تابلو نئون پلاستیک

جمعه, 08 بهمن 1395 ساعت 23:46

تابلو نئون پلاستیک چیست؟

 

تابلو نئون پلاستیک نوع دیگری از تابلوهای حروف برجسته است.این نوع تابلو ها از پلکسی گلاس ساخته میشود،پلکسی گلاس یک نوع پلاستیک است که ظاهری بسیار شفاف دارد و از جنس پلی کربنات می باشد.

از ویژه گیهای پلکسی می توان به مقاوت آن در برابر شرایط جوی مانند قرار گرفتن در برابر سرما،گرما و تابش مستقیم نور خورشید نام برد که لازم به ذکر است که حتما برای ساخت حروف نئون پلاستیک از پلکسی های با برند معتبر موجود در بازار استفاده شود.

تفاوت تابلو نئون پلاستیک با تابلو چلنیوم(چنلیوم) جنس لبه های حروف است.جنس لبه حروف چلنیوم از نوعی آلومینیوم هست (که در بخش تابلو چلنیوم توضیحات کامل تری بیان شده است) و جنس لبه تابلو نئون پلاستیک از پلکسی گلاس می باشد.تشابهی که بین این دو حروف است روی کار است که هر دو از جنس پلکسی گلاس هستند بنابر این حروف ساخته شده نئون پلاستیک علاوه بر اینکه از روبرو از خود نور ساطع میکند از کناره های حروف نیز دارای نور می باشد که این قابلیت باعث جلوه بیشتر حروف ساخته شده میشود.
یکی از دلایلی که این حروف با عنوان نئون پلاستیک نام گذاری شد این است که در گذشته برای نور پردازی حروف از نئون(شیشه هایی که بعد از ساخت هر دو سر آن الکترود قرار میگرفت) استفاده میشد.اما پس از ورود اس ام دی ها به بازار تابلو سازی رفته رفته جای نئون در حروف نئون پلاستیک کم رنگ تر شد.
ساخت نئون پلاستیک به این شکل است که بعد از طراحی کار ، ورق پلکسی گلاس توسط دستگاه لیزر برش خورده و لبه های کار نیز که از جنس پلکسی گلاس هست از قبل برش خورده و به صورت کاملا دستی توسط حروف سازان با حرارت شعله ساخته می شود.
گروه تبلیغاتی نوین لایت با استفاده از بهترین نوع پلکسی گلاس موجود در بازار و با به کار گیری حروف سازان مجرب در کارگاه های خود همواره آماده خدمت گذاری به مشتریان عزیز می باشد.

حروف های برجسته

horofbarjesteh2horofbarjesteh1

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن