تابلو های تبلیغاتی در حرفه تابلو سازی به روش های متفاوت و متنوعی ساخته می شوند که یکی از این روش ها ساخت تابلو های دوطرفه می باشد که خود آنها نیز به چندین دسته تقسیم بندی می شوند.

تابلو نئون پلاستیک دو طرفه
تابلو دوطرفه باکس نئون پلاستیک یکی از تابلو های تبلیغاتی می باشد که با استفاده از پلکسی گلاس در کارگاه تابلو سازی تولید می شود.


در تصویر فوق یک تابلو باکس دو طرفه قابل مشاهده می باشد که تحت عنوان باکس نئون پلاستیک شناخته می شود.
تابلو نئون پلاستیک باکس را می توان به شکل یکطرفه یا دوطرفه در تابلو سازی تولید نمود که تابلو مذکور یکی از تابلو های دوطرفه بشمار می رود.
همانطور که مشاهده می شود این تابلو با استفاده از متریال پلکسی گلاس ساخته شده است. به این صورت که بعد از برش پلکسی گلاس سفید رنگ، طرح مورد نظر با استفاده از رنگ پلی اورتال روی آن توسط نیروهای انسانی همراه با ابزارهای مخصوص قرار گرفته و در ادامه لبه پلکسی مشکی رنگ دور تا دور پلکسی برش خورده چسبانده شده است.
نکته مهمی که باید در مورد این تابلو عنوان کرد این است که به دلیل دو طرفه بودن آن، یک سمت تابلو چند میل کوچکتر ساخته شده و درون باکس بزرگتر قرار گرفته است و با استفاده اس ام دی های بلوکی، روی سازه از قبل ساخته شده و قرار دادن آن میان تابلو، نور پردازی شده است.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن