تابلو سازی از حرفه های هنری و در عین حال فنی به شمار می رود که در اکثر شهر های کشور افرادی وجود دارند که در این صنف و در مجموعه یا کارگاه های تابلو سازی فعالیت دارند. اما همانطور که در مطالب قبلی عنوان شد، تابلو سازی در تهران به دلیل وجود امکانات لازم نسبت به دیگر شهر ها از اهمیت بالاتری برخوردار می باشد.

تابلو سازی شرق تهرانتابلو سازی های تهران

همانطور که می دانیم تهران یکی از شهرهای بزرگ در ایران می باشد که از نظر اشتغال زایی، تولیدات، واردات و صادرات از اولین ها در ایران به شمار می رود که در رابطه با همین عناوین، ایجاد یک مجموعه، همراه با مجهز بودن به دستگاه ها و کارگاه تابلو سازی می تواند در تولید بهینه جهت ساخت و عرضه تابلو های تبلیغاتی و همینطور اشتغال زایی از مهمترین گذینه های بازاریابی و درآمد زایی باشد.
در حال حاضر شرکت ها و مجموعه های تابلو سازی مختلفی در نقاط مختلف تهران مشغول به ساخت و عرضه تابلو های تبلیغاتی هستند، که از عمده فعالان این صنف در شرق تهران مبادرت به تولید و عرضه تابلو می نمایند.
تابلو سازی نوین لایت یکی از مجموعه های کاملا مجهز به کارگاه تابلو سازی، نیروهای انسانی مجرب و دستگاه های مدرن ساخت تابلو در شرق تهران می باشد. که با ساخت انواع تابلو های تبلیغاتی در تهران و تمام نقاط کشور با بیش از هزاران نمونه کار تابلو مغازه، ارگانها، شرکت ها و اماکن مختلف تجاری و مسکونی فعالیت دارد.
از برخی محصولات و خدمات تابلو سازی نوین لایت می توان به ساخت انواع حروف برجسته، تابلو چلنیوم، تابلو استیل، تابلو نئون پلاستیک، تابلو لاس وگاسی، تابلو نئون، تابلو پیکسلی، تابلو روان، تابلو ال ای دی ثابت، تابلو منو قیمت دیجیتال، تابلو شناسایی، اجرای نمای کامپوزیت، اجرای نمای ترمووود و بسیاری دیگر از تابلو های تبلیغاتی اشاره کرد.

تابلو سازی در ایران یکی از حرفه های هنری به شمار می رود که راه اندازی آن در تمام شهرها با توجه به شرایط لازم امکان پذیر می باشد.اما راه اندازی و ایجاد یک کارگاه تابلو سازی تهران نسبت به دیگر شهرها با توجه به دسترسی بهینه به حد اکثر ابزار لازم و مواد مصرفی برای ساخت یک تابلو تبلیغاتی می تواند تاثیر مستقیم و بسزایی در تولید بهینه یک تابلو داشته باشد. در واقع می توان گفت راه اندازی هر کسب و کاری، در پایتخت کشور ها به دلیل موارد گفته شده نسبت به سایر شهرها از اهمیت بالاتری بر خوردار می باشد.

تابلو سازی تبلیغاتی تهران

 

مواد و لوازم تابلو سازی

معمولا مواد و لوازم مصرفی در صنعت تابلو سازی از کشورهای چین، تایوان، کره و اسپانیا وارد می شوند که از عمده لوازم وارداتی مربوط به این صنف می توان به اس ام دی، پلکسی گلاس، لبه چنلیوم و دیگر موارد که برای ساخت تابلو چلنیوم و حروف های برجسته دیگر به کار می روند اشاره کرد.
همچنین می توان از ماژول های ال ای دی و اس ام دی، بورد کنترل و بسیاری دیگر از لوازم وارداتی برای ساخت انواع تابلو روان و تابلو های تبلیغاتی دیگر نام برد.


بورس تابلو سازی تهران

همانطور که می دانیم پایتخت هر کشوری در جهت اشتغال زایی از مهمترین شهرهای آن کشور به شمار می رود.تابلو سازی در تهران نسبت به دیگر شهرهای کشور میتواند از نظر نوع اجرا و کیفیت های لازم از اهمیت بالاتری برخوردار باشد.
در مقابل و در رابطه با این موضوع هر شهری برای هر صنفی دارای بورس و منابع متعددی در جهت انتخاب از میان صدها برند و انواع مختلف محصولات می باشد که تابلو سازی نیز یکی از همین اصناف می باشد و در تهران نیز دارای چندین مکان متعدد در بورس می باشد.
مورد دیگر و پر اهمیت در مورد حرفه تابلو سازی که باید عنوان کرد نمونه کارهای یک شرکت یا گروه تابلو سازی می باشد.
در واقع یک گروه تابلو سازی مجرب می تواند با ارائه و صدها نمونه کار در کارگاه یا دفتر خود تمام نیازهای مشتریان خود را بر آورده سازد و تبدیل به یک مکان پر از محصول به شکل بورس باشد.
تابلو سازی نوین لایت یکی از مدعیان در این امر با ارائه صدها نمونه حروف برجسته، انواع تابلو تبلیغاتی و بسیاری دیگر از محصولات تابلو سازی در تهران می باشد که به صورت صد در صد می تواند تمام نیاز های مشتریان خود را با نمونه های فراوان فراهم آورد.

 

تابلو سازی یکی از اصناف و حرفه های هنری به شمار می رود که تاثیر مستقیم و کارآمد آن در جهت بازار یابی، ارائه محصول، نوع خدمات و معرفی برنده های متفاوت بر کسی پوشیده نیست. در واقع تابلو سازی در دسته حرفه های تبلیغاتی قرار دارد که به صورت محیطی به معرفی خدمات و محصولات دیگر اصناف می پردازد.

کارگاه تابلو تبلیغاتیمعمولا حرفه های خدماتی برای ارائه محصولات خود نیازمند کارگاهی مجزا و متناسب با فعالیت خود همراه با ابزار یا دستگاه های لازم می باشند که حرفه تابلو سازی نیز یکی از این اصناف به شمار می رود.
در این مبحث قصد داریم به نیاز های اولیه و ضروری برای راه اندازی یک کارگاه تابلو سازی و همچنین فعالیت ها و برخی از خدمات آنها بپردازیم.


تابلو سازی چلنیوم

کارگاه تابلو چلنیومتابلو چلنیوم یکی از تابلو های تبلیغاتی حروف بر جسته می باشد که در صنعت تابلو سازی جزو تابلو های پر فروش به شمار می رود.
ساخت انواع تابلو چلنیوم و دیگر حروف های برجسته نیازمند کار گاهی است که تمامی ابزارها و دستگاه های لازم در جهت ساخت و عرضه تابلو چلنیوم را به صورت صفر تا صد داشته باشد.
یک کارگاه تابلو سازی برای ساخت حروف چلنیوم به صورت کلی نیازمند ابزار های خاص و دستگاه هایی از قبیل دستگاه لیزر و دستگاه حروف ساز چلنیوم می باشد.


تابلو سازی استیل

کارگاه تابلو سازی استیلاز دیگر ابزار های کار آمد و مفید در کارگاه تابلو سازی می توان به دستگاه برش فایبر و دستگاه جوش استیل برای ساخت حروف تابلو استیل اشاره کرد.
دستگاه های ساخت تابلو برجسته استیل به دلیل حجم بالا و بوی زننده در هنگام برش استیل و فلز نیازمند فضایی اختصاصی مانند کارگاه می باشند.


تابلو سازی نئون پلاستیک

کارگاه تابلو نئون پلاستیکاز دیگر خدمات کار گاه های تابلو سازی ساخت تابلو نئون پلاستیک می باشد.دستگاه مورد نیاز تابلو نئون پلاستیک، همان دستگاه لیزر است که برای ساخت حروف چلنیوم و برش پلکسی گلاس به کار می رود.
برای ساخت حروف نئون پلاستیک، به دلیل استفاده از برخی مواد شیمیایی مانند کلرو فرم، دارا بودن فضایی مانند کارگاه از مهم ترین عوامل در تابلو سازی به شمار می رود.


آموزش تابلو سازی


یکی دیگر از فعالیت های یک کارگاه تابلو سازی علاوه بر خدمات به مشتریان و ساخت تابلو های تبلیغاتی، آموزش تابلو سازی می باشد.
مسلما افراد علاقه مند در بسیاری از حرفه ها در جهت تکامل دانش فنی و حرفه ای خود به دنبال راه کار های مفیدی هستند که حرفه تابلو سازی نیز از این امر مثتثنی نیست.
از آموزش های مفیدی که در کارگاه های تابلو سازی وجود دارد می توان به آموزش ساخت تابلو چلنیوم، آموزش نصب چلنیوم، آموزش ساخت میز کار چلنیوم، آموزش تابلو سازی کامپوزیت و دیگر موارد مربوط به تابلو سازی اشاره کرد.

در بسیاری از مطالب قبلی عنوان شده به توضیحات مفیدی در مورد تابلو چلنیوم حروف برجسته در تابلو سازی و همچنین انواع تابلو چلنیوم و تاثیر آن در فروش محصولات و معرفی اصناف مختلف پرداختیم.
در این مطلب در رابطه با شناخت،انواع، قیمت و تاثیر تابلو چلنیوم همراه با زیر سازی ترمووود در تابلو سازی، فروش و معرفی بهینه محصولات و خدمات اصناف مختلف با ما همراه باشید.


تابلو چلنیوم و ترمووود چیست

 

حروف چلنیوم و ترمووود
تابلو حروف برجسته چلنیوم که یکی از تابلو های پر فروش و زیبا در تابلو سازی و تبلیغات محیطی به شمار می رود، روی زمینه و زیر سازی های متفاوتی مانند سنگ، ام دی اف، کامپوزیت، چوب و ... قابل اجرا می باشد که یکی از این زمینه ها که از زیبایی خاصی برخوردار است چوب ترمووود می باشد.
چوب ترمووود در ابعاد مختلفی از نظر طول، عرض و ضخامت در رنگ های متفاوتی در بازار موجود می باشد که با توجه به فضای در نظر گرفته شده تابلو قابل ساخت و اجرا می باشد.
حروف چلنیوم بعد از تکمیل زیر سازی روی ترمووود نصب می شود که تلفیق چلنیوم و ترمو در نوع خود یکی از تابلو های زیبای تبلیغاتی به شمار می رود و تاثیر به سزایی در معرفی و فروش محصولات خواهد داشت.

انواع تابلو چلنیوم و ترمووود

تابلو چلنیوم و ترمووود به شکل های متفاوتی از نظر انواع تابلو چلنیوم و همچنین ساخت زمینه ترمووود به روش های مختلف قابل اجرا می باشد.
به عنوان مثال اجرای تابلو چلنیوم پانچ و زمینه کار ترمووود در رنگ های گوناگون حروف چلنیوم و ترمووود از زیبایی ویژه ای بر خوردار است که می تواند تاثیر مستقیمی بر فروش محصولات داشته باشد.

قیمت تابلو چلنیوم و ترمووود

همانطور که می دانیم تابلو های چلنیوم به شکل های مختلفی در کارگاه تابلو سازی ساخته و عرضه می گردند که هر کدام از آنها دارای قیمت های متفاوتی هستند.
در مقابل چوبهای ترمووود نیز با کیفیت های متفاوت و برند های گوناگونی تولید می شوند که هر کدام نسبت به دوام و کیفیتشان، قیمت های مختلفی دارند که قیمت تابلو چلنیوم و ترمووود با توجه به نوع تابلو چلنیوم و نوع چوب مصرفی محاسبه خواهد شد.
در آخر این نکته را باید یاد آور شد که مرغوبترین چوب ترمووود در کشور فنلاند تولید و به اکثر کشورها ارسال می شود و در مقابل و در رابطه با این مبحث باید گفت که مرغوبترین رول چنلیوم برای ساخت تابلو چلنیوم در کشور اسپانیا تولید و عرضه می گردد که از معروفترین برند های چنلیوم می توان به لبه چنلیوم آلوراپید اشاره کرد.

ساخت یک تابلو تبلیغاتی سر در به شکل های متفاوتی صورت می گیرد که هر کدام از آنها در نوع خود می توانند تاثیرات مستقیمی بر روی فروش محصولات ایفا کنند و در جهت جذب مشتری مفید واقع شوند.

تابلو کامپوزیت چلنیومدر این مبحث قصد داریم به نکاتی در مورد تابلو حروف برجسته چلنیوم و تلفیق آن با نمای کامپوزیت یا تابلو کامپوزیت و همچنین ادغام هر دو آنها و در نهایت ساخت تابلو کامپوزیت چلنیوم بپردازیم.

حروف برجسته چلنیوم چیست

حروف برجسته چلنیوم

تابلو چلنیوم یا به عبارتی حروف چلنیوم نوعی از حروف های برجسته تبلیغاتی به شمار می رود که در حرفه و صنعت تابلو سازی بسیار مورد استفاده و استقبال اکثر مشتریان و متقاضیان تابلو های تبلیغاتی قرار دارد.
ساختمان یا همان سازه این مدل از حروف برجسته از متریال های پلکسی گلاس، اس ام دی بلوکی، زیر سازی پی وی سی و چنلیوم که نوعی آلومینیوم می باشد تشکیل شده است.تابلو چلنیوم حروف برجسته دارای برجستگی های استانداردی بین 7 تا 11 سانتی متر از سطح یا همان نمای زیرین کار می باشد که لبه آن ظاهری شبیه به آینه دارد و در رنگ های متفاوت تولید و عرضه می گردد.

تابلو کامپوزیت یا نمای کامپوزیت

تابلو سازی نمای کامپوزیت

در مطالب قبلی در مورد تابلو کامپوزیت به توضیحات کاملی پرداختیم و همانطور که گفته شد تابلو کامپوزیت در صنعت تابلو سازی نوعی زیر سازی یا بهتر است بگوییم نوعی نما برای تابلو های حروف برجسته به شمار می رود.
حروف برجسته چلنیوم برای قرار گرفتن، نصب یا همان ثابت ماندن و دیده شدن نیاز به زیر سازی مستحکمی دارد که یکی از این زیر ساخت ها کامپوزیت می باشد.
تابلو چلنیوم را می توان بر روی نماهای مختلفی مانند چوب، پلکسی گلاس، سنگ و مواردی این چنینی نصب کرد اما مزیت نمای کامپوزیت نسبت به دیگر نماها خاصیت تنوع پذیری در رنگ، نوع اجرا و دوام بالای کامپوزیت می باشد.

نصب تابلو چلنیوم کامپوزیت

تابلو سازی کامپوزیت چلنیوم

تابلو چلنیوم و کامپوزیت را می توان در روش های متفاوتی از نظر اجرا در کامپوزیت نصب و به مرحله روشنایی رساند.تابلو کامپوزیت در انواع فیکس، اچ و ال، هنگ و چندین روش دیگر قابل ساخت می باشد که تمامی این روش ها با در نظر گرفتن نوع سفارش توسط مشتری و نوع طراحی گروه های تابلو سازی می توانند در جذب مشتری و زیبایی تابلو تاثیر گذار باشند.
بعد از اجرای هر کدام از روش های گفته شده کامپوزیت نوبت به نصب حروف چلنیوم بر روی کامپوزیت می رسد.
جهت نصب تابلو چلنیوم بر روی کامپوزیت، برای نصبی بهینه و دقیق معمولا طرح مورد نظر که از قبل با استفاده از دستگاه پلاتر آماده شده است روی نمای کامپوزیت قرار داده می شود و بعد از آن اقدام به نصب زیر سازی حروف چلنیوم و در نهایت نصب حروف بر روی زیر سازی و در مرحله آخر اقدام به سیم کشی و روشنایی تابلو می شود.

قیمت تابلو کامپوزیت چلنیوم

قیمت تابلو چلنیوم کامپوزیت

قیمت گذاری روی تابلو چلنیوم کامپوزیت بر مبنا و استفاده متریال های مختلی انجام می گیرد.مواردی از قبیل نوع چنلیوم، پلکسی گلاس، اس ام دی، کامپوزیت و همچنین نوع اجرای کامپوزیت
به عنوان مثال قیمت تابلو چلنیوم و کامپوزیت که به روش اچ و ال کار شده با روش اجرای فیکس به دلیل مصرف پایین تر کامپوزیت متفاوت می باشد همچنین نوع حروف به کار رفته چلنیوم نیز می تواند تاثیر بسزایی در این امر داشته باشد.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن