ایران مال یا همان بازار بزرگ ایران یکی از چند مال بزرگ و گسترده در دنیا به شمار می رود که در شمال غربی تهران و نزدیک به پارک چیتگر در منطقه 22 تهران واقع شده و در مساحتی به ابعاد 317 هزار متر مربع احداث شده است.

ساخت تابلو ایران مال
ایران مال را می توان بدون اغراق یکی از بزرگترین مراکز تجاری، اجتماعی و فرهنگی در ایران نام برد که در این مطلب به ارتباط تابلو های تبلیغاتی، تابلو سازی و ساخت تابلو مغازه در ایران مال خواهیم پرداخت.

امروزه وجود رنگ های متفاوت در حرفه تابلو سازی، این صنعت را به یکی از متنوع ترین مشاغل در نوع متریال و اجناس مصرفی تبدیل نموده است که وجود این موارد نیز در ساخت تابلو های تبلیغاتی مدرن نیز بی تاثیر نخواهد بود.

رنگ تابلو حروف چلنیوم بیمه دی
از مهمترین متریال هایی که در این حرفه، از پر کاربرد ترین ها به شمار می روند می توان به رول های چنلیوم و پلکسی گلاسها اشاره نمود که در ساخت تابلو چلنیوم به کار گرفته می شوند.

شرکت کاشی و سرامیک سینا تولید کننده کاشی های پرسلانی، تزئینی و دکوراتیو می باشد که با احداث چندین شعبه و نمایندگی در سطح کشور مبادرت به سفارش تابلو های تبلیغاتی که اکقر آنها از نوع تابلو چلنیوم می باشد نموده است.

ساخت تابلو چلنیوم سینا کاشی
در ادامه این مطلب مجموعه تابلو سازی نوین به توضیح مختصری در مورد ساخت و اجرای تابلو چلنیوم این شرکت در کارگاه تابلو سازی خود می پردازد.

برخی مراحل تخصصی انجام شده بر روی آلومینیوم و شبیه شدن آن به شکل رول های آینه ای، تعریف و توضیحی می باشد، در رابطه با نام گذاری چنلیوم که در جهت ساخت تابلو های تبلیغاتی حروف برجسته به نام تابلو چلنیوم به کار می رود.

ساخت تابلو چلنیوم و کامپوزیت دلمونتی
از مهمترین کاربرد حروف چلنیوم می توان به ساخت تابلو های تبلیغات محیطی مانند تابلو مغازه، تابلو شرکت ها و دیگر اماکن تجاری دولتی و خصوصی اشاره کرد.

امروزه آموزشگاه های موسیقی به شکل قابل توجهی در میدان رقابت با یکدیگر حضور دارند و برای معرفی نام و برند خود در تلاش می باشند که یکی از راه کارهای مفید در این رابطه تبلیغات محیطی و ساخت تابلو سردرب بشمار می رود.

حروف نئون پلاستیک آموزشگاه موسیقی
در مقابل همین مورد باید عنوان کرد که حرفه و صنعت تابلو سازی از اصناف مرتبط با موضوع تبلیغات و مخصوصا تبلیغات محیطی بشمار می رود که می تواند در معرفی دیگر اصناف مفید و موثر باشد.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن