تابلو LED ثابت

پنج شنبه, 18 خرداد 1396 ساعت 18:07

تابلو LED ثابت


نوع دیگری از تابلوهای تبلیغاتی که معمولا پشت شیشه و سردرب مغازه ها ، شرکت ها و ... استفاده می شود تابلو های ال ای دی ثابت می باشد.در گذشته و قبل از ورود LED ها به بازار و صنعت تابلو سازی از تابلوهای نئون برای این مکان ها استفاده می شد.اخیرا تابلوهای ال ای دی کاملا جای نئون را گرفته و به دلیل مصرف برق بسیار پایین ، شدت نور بسیار بالا ، عمر طولانی ، زیبایی و یکدست بودن تابلو نسبت به نئون از این نوع تابلو ها استفاده می شود.این نوع تابلوها در رنگهای قرمز ، آبی ، سبز ، زرد ، سفید ، بنفش و RGB بنا به در خواست مشتری ساخته و نصب می گردد.

LEDSABETT

تابلوهای ال ای دی ثابت در مدلهای مختلف و بسته به شرایط نصب و سفارش مشتری ساخته میشود.

انواع مختلف ساخت تابلو LED ثابت:
1-ساخت تابلو روی کتیبه:به این صورت است که طرح مورد نظر توسط دستگاه لیز روی شکلی مناسب مانند مستطیل ، دایره و ... لیزر داده شده و ال ای دی ها روی آن مونتاژ شده و بعد مراحل نصب انجام می شود.
2-ساخت تابلو دور برش:به این صورت می باشد که طرح مورد نظر(متن ، لوگو ، شکل و ...) توسط دستگاه لیزر برش داده می شود و ال ای دی ها روی آن مونتاژ شده و نصب می گردد.
3-ساخت تابلو در قاب:به این صورت است که تابلو ساخته شده از نوع کتیبه یا دور برش در قابی از جنس گالوانیزه ، ام دی اف و ... قرار گرفته و نصب می گردد.
تابلوهای ال ای دی ثابت معمولا روی فیبر یا پلکسی گلاس مونتاژ می شود ، که تابلوهای مونتاژ شده روی پلکسی گلاس با توجه به مصرف پلکسی گلاس مورد نظر از قیمت بالاتری نسبت به تابلوهای مونتاژ شده روی فیبر دارند.بعد از مونتاژ تابلو ال ای دی ثابت برای روشنایی تابلو نیاز به منبع تغذیه مناسب می باشد.ناگفته نماند که برخی روش های کاملا غلط ساخت تابلو ال ای دی ثابت نیاز به پاور ندارند و با برق شهری روشن می شوند که استفاده از این نوع روش ساخت معایب گوناگونی نظیر کاهش عمر ال ای دی ها خطر برق گرفتگی و... را دارد.روش صحیح مونتاژ این نوع تابلوها بدین صورت است که ال ای دی ها طوری دسته بندی شوند که در آخر با منبع تغذیه 12 ولت کار کند.ال ای دی های متنوعی از نظر کیفیت و شدت نور در بازار موجود می باشد مانند ال ای دی اوال ، ال ای دی کلاهی و ... که هر کدام به نوع های مختلفی تقسیم بندی می شوند.که بهتر است برای ساخت تابلو از برندهای مرغوب که یکی از آنها LED OVAL HG می باشد استفاده شود.
گروه تبلیغاتی نوین لایت با ساخت تابلوهای LED ثابت با بهترین برند و مناسب ترین روش مونتاژ و به کار گیری مهندسین مجرب الکترونیک در زمینه ساخت تابلو LED ثابت و دیگر تابلو های تبلیغاتی آماده ارائه خدمات به مشتریان خود در سراسر کشور می باشد.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن بورس تایمز