حروف لاس وگاسی از جدید ترین تابلو ها در صنف تابلو سازی به شمار می رود که به واسطه ایده گرفتن از برخی تابلو های شهر لاس وگاس ایالات متحده آمریکا که در سال ۱۹۱۱ میلادی به عنوان شهر به طور رسمی شناخته شد ساخته می شوند.

حروف لاس وگاسی
نور پردازی در لاس وگاس را می توان به عنوان یکی از دلایل و جاذبه های مهم گردشگری در این شهر نام برد که نور پردازی در تابلو های تبلیغاتی در سبک های مختلف نیز در این شهر از این مهم مستثنی نیست و به وضوح قابل رویت است.


حروف های برجسته در انواع متفاوتی توسط مجموعه های تابلو سازی در جهت ساخت تابلو مغازه با انواع متریال هایی نظیر پلکسی گلاس، استیل، چنلیوم برای ساخت تابلو چلنیوم و فلز که برای ساخت تابلو های فلزی و تلفیقی استفاده می شود تولید می شوند که در این مبحث به توضیحاتی در مورد ساخت تابلو لاس وگاسی با حروف فلزی و پلکسی گلاس می پردازیم.
تصویر پیوست در این بخش از تابلو سازی نوین لایت، تابلویی را به نمایش گذاشته که با استفاده از لامپهایی در داخل حروف نور پردازی شده اند که اصطلاحا حروف لاس وگاسی یا تابلو لاس وگاسی نامیده می شوند.
ساخت این تابلو ها به گونه ای است که قبل از ساخت در نرم افزار های مختلفی مانند کورل دراو تعداد و فواصل لامپها مشخص می شود و بعد از آن طرح تابلو با توجه به نوع جنس که می تواند پلکسی گلاس، استیل یا فلز باشد توسط دستگاه لیزر برش داده شده و توسط حروف سازان لبه های کار در کناره های حروف قرار می گیرد و جهت نوپردازی سر پیچ لامپها در فضاهای تعبیه شده بر روی حروف قرار گرفته و در نهایت لامپهای مورد نظر روی سرپیچ بسته شده و مبادرت به سیم کشی و روشنایی می شود.
مطلب آخری که باید در مورد حروف برجسته لاس وگاسی عنوان کرد این است که طریقه قرار گیری لامپ ها روی این نوع از حروف می تواند به دو روش انجام شود. روش اول مطابق با تصویر است که لامپها بین لبه های کار و تقریبا داخل حروف قرار می گیرد و در روش دوم می توان سطح کار را مماس با لبه اصلی حروف قرار داد و لامپها را روی آن نصب کرد که در این مدل لامپها از سطح حروف بیرون قرار می گیرد که هر دو روش در کارگاه تابلو سازی نوین لایت با توجه به نوع سفارش مشتری قابل اجرا می باشد.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن