امروزه حروف های برجسته در صنعت تابلو سازی به شکل قابل توجهی مورد استقبال مشتریان قرار گرفته اند که یکی از آنها حروف استیل است که با عنوان تابلو استیل نیز شناخته می شود؛ لذا اگر قصد اطلاعات بیشتر از ساخت تابلو استیل، سفارش تابلو استیل و قیمت تابلو استیل را دارید تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

 

تابلو استیل

تابلو استیل چیست؟

تابلو استیل چیست؟

تابلو استیل یکی از انواع تابلوهاست که از دوام و ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است و همانطور که از نامش مشخص است با استفاده از متریال استیل تولید می شود که استیل مورد استفاده در تولید تابلوها به صورت ورق می باشد.

استفاده از استیل در شرکت های تابلو سازی و ساخت انواع تابلو تبلیغاتی استیل یکی از کاربردهای این متریال می باشد که از استقبال بالایی هم میان مشتریان برخوردار است.

تابلو استیل در رنگ های مختلفی ساخته می شود که می توان از آنها به عنوان یک تابلو تبلیغاتی مغازه، شرکت، ارگانها و.. استفاده کرد.

 در ادامه به حروف برجسته استیل، قیمت تابلو استیل، سفارش تابلو استیل و مزایای آن خواهیم پرداخت.

تابلو استیل شرکت          تابلو استیل سردر

 

تابلو استیل رنگ مسی و پلکسی          تابلو استیل نقشه جهان

 

تابلو استیل طلایی داخل دفتر          تابلو استیل طلایی ساختمان

 

تابلو استیل نقره ای          تابلو حروف استیل برجسته

حروف استیل

حروف استیل

حروف برجسته استیل یکی از انواع تابلو استیل است که به شکل برجسته در رنگ هایی مانند حروف استیل طلایی، نقره ای و... در کارگاه های تابلو سازی تولید می شود؛ ساخت تابلو استیل برجسته هم به این صورت است که در ابتدا حروف مورد نظر روی ورق استیل برش داده می شود و بعد از آن حروف سازان اقدام به جوش دادن لبه استیل، دور تا دور حروف می کنند.

انواع تابلو استیل (حروف برجسته)

انواع تابلو استیل

تابلو استیل انواع مختلفی دارد که عبارتند از تابلو استیل ساده، تابلو استیل نوراندریک، تابلو استیل دوغی، تابلو استیل پانچی، تابلو استیل رینگی و تابلو استیل پلاست که در ادامه به شرح آنها می پردازیم.

تابلو استیل ساده

تابلو استیل ساده

به طور کلی تابلو استیل با استفاده از متریال استیل ساخته می شود که نوع ساده آن به این صورت است که روی حروف و لبه آن از جنس استیل می باشد و ساخت آن با استفاده از دستگاه جوش استیل و یا به شکل دستی و با استفاده از هویه و قلع انجام می گیرد.

تابلو استیل دوغی

تابلو استیل دوغی

تابلو استیل دوغی به شکل دیگری از حروف برجسته استیل گفته می شود که زیر آن پلکسی گلاس دوغی قرار دارد که ضخامت ورق های دوغی به کار رفته در این مدل از حروف معمولا از 3 میل تا 10 میل متغیر است و بسته به بودجه و سلیقه مشتری می توان ضخامت ورق مورد نظر را تعیین کرد.

با به کار گیری از پلکسی گلاس دوغی زیر حروف می توان اقدام به نصب اس ام دی در داخل حروف استیل نمود که مسلما با انجام این عمل، پلکسی گلاس دوغی مطابق با رنگ اس ام دی استفاده شده در حروف روشن خواهد شد.

 ساخت انواع تابلو استیل برجسته در مجموعه نوین لایت با استفاده از دستگاه های مدرن حروف سازی انجام می گیرد که می توانید جهت سفارش تابلو استیل خود در کوتاه ترین زمان و بهترین کیفیت با ما در تماس باشید. 

تابلو استیل نوراندریک

تابلو استیل نوراندریک
همانطور که گفتیم تابلو استیل توسط ورق های استیل در رنگ های متفاوتی ساخته می شود که مراحل ساخت آن به صورت دستی یا توسط دستگاه انجام می گیرد؛ حروف استیل به دلیل ماهیت استیل امکان نور پردازی از روبرو و نمای اصلی خود را نخواهد داشت و در صورت ثبت سفارش تابلو استیل همراه با نور پردازی می بایست حروف استیل از قسمت پشت حروف نور پردازی شود.

نور پردازی حروف استیل نوراندریک به این صورت است که بعد از ساخت حروف استیل، مراحل نور پردازی با استفاده از اس ام دی ها و نصب آنها در قسمت پشت حروف انجام می گیرد. نکته مهمی که باید در مورد تابلو استیل نوراندریک عنوان کرد این است که جهت رویت نور، پایه هایی در قسمت پشت حروف در ابعاد حدودی 3 تا 5 سانتیمتر نصب می شود که بعد از نصب حروف روی سطح مورد نظر شاهد نور پردازی از قسمت پشت حروف خواهیم بود.

تابلو استیل رینگی

تابلو استیل رینگی

تابلو استیل رینگی یکی از جدیدترین تابلوهای تبلیغاتی از نوع حروف استیل است که در انواع متفاوتی قابل ساخت می باشد؛ تابلو استیل رینگی در واقع نوعی حروف برجسته است که قابلیت نور پردازی را نیز دارد و به عنوان تابلو های سردر و داخل اماکن تجاری و مسکونی به کار گرفته می شود.

ظاهر حروف استیل رینگی هم به این شکل است که وسط حروف پلکسی گلاس و لبه آن از جنس استیل می باشد که پیشنهاد می شود برای سفارش تابلو استیل رینگی به صورت حضوری انواع آن را رویت نمایید.

تابلو استیل پانچ

تابلو استیل پانچ

امروزه یکی از روش های ساخت حروف برجسته استیل، پانچ کردن آن است که منظور از پانچ یعنی ایجاد سوراخ های متعدد روی حروف استیل و یا لبه حروف استیل.

یکی از دلایلی که تابلو سازان اقدام به پانچ کردن حروف استیل می کنند این است که ظاهری متفاوت از حروف استیل را به نمایش گذارند؛ با ایجاد پانچ روی حروف و لبه حروف، نور پردازی و روشنایی آن به شکل ستاره ای یا حالتی چشمک زن خواهد بود.

تابلو استیل پلاست

تابلو استیل و نئون پلاستیک

نمونه دیگری که می توان از حروف برجسته استیل نام برد، تلفیق حروف استیل و حروف نئون پلاستیک است؛ به این صورت که یک حروف نئون پلاستیک و یک حروف استیل ساخته می شود و بعد از آن حروف استیل ساخته شده را روی حروف نئون پلاستیک قرار می دهند.

بعد از قرار گرفتن حروف استیل روی نئون پلاستیک و روشنایی آن می توان شاهد عبور نور از لبه حروف نئون پلاستیک بود که البته در ساخت این مدل از حروف می بایست لبه حروف استیل کمتر از لبه حروف نئون پلاستیک باشد.

مورد آخری هم که باید در مورد تابلو حروف استیل و نئون پلاستیک به آن اشاره کنیم این است که برخی از مشتریان این مدل از حروف را با نام حروف استیل پلاست نیز می شناسند.

تابلو استیل دکوری

تابلو استیل دکوری

یکی از کاربردهای تابلو استیل مربوط می شود به محیط های داخلی ساختمان های تجاری مانند شرکت ها، کارخانه ها و... که می توان تابلو استیل را به شکل لوگو، نام تجاری، نقشه جهان و شکل های مختلف دیگر تولید و داخل مکان مورد نظر نصب کرد.

نمونه تابلو استیل

تا این قسمت از مطلب با تابلو استیل آشنا شدیم و چندین نمونه عکس تابلو استیل را هم مشاهده نمودیم که پیشنهاد می کنیم جهت رویت نمونه های بیشتری از این تابلو تبلیغاتی با ما همراه باشید.

حروف و لوگو استیل داخل شرکت          تابلو استیل پت شاپ

 

حروف استیل لاتین          حروف استیل نام ساختمان

 

حروف استیل و لوگو چلنیوم          تابلو استیل کافه

 

تابلو استیل و چوب داروخانه          حروف استیل و زیرسازی کامپوزیت مشکی

مزایای تابلو استیل

استفاده از تابلو استیل دارای مزیت های بسیاری است که به طور کل می توان به مواردی مانند مقاوم بودن در شرایط مختلف جوی، امکان نورپردازی، تنوع در ساخت، برجستگی و زاویه دید مناسب اشاره نمود.

ساخت تابلو استیل

ساخت تابلو استیل

در مورد ساخت تابلو استیل باید گفت که تولید این مدل از حروف برجسته در کارگاه های تابلو سازی صورت می گیرد که در گذشته به شکل دستی و همراه با ابزارهایی مانند هویه، قلع و شعله آتش انجام می گرفت؛ اما امروزه ساخت حروف استیل با استفاده از دستگاه نقطه جوش انجام می شود.

از مزیت های ساخت حروف استیل با دستگاه هم باید به مواردی چون سرعت ساخت بالا و دقت و ظرافت ساخت اشاره نمود.

رنگ های پر فروش تابلو استیل

تابلو استیل طلایی و نقره ای

تابلو استیل طلایی

اولین و پرفروش ترین رنگ تابلو استیل مربوط می شود به تابلواستیل طلایی که باید گفت درصد بسیاری از تابلوهای استیل در رنگ طلایی مات و براق تولید می شوند.

تابلو استیل نقره ای

رتبه دومی که باید در رابطه با رنگ تابلو استیل از نظر کاربرد عنوان کنیم، رنگ نقره ای است که در دو نوع مات و براق تولید می شود.

قیمت تابلو استیل طلایی و نقره ای

نکته ای که باید در رابطه با قیمت تابلو استیل طلایی و نقره ای عنوان کرد این است که در صورت ساخت حروف استیل با استفاده از ورق مات، قیمت حروف کمی بالاتر از حروف های ساخته شده با ورق براق خواهد بود.

کاربرد تابلو استیل

از تابلوهای استیل می توان به عنوان تابلو مغازه، شرکت ها، پاساژها، مترو، کارخانه ها، موسسات، ساختمان های مسکونی و موارد مشابه دیگر استفاده کرد که در ادامه با چند نوع پرکاربرد آن آشنا خواهیم شد.

تابلو استیل شرکت

یکی از پرکاربردترین ها در استفاده از تابلو استیل مربوط می شود به تابلو سردر شرکت و تابلو ورودی شرکت؛ در واقع بیشترین سفارش تابلو شرکت ها را می توان تابلو استیل نام برد چرا که معمولا نمونه تابلو شرکت ها، ساده و در نوع خود زیبا می باشد که تابلو استیل می تواند این مورد را فراهم آورد.

تابلو استیل مطب

کلینیک های پزشکی و مطب ها از دیگر مکان هایی بشمار می روند که می توان کاربرد بالای تابلو استیل را در آنها مشاهده نمود؛ به عنوان مثال استفاده از تابلوهای استیل اسید کاری در مطب با عنوان نام پزشک ها یکی از پرکاربردترین موارد استفاده از تابلو استیل بشمار می رود.

تابلو استیل مغازه

مطمئنا اکثر افراد می دانند که مغازه ها یکی از اماکنی هستند که نیاز مبرم به تبلیغات و تابلو سردر دارند که باید گفت در همین رابطه سفارش تابلو استیل سردر مغازه یکی از مهمترین اقدامات صاحبان مغازه برای تبلیغاتشان بشمار می رود.

برای سفارش تابلو استیل شرکت، تابلو استیل مغازه، موسسات، ارگانها و... با ما در تماس باشید.

تابلو استیل سردر

تابلو استیل سردر

منظور از تابلو سردر استیل نوعی از اجرا و نصب حروف و انواع تابلو تبلیغاتی در تابلو سازی است که به عنوان تابلو سردر مکان های تجاری، دولتی، خصوصی و یا تابلو مغازه به کار می رود که تابلو استیل هم یکی از این موارد است.

در مورد نصب تابلو استیل سردر نیز باید عنوان نمود که حروف استیل قابلیت نصب روی سطوحی مانند چوب ترمووود، سنگ، سرامیک، دیوار های پیش ساخته، کامپوزیت و بسیاری دیگر از موارد مشابه را خواهد داشت.

 

قیمت تابلو استیل

نوع محصول قطر قلم (سانتیمتر) قیمت هر متر محیط (تومان)
حروف استیل ساده 15 650/000
حروف استیل نور اندریک (استیل با روشنایی) 15 750/000
حروف استیل پانچ با روشنایی 15 900/000
حروف استیل لبه پانچ با روشنایی 15 900/000
حروف استیل پانچ و لبه پانچ با روشنایی 15 1000/000
حروف استیل پلکسی با روشنایی (دوغی) 15 850/000
حروف استیل لبه پانچ و پلکسی با روشنایی (دوغی) 15 950/000
حروف استیل رینگی با روشنایی 15 1/100/000
حروف استیل رینگی پلکسی پانچ با روشنایی 15 1/200/000
حروف استیل رینگی لبه پانچ با روشنایی 15 1/200/000
حروف استیل رینگی پلکسی پانچ و لبه پانچ با روشنایی 15 1/300/000
حروف استیل رینگی نوراندریک  15 1/300/000
حروف استیل رینگی پلکسی پانچ نوراندریک 15 1/400/000
حروف استیل رینگی پلکسی پانچ و لبه پانچ نوراندریک 15 1/500/000
حروف استیل و نئون پلاستیک با روشنایی (استیل پلاست) 15 1/550/000

 

سفارش تابلو استیل (اطلاعات فنی)

ورق استیل به کار رفته در ساخت تابلوهای استیل از نوع 304 نگیر (ضد زنگ) با ضخامت 1 میلیمتر می باشد.

قیمت تابلو استیل با توجه به نوع استیل به کار رفته در ساخت تابلو متفاوت می باشد و قیمت تابلو حروف استیل برجسته ساخته شده با ورق استیل بگیر به مراتب پایین تر از حروف ساخته شده با ورق نگیر خواهد بود.

با توجه به محل نصب حروف استیل (زیر کار و ارتفاع از سطح زمین) قیمت نصب تابلو استیل جداگانه محاسبه می گردد.

قطر قلم های متفاوت در سفارش تابلو استیل، در انتخاب ضخامت ورق تاثیر گذار خواهد بود و گروه های تابلو سازی را در ساخت آن به چالش می کشاند تا محصولی مرغوب و با کیفیت را به مشتریان عرضه نمایند.

توضیحاتی در مورد قطر قلم

برای سفارش تابلو استیل و اطلاعات بیشتر در رابطه با آن و یا دیگر تابلوهای تبلیغاتی مانند تابلو چلنیوم، تابلو نئون و محصولات مشابه می توانید با ما در تماس باشید.