اکثر افراد و جویندگان تابلو های تبلیغاتی مطمئنا با واژه و یا نام چلنیوم آشنا هستند و این نوع از متریال را به عنوان یکی از کاربردی ترین متریال ها در تابلو سازی می شناسند. چلنیوم یا همان نام اصلی آن چنلیوم یکی از متریال هایی است که به عنوان ساخت حروف برجسته چلنیوم به کار گرفته می شود و از کاربردهای بسیاری در تابلو سازی برخوردار است که در ادامه به مختصر توضیحاتی در مورد تابلو چلنیوم و یکی از گذینه های کاربردی آن خواهیم پرداخت.

تابلو چلنیوم دکوری | تابلو چلنیوم دکوراتیو | تابلو چلنیوم فضای داخل

همانطور که می دانیم تبلیغات در تابلو سازی به روش های مختلفی انجام می شود که در واقع ماهیت و نوع تبلیغ در تابلو سازی ساخت انواع تابلو تبلیغاتی است که خود در انواع متفاوتی قابل اجرا می باشد و برخی از آنها عبارتند از تابلو لایت باکس، تابلو چلنیوم، تابلو استیل و بسیاری دیگر از تابلو های تبلیغاتی که با استفاده از متریال های مختص به خود تولید می شوند.

تابلو نئون پلاستیک | تابلو تبلیغاتی داخل پاساژ | سفارش تابلو نئون

تابلو تبلیغاتی که امروزه با روش ها و شیوه های مختلف و در انواع متفاوتی قابل اجرا می باشد از عوامل اصلی در فروش و بازاریابی میان اصناف مختلف بشمار می رود و در واقع تابلو تبلیغاتی می تواند یکی ازموثر ترین راه های کسب در آمد میان مشاغل باشد.
لذا در همین راستا قصد داریم به یکی از روش های تابلو سازی بپردازیم که از بازخورد تبلیغاتی بالایی میان مشتریان برخوردار می باشد و تحت عنوان تابلو چلنیوم شناخته می شود.

تابلو چلنیوم گرد | تابلو چلنیوم باکس | تابلو چلنیوم استیل

ثریا

در بسیاری از مطالب وبسایت تابلو سازی نوین لایت در مورد انواع تابلو های تبلیغاتی به توضیحاتی پرداخته ایم که تابلو چلنیوم و کامپوزیت یکی از آنها بشمار می روند که در انواع متفاوتی قابل ساخت و نصب هستند و بین تابلو های تبلیغاتی از فروش بالایی برخوردارند که می توان از مهمترین دلایل آن را طول عمر بالا، مدرن بودن و زیبایی عنوان نمود. لذا در ادامه به تشریح یکی از این تابلو های تبلیغاتی با متریال کامپوزیت و چنلیوم صنف کافه رستوران خواهیم پرداخت.

تابلو چلنیوم | لوگو چلنیوم | تابلو کامپوزیت | کافه رستوران

یکی از خدماتی که امروزه در حرفه تابلو سازی و تبلیغات به مشتریان عرضه می گردد ساخت نقشه جهان توسط انواع متریال ها می باشد که معمولا از آنها در دفاتر و محیط های داخلی شرکت ها بهره می گیرند و می تواند جنبه تبلیغاتی و یا دکوراسیون داخلی داشته باشد. در ادامه به ساخت نقشه جهان در تابلو سازی توسط متریال های مختلف خواهیم پرداخت.

تابلو سازی و ساخت تابلو نقشه جهان

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن بورس تایمز