نئون پلاستیک و تابلو استیل    

حروف استیل و نئون پلاستیک

متریال مصرفی:

  • استیل نگیر
  • پلکسی گلاس تایوان
  • SMD ضد آب
  • pvc
    • جهت ثبت سفارش یا استعلام
    • قیمت با ما در تماس باشید

 

 

 

 

حروف برجسته مشاهده شده در تصویر فوق یکی از جدیدترین تابلو های تبلیغاتی در صنعت تابلو سازی و تبلیغات محیطی به شمار می رود که گروه تبلیغاتی نوین لایت با کمک حروف سازان مجرب در مجموعه خود این مدل از حروف را به شکلی حرفه ای در گالری خود به نمایش گذاشته است.

این حروف با استفاده و تلفیق دو حروف برجسته استیل و نئون پلاستیک با یکدیگر ساخته شده است. به این صورت که حروف پلاستیک با ابعادی کوچکتر و به اندازه چندین میلیمتر نسبت به حروف استیل ساخته شده و حروف استیل روی آن قرار گرفته است.
نوع استیل به کار رفته در این حروف برجسته از نوع خش دار و رنگ نقره ای می باشد که می توان از رنگ های دیگری نیز در آن استفاده کرد همچنین پلکسی به کار رفته نیز با ضخامت سه میل و رنگ سفید می باشد که پلکسی را نیز می توان با توجه به تنوع رنگ در این حروف با رنگ های متفاوتی استفاده کرد.که تنوع رنگ استیل و پلکسی همراه با ضخامت های متفاوت میتواند تاثیر مستقیمی بر قیمت حروف استیل داشته باشد.
در مورد نور پردازی این حروف باید عنوان کرد که با استفاده از اس ام دی های بلوکی، نور پردازی در آن قابل اجرا می باشد.و مورد دیگری که باید عنوان کرد این است که نوع اس ام دی ها ی به کار رفته در این شکل از حروف ها از نظر رنگ بندی متفاوت می باشد.
در مورد کاربرد این نوع از تابلو باید گفت که حروف استیل به همراه پلکسی گلاس در جهت استفاده در تابلو مغازه ها و اماکن تجاری از حروف های برجسته مدرن تبلیغاتی در حرفه تابلو سازی به شمار می رود.

 

                  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن بورس تایمز