تابلو سازی در ایران یکی از حرفه های هنری به شمار می رود که راه اندازی آن در تمام شهرها با توجه به شرایط لازم امکان پذیر می باشد.اما راه اندازی و ایجاد یک کارگاه تابلو سازی  تهران نسبت به دیگر شهرها با توجه به دسترسی بهینه به حد اکثر ابزار لازم و مواد مصرفی برای ساخت یک تابلو تبلیغاتی می تواند تاثیر مستقیم و بسزایی در تولید بهینه یک تابلو داشته باشد. در واقع می توان گفت راه اندازی هر کسب و کاری، در پایتخت کشور ها به دلیل موارد گفته شده نسبت به سایر شهرها از اهمیت بالاتری بر خوردار می باشد.

تابلو سازی تبلیغاتی تهران

 

 

مواد و لوازم تابلو سازی

مواد و لوازم تابلو سازی

یکی از مهمترین موارد در جهت راه اندازی یک شرکت یا مغازه تابلو سازی، ملزومات اولیه و لوازم تابلوسازی است که باید عنوان نمود عمده واردات این نوع لوازم به شهر تهران می باشد که معمولا مواد و لوازم مصرفی در صنعت تابلو سازی از کشورهای چین، تایوان، کره و اسپانیا وارد می شوند که از عمده لوازم وارداتی مربوط به این صنف می توان به اس ام دی، پلکسی گلاس، لبه چنلیوم و دیگر موارد که برای ساخت تابلو چلنیوم و حروف های برجسته دیگر به کار می روند اشاره کرد.
همچنین می توان از ماژول های ال ای دی و اس ام دی، بورد کنترل و بسیاری دیگر از لوازم وارداتی برای ساخت انواع تابلو روان و تابلو های تبلیغاتی دیگر نام برد.

 

کارگاه تابلو سازی | تابلو سازی تهران

کارگاه تابلو سازی | تابلو سازی تهران
بعد از تهیه ملزومات تابلو سازی باید به مراحل ساخت تابلو ها و نصب آنها پرداخت که در مقابل همین مورد یکی از مهمترین عوامل در این راستا مجهز بودن یک مجموعه تابلو سازی به کارگاه تابلو سازی است. در واقع باید گفت که راه اندازی یک کارگاه تابلو سازی از امتیازات مهم یک مجموعه و مدیران آن بشمار می رود.
راه اندازی یک کارگاه تابلو سازی نیازمند ابزار ها و دستگاه های مربوطه می باشد که مسلما هزینه هایی را در بر خواهد داشت و هزینه راه اندازی آن در شهر تهران نسبت به دیگر شهرا به مراتب بالاتر است.
اما یکی از محاسن و مزیت های یک کارگاه تابلو سازی در تهران ایجاد اشتغال بیشتر نسبت به دیگر شهرها می باشد که این مورد می تواند از عوامل تاثیر گذار در چرخه اقتصادی کشور نیز باشد. کارگاه های تابلو سازی در تهران با تولید انواع تابلو تبلیغاتی می توانند خدمات و محصولاتشان علاوه بر تهران به دیگر شهرها نیز ارائه نمایند که در ادامه به برخی از تابلو های پر فروش در این مورد خواهیم پرداخت.

تابلو چلنیوم در تابلو سازی تهران

تابلو چلنیوم در تابلو سازی تهران
تابلو های تبلیغاتی به روش ها و انواع متفاوتی تقسیم می شوند که تابلو های حروف برجسته یکی از آنها بشمار می روند و خود به انواع متفاوتی تقسیم می شوند و توسط متریال های مختلفی مورد ساخت و نصب قرار می گیرند که یکی از انواع تابلو های حروف برجسته تابلو چلنیوم می باشد.
تابلو چلنیوم به عنوان یک تابلو تبلیغاتی بیشتر جنبه تبلیغات محیطی را دارد و در مواردی مانند تابلو مغازه و مکان های تجاری دیگر به کار گرفته می شود.
این نوع از حروف برجسته توسط پلکسی گلاس، اس ام دی و رول چنلیوم که یک نوع آلومینیوم است ساخته می شود و همانطور که گفته شده در مدل ها و روش های متنوعی قابل ساخت است که می توان به مواردی مانند تابلو چلنیوم پانچ، تابلو چلنیوم پلکسی دوبل، تابلو چلنیوم طلایی و بسیاری دیگر از موارد اشاره نمود.

تابلو استیل در تابلو سازی تهران

تابلو استیل در تابلو سازی تهران
تابلو استیل نیز یکی دیگر از انواع تابلو های حروف برجسته است که توسط متریال استیل ساخته می شود و مانند تابلو چلنیوم در انواع متفاوتی ساخته می شود. نوع استیل به کار رفته در حروف برجسته استیل، 304 نگیر است که از دوام و ماندگاری بالایی در شرایط مختلف جوی برخوردار است.
تابلو استیل را می توان به صورت بدون نور و یا نور پردازی شده در رنگ های مختلفی تولید نمود و به عنوان تابلو داخل محیط و یا تابلو سردر استفاده نمود.

تابلو نئون پلاستیک در تابلو سازی تهران

تابلو نئون پلاستیک در تابلو سازی تهران
تابلو نئون پلاسنیک در تابلو سازی یکی دیگر از حروف های برجسته است که توسط متریال پر کاربرد پلکسی گلاس ساخته می شود و تنوع رنگ و دوام بالا از محاسن آن بشمار می رود. ساخت تابلو نئون پلاستیک بعد از برش لیزر توسط دستگاه به صورت کاملا دستی همراه با ابزار و ایجاد حرارت ساخته می شود.
از روش های مرسوم ساخت تابلو نئون پلاستیک می توان به دو روش لبه کنشکاف و لبه هندی اشاره نمود که در روش کنشکاف، لبه حروف کمی بالا تر از سطح حروف اصلی قرار می گیرد و در روش ساخت به صورت لبه هندی، لبه حروف مماس با حروف خواهد بود.

تابلو نئون در تابلو سازی تهران

تابلو نئون در تابلو سازی تهران
یکی از تابلو های قدیمی که کماکان در تابلو سازی مورد استفاده قرار می گیرد تابلو نئون است. تابلو نئون توسط لوله های شیشه ای ساخته می شود که بعد از ساخت با نصب الکترود در دو سر لوله مبادرت به روشنایی آن می شود. همانطور که گفتیم تابلو نئون در اوایل ورودش به تابلو سازی علاوه بر کاربرد جهت تبلیغات مغازه ها و مکان های تجاری، جهت روشنایی حروف برجسته نئون پلاستیک نیز مورد استفاده قرار می گرفت.
از کاربرد های امروز تابلو نئون می توان به مواردی مانند تابلو کافی شاپ، تابلو بستنی فروشی ها، تابلو رستوران ها و دیگر موارد اشاره نمود.

تابلو لایت باکس در تابلو سازی تهران

تابلو لایت باکس در تابلو سازی تهران
تابلو های تبلیغاتی به شکل های مختلفی تقسیم می شوند که تابلو لایت باکس نیز یکی دیگر از انواع تابلو می باشد. تابلو لایت باکس به جعبه هایی گفته می شود که توسط مهتابی یا اس ام دی نور پردازی می شود و جنس قاب آنها اغلب ام دی اف و یا آلومینیوم است که بیشترین کاربرد آنها در فضاهایی مانند متروها، فرودگاه ها، کلینک های پزشکی، بیمارستان ها و مواردی دیگر می باشد.
تابلو های لایت باکس در انواع متفاوتی ساخته می شوند که می توان به نمونه هایی مانند تابلو لایت باکس اسنپ فریم، تابلو لایت باکس فریم لس، تابلو لایت باکس کریستالی، تابلو لایت باکس مگنتی و انواع متفاوت دیگر اشاره نمود.


بورس تابلو سازی تهران

بورس تابلو سازی تهران

همانطور که می دانیم پایتخت هر کشوری در جهت اشتغال زایی از مهمترین شهرهای آن کشور به شمار می رود.تابلو سازی در تهران نسبت به دیگر شهرهای کشور میتواند از نظر نوع اجرا و کیفیت های لازم از اهمیت بالاتری برخوردار باشد.
در مقابل و در رابطه با این موضوع هر شهری برای هر صنفی دارای بورس و منابع متعددی در جهت انتخاب از میان صدها برند و انواع مختلف محصولات می باشد که تابلو سازی نیز یکی از همین اصناف می باشد و در تهران نیز دارای چندین مکان متعدد در بورس می باشد.
مورد دیگر و پر اهمیت در مورد حرفه تابلو سازی که باید عنوان کرد نمونه کارهای یک شرکت یا گروه تابلو سازی می باشد.
در واقع یک گروه تابلو سازی مجرب می تواند با ارائه و صدها نمونه کار در کارگاه یا دفتر خود تمام نیازهای مشتریان خود را بر آورده سازد و تبدیل به یک مکان پر از محصول به شکل بورس باشد.
تابلو سازی نوین لایت یکی از بهترین ها در این امر با ارائه صدها نمونه حروف برجسته، انواع تابلو تبلیغاتی و بسیاری دیگر از محصولات تابلو سازی در تهران می باشد که به صورت صد در صد می تواند تمام نیاز های مشتریان خود را با نمونه های فراوان فراهم آورد. می توانید برای مشاهده قیمت تابلو چلنیوم  ، قیمت تابلو نئون  ، قیمت تابلو روان  و ...  از منوی کنار صفحه اصلی سایت استفاده نمایید. همچنین می توانید انواع تابلو چلنیوم را با کلیک بر روی لینک مشاهده نمایید.

 

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن بورس تایمز