دنیای امروزی و پیشرفته انسانها به صورت قابل توجهی رو به پیشرفت و توسعه می باشد به طوریکه می توانیم همه روزه شاهد ورود محصولات و متریال های متفاوتی در زندگی باشیم که یکی از آنها مربوط می شود به مشاغل متفاوتی که در سطح جامعه وجود دارد؛ لذا در این مطلب قصد داریم به تولید استندهای تبلیغاتی در صنعت تابلو سازی بپردازیم که پیشنهاد داریم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

استند تبلیغاتی | استند پلکسی | تابلو استند تبلیغاتی

استند چیست؟

قبل از پرداختن به انواع استند ها لازم می دانیم کمی از استند بیشتر بدانیم؛ استند یا stand یک کلمه لاتین است که معنی آن یعنی ایستاده؛ استند ها امروزه کاربرد های فراوانی دارند که می توان به استدهای دکوری، استندهای تبلیغاتی، استدهای گل فروشی، استند ویترین داروخانه ها، استند ویترین لوازم آرایشی و موارد بسیاری دیگر که حالتی ایستاده دارند اشاره نمود.
در ادامه می پردازیم به توضیح برخی از استندهای پر کاربرد که برخی از مجموعه های تابلو سازی مبادرت به تولید و ساخت آن می نمایند.


استند پلکسی گلاس

استند پلکسی گلاس
یکی از پر کاربرد ترین استند هایی که امروزه در جهت تزیینات دکوراسیون، اطلاع رسانی ادارات، تابلو های راهنمای ساختمانی و ... مورد استفاده قرار می گیرند مربوط می شود به استند های پلکسی گلاس؛ استند های پلکسی گلاس همانطور که از نامشان گویاست، به استند هایی گفته می شود که با استفاده از متریال پلکسی گلاس ساخته می شود.
در مورد پلکسی گلاس هم باید گفت که پلکسی گلاس یک متریل از جنس پلاستیک است که در رنگ ها و ضخامت های متفاوتی وجود دارد که در مورد به کار گیری از رنگ ها و ضخامت های متفاوت آن باید گفت که انتخاب رنگ با توجه به سلیقه مشتری صورت می گیرد و ضخامت آن با توجه به نوع استند و ابعاد آن در نظر گرفته می شود.

استند کامپوزیت

استند کامپوزیت
کاپوزیت در تولید استند یکی دیگر از متریال های پر کاربرد است که بعد از ساخت هر نوع استندی به واسطه کامپوزیت می توانیم استند ساخته شده را استند کامپوزیت نام دهیم؛ کامپوزیت ها هم مانند پلکسی گلاس دارای رنگ های متنوعی می باشند که می توانیم با استفاده از آن اقدام به ساخت و تولید استند هایی کنیم که می توان از آنها در اداره ها، بانک ها، ویترین مغازه ها و ... استفاده نمود.
نکته دیگر در رابطه با استند کامپوزیت این است که این نوع از استند ها از دوام و ماندگاری بسیار بالایی برخوردارند؛ لذا یکی از مناسبترین گذینه های استند به عنوان کاربرد در فضای داخلی و خارجی بشمار می روند.

استند بنر | استند فلکس

استند بنر | استند فلکس
امروزه اکثر افراد با چاپ بنر و فلکس آشنا هستند و می دانند که این دو مدل از چاپ بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند و عمدتا به عنوان تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرند؛ یکی از کاربرد های بنر و فلکس که امروزه در تبلیغات، نمایشگاه های بین المللی، شرکت ها و ... مورد ااستفاده قرار می گیرد، نصب و قرار دادن آنها روی پایه های استند آهنی است که در نهایت به آنها استند بنری یا استند های فلکسی گفته می شود که مسلما در صورت استفاده از بنر به آنها استند بنر و در صورت استفاده از فلکسی به آنها استند فلکسی گفته می شود.

استند لایت باکس

استند لایت باکس
امروزه اکثر افرادی که با دکوراسیون و تابلو سازی سر و کار دارند و از این دو حرفه اطلاعات دارند با لایت باکس یا همان تابلو لایت باکس آشنا هستند؛ لایت باکس به جعبه هایی گفته می شود که با استفاده از متریال هایی مانند آلومینیوم، آهن، ام دی اف، پلکسی گلاس و ... تولید می شود و از داخل مورد نور پردازی قرار می گیرند که نور پردازی آنها هم معمولا با استفاده از اس ام های بلوکی، خطی و مواردی مشابه انجام می گیرد.
نکته جالبی که باید در رابطه با لایت باکس ها به آن اشاره داشته باشیم این است که می توان تابلو لایت باکس را به شکل ایستاده یا همان stand تولید نمود که به آن استند لایت باکس گفته می شود.
در مورد کاربرد استند لایت باکس هم باید گفت که می توانیم تابلو های لایت باکس را در مکان هایی مانند متروها، کلینیک های پزشکی، فرودگاه ها، بیمارستان ها، شرکت ها و ... استفاده کنیم.

استند راهنمای طبقات

استند راهنمای طبقات
در مطالب گذشته توضیحات کاملی در رابطه با تابلو راهنمای طبقات داده ایم و گفته ایم که تابلو راهنمای طبقات به تابلو هایی گفته می شود که به عنوان راهنمای مراجعه کنندگان در ساختمان های اداری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد که اگر بخواهیم به مثالی از آن بپردازیم می توانیم به تابلو راهنمای نصب شده در یک ساختمان اداری بانک اشاره داشته باشیم.
فرض کنید مراجعه کننده ای به یک ساختمان بانک رجوع می کند و در پی یافتن اتاق مدیریت در بین چند طبقه و ده ها یا صد ها اتاق است؛ مسلما یافتن اتاق مدیریت کمی زمان بر خواهد بود؛ لذا نصب یک تابلو راهنمای طبقات در این ساختمان اداری می تواند، طبقه و شماره اتاق مدیریت را به دید مراجعه کننده بگذارد تا به راحتی و در کمترین زمان بتواند به اتاق مدیر بانک مراجعه نماید.
تابلو راهنمای طبقات را می توان با استفاده از کامپوزیت، پلکسی گلاس، استیل و یا به صورت تلفیقی از متریال های نام برده شده تولید نمود.

قیمت استند تبلیغاتی

قیمت استند تبلیغاتی
تا این قسمت از مطلب در رابطه با اینکه استند چیست و چه کاربرد هایی دارد به آگاهی رسیدیم و حال نوبت به بحث قیمت استند تبلیغاتی و یا هر نوع از استند دیگری می رسد که به طور مختصر و مفید باید بگوییم که قیمت گذاری استند به دو مورد اصلی بستگی دارد که یکی از آنها مربوط می شود به ابعاد استند و دیگری مربوط می شود به نوع استند.
در حقیقت هر چه ابعاد استند بزرگتر باشد و نوع متریالی که در آن به کار می رود از قیمت بالایی برخوردار باشد مسلما قیمت استند ساخته شده نیز افزایش خواهد داشت.
لذا در نهیت پیشنهاد داریم تا جهت استعلام قیمت انواع استند و سفارش ساخت استند پلکسی، استند بنر، استند فلکسی، استند کامپوزیت، استند لایت باکس، استند استیل، استند های تلفیقی و ... با ما در تماس باشید.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن بورس تایمز