ساخت تابلو تبلیغاتی به عنوان یک تابلو سردر برای صنف املاک به شیوه ها و انواع مختلفی انجام می شود که هر کدام از آنها در نوع خود از تاثیر گذاری های متفاوتی برخوردارند و ماهیت کلی آنها در جهت بازاریابی، کسب در آمد و معرفی یک واحد صنفی به مشتریان و متقاضیان می باشد.

تابلو مغازه املاک چوبی | تابلو املاک ترمووود

تابلو های تبلیغاتی امروزه در سراسر دنیا با روش ها و متریال های مختلفی ساخته می شوند و با توجه به مکان ها و شرایط های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند که با نام های مختلفی میان مشتریان شناخته می شوند. لذا در همین راستا به یکی از تابلو های تبلیغاتی از نوع شناسایی با نام تابلو راهنما خواهیم پرداخت.

تابلو راهنمای طبقات | تابلو کامپوزیت

سینما یکی از مکان هایی است که از دیرباز یه عنوان یک محل تفریحی در میان افراد جامعه در نظر گرفته شده است. البته بعد اصلی و فعالیت سینما مربوط می شود به هنر که امروزه فراگیر بودن آن در دنیا یکی از فعالیت های بزرگ اقتصادی را نیز شامل می شود.
حرفه سینما و سینما داری علاوه بر نقاط مختلف دنیا در کشور ایران نیز از مهمترین حرفه های هنری و اقتصادی نیز بشمار می رود به طوریکه روز بیست و یکم شهریور را در تقویم ایران روز سینما نام گذاری نموده اند.

تابلو سینما | تابلو سازی نئون پلاستیک | تابلو کامپوزیت

اکثر افراد و جویندگان تابلو های تبلیغاتی مطمئنا با واژه و یا نام چلنیوم آشنا هستند و این نوع از متریال را به عنوان یکی از کاربردی ترین متریال ها در تابلو سازی می شناسند. چلنیوم یا همان نام اصلی آن چنلیوم یکی از متریال هایی است که به عنوان ساخت حروف برجسته چلنیوم به کار گرفته می شود و از کاربردهای بسیاری در تابلو سازی برخوردار است که در ادامه به مختصر توضیحاتی در مورد تابلو چلنیوم و یکی از گذینه های کاربردی آن خواهیم پرداخت.

تابلو چلنیوم دکوری | تابلو چلنیوم دکوراتیو | تابلو چلنیوم فضای داخل

همانطور که می دانیم تبلیغات در تابلو سازی به روش های مختلفی انجام می شود که در واقع ماهیت و نوع تبلیغ در تابلو سازی ساخت انواع تابلو تبلیغاتی است که خود در انواع متفاوتی قابل اجرا می باشد و برخی از آنها عبارتند از تابلو لایت باکس، تابلو چلنیوم، تابلو استیل و بسیاری دیگر از تابلو های تبلیغاتی که با استفاده از متریال های مختص به خود تولید می شوند.

تابلو نئون پلاستیک | تابلو تبلیغاتی داخل پاساژ | سفارش تابلو نئون

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن بورس تایمز