6-min

حروف برجسته نئون پلاستیک آگاما

متریال مصرفی:

  • پلکسی گلاس تایوان
  • smd فول کالر ضد آب
  • pvc
    • جهت ثبت سفارش یا استعلام
    • قیمت با ما در تماس باشید

 

 

 

 

 

حروف های برجسته در حرفه تابلو سازی به حروف ها یا تابلو هایی اطلاق می گردد که دارای برجستگی معمولا بین 4 تا 11 سانتی متر از سطح یا ضمینه تابلو های تبلیغاتی باشند که در برخی موارد و در شرایطی خاص با توجه به نوع حروف و سفارش مشتری ممکن است این برجسته گی از 15 سانتی متر نیز تجاوز کند که همین امر باعث افزایش قیمت حروف برجسته ساخته شده نیز خواهد شد.
حروف های برجسته در مدل های مختلفی مانند: حروف برجسته چلنیوم، حروف برجسته پلاستیکی، حروف برجسته استیل، حروف برجسته فلزی و ... توسط تابلو سازان ساخته و نصب می شوند.که تمامی این موارد را می توان به شکل های متفاوت همراه با تلفیق بایکدیگر نیز اجرا کرد.
به عنوان مثال تلفیق حروف فلزی یا استیل همراه با حروف پلاستیک یا همان نئون پلاستیک از نمونه حروف های مدرن تبلیغاتی به شمار می روند که با نام حروف رینگی نیز شناخته شده هستند و یکی از پر فروش ترین و زیبا ترین حروف های برجسته در صنف تابلو سازی به شمار می رود.


پلکسی گلاس آگاما چیست


طبق تعاریفی که در مطالب قبل در مورد پلکسی گلاس ها عنوان کردیم، پلکسی گلاس نوعی ورق شفاف از جنس پلاستیک و ظاهری شبیه به شیشه می باشد که در اصناف مختلفی مانند دکوراسیون داخلی، تابلو سازی و دیگر اصناف مشابه قابل استفاده می باشد.
بعد از ورود پلکسی گلاس در بازار، شرکت های تولید کننده پلکسی همراه با ایده های نو و متفاوت، مبادرت به ساخت نوعی پلکسی گلاس به نام آگاما در رنگ های مختلفی نمودند که این نوع از پلکسی در مقایسه با پلکسی گلاس معمولی از قابلیت نور پردازی جذابی برخوردار می باشد بدین صورت که با نور پردازی در هر رنگی، پلکسی گلاس مورد نظر نیز مطابق با رنگ لامپ تغییر رنگ می دهد.
به عنوان مثال اگر پلکسی آگاما به رنگ آبی باشد با استفاده از نور قرمز، پلکسی گلاس نیز رنگ قرمز را به نمایش خواهد گذاشت.


تابلو حروف برجسته آگاما


تابلو حروف برجسته آگاما همانطور که از نامش مشخص می باشد، با استفاده از ورق پلکسی گلاس آگاما ساخته می شود.
یکی از مواردی که این تابلو ها را با سایر تابلو های تبلیغاتی حروف برجسته متمایز ساخته، خاصیت نور پردازی در آنها می باشد. در واقع حروف برجسته آگاما در روشنایی هوا به رنگ اصلی پلکسی گلاس و در تاریگی به رنگ اس ام دی های استفاده شده در تابلو قابل مشاهده می باشد.
از آگاما می توان در تابلو چلنیوم، تابلو استیل و دیگر حروف های برجسته استفاده کرد. همانطور که مشاهده می شود، نمونه فوق نوعی از حروف برجسته نئون پلاستیک می باشد که توسط پلکسی گلاس سفید برای لبه های حروف و پلکسی گلاس آگاما برای روی حروف و اس ام دی های فول کالر جهت نور پردازی استفاده شده است که ترکیب این موارد باعث نمای زیبای حروف ساخته شده می باشد.