خدمات و محصولات تمام مشاغل با توجه به نوع خدمات و محصولات، مطابق با لیست اتحادیه های هر صنف قیمت گذاری می شوند که حرفه و شغل تابلو سازی نیز یکی از اصنافی می باشد که با توجه به نوع تابلو و متریال های به کار رفته در آن قیمت گذاری می شوند.

قیمت تابلو سازی مغازه
قیمت تابلو مغازه و دیگر اماکن تجاری نیز مطابق با لیست قیمت اتحادیه تابلو سازی محاسبه و در نهایت به مشتریان اعلام می شود.همانطور که در مطالب قبل در مورد تابلو مغازه گفته شد، تابلو مغازه ها از قیمت های متفاوتی برخوردارند که در ادامه می خواهیم با دو نکته اساسی در اینکه چگونه و بر چه اساس قیمت یک تابلو مغازه تعیین می شود آشنا شویم.


انواع تابلو سردر مغازه


تابلو های تبلیغاتی در مدل های متفاوتی تولید می شوند که هر کدام از آنها دارای قیمت های مختلفی هستند. تابلو هایی مانند تابلو فلکسی فیس، تابلو کامپوزیت ، تابلو های حروف برجسته و بسیاری دیگر از تابلو های تبلیغاتی
البته هر کدام از موارد ذکر شده نیز در برند ها و دسته های مختلف تقسیم بندی و ساخته می شوند به عنوان مثال اجناس به کار رفته در تابلو کامپوزیت یا تابلو فلکسی از نظر دوام و کیفیت متفاوت هستند که روی قیمت تابلو تاثیر گذارند. و یا تابلو های حروف برجسته که در دسته های متفاوتی مانند تابلو چلنیوم ، استیل، تابلو نئون پلاستیک و دیگر حروف های برجسته ساخته می شوند که هر کدام دارای قیمت های متفاوتی هستند و همچنین تاثیر گذار روی قیمت تابلو مغازه.


طراحی تابلو مغازه


هر فعالیتی که در راستای درآمد زایی میان اقشار مختلف جامعه انجام می پذیرد دارای اهداف مشخصی است که بعضا هزینه بر نیز خواهند بود. طراحی یکی از خدماتی به شمار می رود که برای حرفه ای بودن در آن نیازمند صرف وقت و هزینه های آموزشی دارد.
طراحی در حرفه تابلو سازی از بخش های اولیه و مهم این صنف می باشد که با توجه به نیاز مشتری صورت می گیرد. طراحی تابلو های تبلیغاتی می تواند یکی دیگر از بخش های مهم در قیمت تابلو باشد. به عنوان مثال طراح می تواند با در نظر گرفتن فضای مناسب یک تابلو با توجه به نظر مشتری فونت ها یا ابعاد یک حروف برجسته را کوچک یا بزرگ نماید که همین مورد تاثیری مستقیم روی قیمت تابلو خواهد داشت.همچنین طراحی فونت یا لوگو های استفاده شده در تابلو به دست طراح نیز از این مهم مستثنی نخواهد بود.
در آخر باید یاد آور شد که موارد مهم و تاثیر گذار دیگری نیز در قیمت تابلو مغازه نقش دارند، مواردی مانند ارتفاع از سطح زمین، قطر قلم تابلو، طرح ها و اجراهای خاص، نور پردازی ها و سیم کشی های پیچیده و ... که کارشناسان ما در تابلو سازی نوین لایت قبل از اجرا تمامی موارد را محاسبه کرده و به مشتری اعلام خواهند کرد.

برای از قیمت انواع تابلو چلنیوم ، تابلو نئون، تابلو روان و ... می توانید از طریق اطلاعات تماس با ما ارتباط برقرار کنید.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن بورس تایمز