تابلو فلکسی فیس چیست؟

امروزه تبلیغاتی که با استفاده از تابلوهای تبلیغاتی انجام می گیرد انواع مختلفی را شامل می شوند که یکی از آنها تابلو فلکسی یا همان تابلو فلکسی فیس است که اکثر افراد آن را در سردر مغازه ها و مکان های تجاری مشاهده نموده اند.

تابلو فلکسی یک نوع تابلو تبلیغاتی است که به صورت یک لایت باکس ساخته می شود و تبلیغات آن به شکل تصاویر و متن روی آن قرار می گیرد و از داخل با استفاده از لامپ های مهتابی روشن می شود.

با خواندن این مطلب تا انتها می توانید با انواع تابلو فلکسی، قیمت تابلو فلکسی و همچنین مراحل سفارش تابلو فلکسی آشنا شوید که پیشنهاد داریم با ما همراه باشید.

 

تابلو مغازه فلکسی

 

نمونه تابلو فلکسی

در ابتدای این مقاله لازم دانستیم تا با چند تصویر و عکس تابلو فلکسی، آگاهی و پیش زمینه ای از این تابلو تبلیغاتی داشته باشیم.

 

تابلو فلکسی دو نبش          تابلو فلکسی فست فود

 

تابلو فلکسی بیمه پارسیان          تابلو فلکسی مشاورین املاک

 

انواع تابلو مغازه فلکسی          طرح تابلو فلکسی

 

تابلو فلکسی بدون نور          تابلو فلکسی برجسته

 

تابلو فلکسی آموزشگاه زیبایی          تابلو فلکسی سردر مغازه

 

قبل از ثبت سفارش تابلو فلکسی، طراحی تابلو فلکسی و مشاوره های لازم در رابطه با آن را به صورت رایگان به شما ارائه خواهیم داد.

 

انواع تابلو فلکسی

انواع تابلو فلکسی

به طور کلی انواع تابلو فلکسی عبارتند از تابلو فلکسی پشت نور دار و تابلو فلکسی بدون نور که در ادامه به آنها می پردازیم.

تابلو فلکسی پشت نور

همانطور که گفتیم تابلو فلکسی را می توان نورپردازی کرد و داخل آن را با استفاده از لامپ های مهتابی و اس ام دی به مرحله روشنایی رساند که به این شکل از تابلو فلکسی، پشت نوردار گفته می شود.

تابلو فلکسی بدون نور

یک روش دیگر ساخت تابلو فلکسی به شکل بدون نور است و همانطور که از نامش مشخص است نور پردازی در آن صورت نمی گیرد.

ساخت تابلو فلکس

ساخت تابلو فلکسی
تابلو فلکسی همانند تابلوهای تبلیغاتی دیگر برای ساخت نیازمند طی شدن مراحل مختص به خود است که به ترتیب به صورت زیر انجام می گیرد.

  • در ابتدا یک کلاف آهنی با توجه به سایز تابلو سفارش داده شده ساخته می شود.
  • در مرحله بعد روی کلاف ساخته شده، یک پروفیل آلومینیومی به نام سپری نصب می شود.
  • بعد از آن روی سپری، چاپ تابلو قرار می گیرد که این نوع چاپ روی متریالی به نام فلکسی انجام می شود که دلیل اصلی نام گذاری این تابلو نیز همین مورد است.
  • در مرحله بعد اقدام به قرار دادن ورق های گالوانیزه زیر کلاف ساخته شده می شود که روی این ورق ها از قبل برای روشنایی تابلو، مهتابی نصب شده است.
  • در نهایت دور تا دور کلاف ساخته شده، با استفاده از ورق گالوانیزه پوشانده می شود تا آب به تابلو نفوذ نکند.

  برای سفارش تابلو فلکسی در جدیدترین نمونه ها و طرح های مدرن و خاص با ما در تماس باشید 

سفارش تابلو فلکسی

سفارش تابلو فلکسی
قبل از سفارش تابلو فلکسی می بایست از محل نصب تابلو بازدید شود و اندازه گیری های لازم انجام شود؛ اما دو مرحله مهم برای سفارش تابلو فلکسی وجود دارد که باید به آن توجه شود که در ادامه توضیح خواهیم داد.

طراحی تابلو فلکسی

یکی از مهمترین موارد در تاثیرگزاری تابلوهای تبلیغاتی، بحث طراحی آن است که طراحی تابلو فلکسی هم از این مورد دور نیست.
طراحی تابلو فلکسی با استفاده از نرم افزارهای گرفیکی مانند فتوشاپ، کورل و... انجام می شود و هر چه خلاقانه تر صورت گیرد، تاثیر آن در جذب مشتری بیشتر خواهد بود.

نصب تابلو فلکسی فیس

نصب تابلوهای تبلیغاتی از دیگر موارد مهم در سفارش آنها می باشد که تابلو فلکسی هم به همین صورت است؛ نصب تابلو فلکسی باید به شکل اصولی و ایمن انجام شود تا سفارش تابلو فلکسی بهترین تاثیر و نتیجه را داشته باشد.


قیمت تابلو فلکسی

قیمت تابلو فلکسی
مورد دیگری که می خواهیم در این مطلب به آن اشاره داشته باشیم قیمت تابلو فلکسی است که به طور کلی باید گفت قیمت تابلو فلکس بر حسب متر مربع می باشد؛ به این صورت که بعد از ساخت تابلو فلکسی، طول و عرض تابلو در هم ضرب شده و عدد به دست آمده با توجه به نرخ مصوب اتحادیه تابلو سازی اعلام می شود.

 

نوع محصول مبنای محاسبه قیمت هر متر مربع (تومان)
تابلو فلکسی پشت نور (چاپ کره) متر مربع 3/000/000
تابلو فلکسی پشت نور (چاپ چینی) متر مربع 2/800/000
تابلو فلکسی بدون نور (چاپ کره) متر مربع 1/600/000
تابلو فلکسی بدون نور (چاپ چینی) متر مربع 1/450/000
  • ورق های گالوانیزه دور تابلو از نوع ورق رنگی می باشد.
  • تمامی چاپ های فلکسی در مجموعه نوین لایت، از تکنولوژی یو وی بهرمند می باشند.
  • در صورت سفارش تابلو فلکسی بدون پشت نور و درخواست استفاده از پروژکتور و روشنایی از روی تابلو، مبلغ پروژکتور متناسب با برند و قیمت آن با توجه به نرخ روز محاسبه می گردد.
  • لامپ به کار رفته در تابلو از نوع مهتابی می باشد و در صورت استفاده از لامپ های اس ام دی، قیمت هر متر مربع تابلو فلکسی 300/000 تومان افزایش خواهد داشت.

سوالات متداول

 


فلکسی و دستگاه چاپ فلکسی چیست؟

فلکسی یک نوع پلاستیک نرم است که قابلیت چاپ روی آن وجود دارد که چاپ روی این متریال توسط دستگاهی به نام دستگاه چاپ فلکسی که قابلیت چاپ با 16 میلیون رنگ را دارد انجام می گیرد.

تابلو فلکسی برجسته چیست؟

امروزه پیشرفت تکنولوژی و علم تاثیر بسیاری در کسب و کارها گذاشته است که در صنعت تابلو سازی هم به همین صورت است که می توان در رابطه با این موضوع به تولید دستگاه جدید فلکسی سه بعدی اشاره نمود.

با استفاده از این نوع دستگاه می توان چاپ فلکسی فیس را کمی برجسته و بعد دار انجام داد؛ البته در حال حاضر استفاده از این نوع دستگاه به دلیل قیمت چاپ بالا، کاربرد زیادی ندارد.

چند نوع چاپ فلکسی وجود دارد؟

در حال حاضر در کشور ما دو نوع چاپ وجود دارد که یکی از آنها چاپ فلکسی کره ای و دیگری چاپ فلکسی چینی است که از نظر کیفیت، چاپ کره ای بسیار بالاتر است و همچنین قیمت نسبتا بالاتری هم نسبت به چاپ چینی دارد.

قیمت تابلو فلکسی پشت نور

قیمت تابلو فلکسی فیس پشت نور با توجه به نوع نور پردازی آن که معمولا لامپ های مهتابی و اس ام دی هستند متغیر است که به طور کلی باید گفت قیمت تابلو فلکسی پشت نور با لامپ اس ام دی نسبت به مهتابی بالاتر است.

انواع تابلو فلکسی مغازه

تابلو فلکسی برای مغازه ها یکی از تابلوهای ارزان قیمت و پرکاربرد است که به طور کلی در دو مدل چینی و کره ای و به صورت نور دار و بدون نور تولید می شود.

بورس تابلو فلکسی

امروزه شرکت های تابلو سازی در سزاسر ایران مشغول به فعالیت هستند و باید گفت اگر به دنبال بورس تابلو سازی و بورس تابلو فلکسی هستید، مجموعه های را انتخاب کنید که مراحل ساخت تابلو فلکسی را به طور صفر تا صد انجام دهند؛ یعنی مراحل ساخت تا نصب.