمر، خود را با اکثر تغییرات وقف دهد و با هم نوعان خود، هم سو و هم جهت باشد.

تابلو تبلیغاتی ورودی شهر | بیلبورد ورودی شهر

بیلبورد در تبلیغات به فضایی اطلاق می شود که امکان درج آگهی در آن برای شرکت ها، ارگان های خصوصی، دولتی و یا تولید کنندگان کالاها فراهم باشد. در واقع بیلبورد نوعی از تبلیغات است که در فضاهای خارجی انجام میگیرد و معمولا به شکل یک تابلو تبلیغاتی نور پردازی شده و یا بدون نور پردازی روی پایه هایی بلند با استفاده از متریال های مختلف اجرا شود.

بیلبورد چیست | بیلبورد تبلیغاتی

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن