نمایشگاه بین المللی تبلیغات ، بازاریابی و صنایع وابسته یکی از گردهمایی هایست که هر ساله مانند بسیاری دیگر از نمایشگاه ها میان اصناف مختلف در رابطه با معرفی محصولات و بازاریابی آنها بر گزار می گردد.

نمایشگاه تابلو سازی، تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابستهنمایشگاه بین المللی تبلیغات، بازاریابی و صنایع وابسته، همانطور که از نامش مشخص می باشد همه ساله در ارتباط با تبلیغات برگزار می گردد و در زمینه رونمایی از جدیدترین دستگاه های چاپ، دستگاه CNC، دستگاه لیزر، دستگاه های برش فایبر، دستگاه های حروف سازی مانند حروف چنلیوم، حروف استیل، حروف وکیوم و ... فعالیت دارد.

چهاردهمین نمایشگاه بین المللی تبلیغات ، بازاریابی و صنایع وابسته در تاریخ 96/10/12 الی 96/10/15 از ساعت 9 الی 17 با مشارکت تقریبی 400 شرکت داخلی و خارجی فعال در ضمینه تابلو سازی ، تبلیغات و اصناف مربوطه در محل دائمی نمایشگاههای تهران برگزار گردید.

signmaker-exhibition-iran

امروزه نقش مثبت تابلو سازی و تبلیغات محیطی در جهت بازاریابی و رونق کسب و کار برای عوام امریست اثبات شده و غیر قابل انکار که همین مهم اسبابی را در سوی رقابتی تنگاتنگ میان شرکت های تبلیغاتی در ارئه خدماتی متفاوت همراه با نوآوری فراهم آورده است.

در چهاردهمین نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی، کشور های ایران، چین، کره جنوبی، ژاپن، آلمان، ایتالیا، ترکیه، بلژیک، اسپانیا، تایوان و فرانسه همراه با ارائه خدمات نوین مربوط به تبلیغات، مانند: رونمایی از جدید ترین دستگاه های چاپ بنر، دستگاه های برش و حک روی چوب و اجسام سخت، دستگاه های حروف ساز چنلیوم، استیل، وکیوم و دیگر دستگاه های مربوط به بازاریابی و تبلیغات محیطی حضور یافتند.
نمایشگاه سال 96 با رشدی بیش از 25 درصد نسبت به نمایشگاههای برگزار شده در سالهای قبل از نظر نوع خدمات، رونمایی از دستگاههای مدرن و معرفی هر چه بهتر نقش تبلیغات در بازاریابی و جذب مشتری میان بازدید کنندگان در فضایی حدود 28000 متر مربع برگزار گردید.
گروه تبلیغاتی نوین لایت نیز با معرفی و ارائه خدمات تابلو سازی و تبلیغات محیطی خود در میان بازدید کنندگان محترم همراه با کادری مجرب در یکی از غرفه های این نمایشگاه با معرفی مدرنترین حروف های برجسته همراه با آخرین تکنولوژی های روز جهان حضور پیدا کرد.

نمایشگاه تابلو سازی شانگهای چین
شرکتهای بزرگ مربوط به صنعت چاپ ، تبلیغات و تابلو سازی همه ساله برای رقابتی تنگاتنگ جهت به نمایش گذاشتن و فروش محصولات خود در نمایشگاه ها ، در کشورهای مختلفی گرد هم می آیند. که یکی از جامع ترین و بهترین نمایشگاه های تابلو سازی ، چاپ و تبلیغات در جهان نمایشگاه شانگهای چین می باشد.
در نمایشگاه شانگهای چین کلیه ملزومات مربوط به تابلو سازی اعم از دستگاه های چاپ ، دستگا های لیزر ، دستگاه های CNC ، دستگاه های حروف ساز تابلو چنلیوم ، دستگاه های حروف ساز وکیوم ، نمایشگرهای ال ای دی ، انواع SMD ، پیکسل پوینت و دیگر ملزومات به معرض نمایش عموم گذاشته می شود.
قطعا نمایشگاه شانگهای یکی از گسترده ترین و عظیم ترین رویداد ها در رابطه با فراهم آوردن ملزومات تابلو سازی برای تابلو سازان محسوب می شود.این نمایشگاه منبعی وسیع جهت اطلاع از آخرین و بروز ترین ملزومات تابلو سازی برای تولید کنندگان و تاجران صنعت تابلو سازی خواهد بود.نمایشگاه شانگهای چین در سال 96 در 8 سالن به مساحت 10000 متر مربع از تاریخ 29 الی 31 شهریور برگزار می شود.گروه تبلیغاتی نوین لایت برای ارتقاء سطح کیفی اطلاعات مربوط به تابلو سازی مجموعه خود افتخار شرکت در این رویداد بزرگ را از نداده و کماکان در بروز بودن اطلاعات خود با این مهم همگام خواهد بود.

نکات فنی جهت نصب تابلو
بعد از سفارش ساخت تابلو در تابلو سازی باید به شرایط فنی نصب تابلو دقت داشته باشیم که این شرایط عبارتند از:
1-نصب یک تابلو مانند تابلو چلنیوم ، تابلو روان و دیگر تابلو های مشابه با توجه به ممنوع بودن نصب تابلو به صورت عمودی باید به شکل افقی روی سردرب مکان مورد نظر و بدون زاویه نصب گردد.
2-حداکثر طول تابلو باید به اندازه دهانه مکان مورد نظر و عرض آن 2 متر باشد.
3-هم سطح بودن تابلو با تابلو کنار (ملک مجاور) الزامیست.
4-نصب تابلو روی پنجره ، تراس و نور گیر ممنوع می باشد.
5-ارتفاع تابلو از زمین باید بیشتر از 270 سانتی متر باشد و نصب تابلو کمتر 270 سانتی متر از سطح زمین ممنوع است.
تابلو سازی نوین لایت با دارا بودن چندین اکیپ نصب مجرب آماده خدمات به مشتریان محترم در سراسر کشور می باشد.قیمت تابلو چلنیوم ، قیمت تابلو روان و دیگر محصولات در نوین لایت.

مدارک لازم جهت دریافت مجوز نصب تابلو
قبل از نصب هر نوع تابلو تبلیغاتی مانند تابلو چلنیوم ، تابلو استیل ، تابلو فلکسی فیس و ... توسط تابلو سازی منتخب مشتریان نیاز به مدارک مورد نیاز جهت اخذ مجوز نصب تابلو و شرایط لازم می باشد.که این مدارک عبارتند از:
1-تکمیل کردن فرم درخواستی جواز نصب تابلو
2-کپی از سند ملک و پایانکار(در صورتی که تقاضا کننده مستاجر باشد نیاز به اجاره نامه و رضایت مالک الزامی است)
3-کپی از جواز کسب
4-کپی از فیش عوارض مشاغل
5-تصویر طرح تابلو ، ابعاد تابلو و نوع تابلو
6-برای نصب تابلو در مجتمع های اداری و تجاری نیاز به رضایت مالکین می باشد.
7-تکمیل کردن فرم تعهد نامه
جهت رسیدگی به درخواست متقاضی تمامی مدارک به صورت کامل دریافت می گردد.
بعد از تکمیل پرونده مدارک تا 48 ساعت در صف بازدید قرار خواهد گرفت.
چنانچه نکات فنی رعایت شده باشد بعد از 24 ساعت فیش فرم ارزشیابی اداره درآمد صادر خواهد شد و پس از پرداخت فیش صادر شده مجوز صادر می شود.
متقاضی بعد از دریافت مجوز می تواند مبادرت به نصب تابلو نماید.
چنانچه تابلو تبلیغاتی محسوب شود.متقاضی باید با ارائه مدارک به سازمان زیباسازی برای دریافت مجوز اقدام نماید.
تابلوهای نصب شده روی نمای ساختمان ، تابلوهای روی پشت بام ، تابلوهای نصب شده در ارتفاع ، تابلوهای نمایندگی های فروش ، موسسات ، شرکت ها و تابلوهای با ابعاد زیاد تابلوهای تبلیغاتی محسوب می شوند.

تابلوسازی نوین لایت ، تابلو چلنیوم ، قیمت تابلو روان ، قیمت تابلو چلنیوم

 

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن