نمای کامپوزیت:

 کامپوزیت به متریالی گفته می شود که از ادغام چند مواد که سطحی مقاوم بین آنها وجود دارد تشکیل شده است.به عبارتی دیگر کامپوزیت نوعی آلومینیوم فلزی است که کاربردهای بسیاری دارد. از جمله استفاده آن در صنعت خودرو سازی،ساخت هوا پیما و دیگر صنعت ها می توان نام برد.کامپوزیت در سال 1970 در کشور آلمان تولید شد و از همان ابتدای تولید،کامپوزیت به دلیل زیبایی و عدم هر نوع محدودیتی در نوع اجرا مورد استقبال چشم گیری قرار گرفت.اخیرا از کامپوزیت در صنعت ساختمان سازی نیز استفاده می شود.با گذر زمان و به لطف پیشرفت عظیم در تکنولوژی و صنعت تابلو سازی از کامپوزیت برای زمینه تابلو های تبلیغاتی مانند تابلو چلنیوم،تابلو استیل،تابلو نئون پلاستیک و دیگر تابلوهای تبلیغاتی نیز استفاده می شود.از عوامل مهمی که از کامپوزیت در تابلو های تبلیغاتی استفاده می شود می توان به این موارد اشاره کرد.

composit-gheymatechalenium-tabloravan---1-سبک بودن وزن کامپوزیت:ورق های کامپوزیت بسته به ضخامتشان دارای وزنی حدود 5 تا 8 کیلوگرم هستند.
2-تغییر شکل:ورق های کامپوزیت قابلیت شکل پذیری توسط ابزارهای مختلف تا زاویه 135 درجه را دارا هستند. در حالی که زمینه های تابلو هایی که به عنوان مثال از سنگ و سیمان هستند این قابلیت را ندارند.
3-تنوع در طرح و رنگ:ورق های کامپوزیت در طرح ها و رنگ های مختلفی تولید می شود به عنوان مثال کامپوزیت دارای طرح هایی از قبیل چوب،سنگ،استیل و ... در بازار موجود می باشد که همین مورد باعث انتخاب اول توسط مشتریان برای زمینه تابلو های خود می شود.
4-مقاوم بودن کامپوزیت در برابر آتش سوزی:مقاومت کامپوزیت در برابر حریق در حدی است که از آن به عنوان موادی ضد حریق در اجرای نماها استفاده می شود.
5-مقاومت در شرایط جوی مختلف:کامپوزیت در برابر شرایط جوی مختلف مانند تابش مستقیم نور آفتاب و باران های اسیدی بسیار مقاوم است.
6-تعویض پانل:کامپوزیت ها را می توان در پانل های مختلفی از نظر ابعاد نصب کرد و در صورت بروز هر گونه خرابی و آسیب دیدن هر یک از پانل ها بدون اینکه کل نمای کامپوزیت از ابتدا اجرا شود، یکی از پانل های آسیب دیده را با پانل جدید و نو تعویض کرد.
7-بی نیاز بودن از شستشو:ورق های کامپوزیت به دلیل دارا بودن PVDF گرد و غبار زیادی را به خود جذب نمی کند و با جذب در صد کمی از گرد و غبار با اولین باران سطح کامپوزیت به حالت اولیه خود بر می گردد.

composit-gheymatechalenium-tabloravannکامپوزیت ها در ابعاد مختلفی تولید می شوند.در صنعت تابلو سازی معمولا از ورق هایی با ابعاد 320 سانتی متر در 125 سانتی متر با ضخامت 4 میل که هر ورق 4 متر است استفاده می شود.در مود تغییر شکل در نمای کامپوزیت یا تابلو کامپوزیت میتوان گفت که تقریبا هیچ محدودیتی در اجرای نمای کامپوزیت وجود ندارد،و با توجه به سفارش مشتری می توان کامپوزیت را توسط ابزار های مختلف در طرح های گوناگون ارائه نمود.ضمنا می توان روی ورق های کامپوزیت طرح های مختلفی را نیز توسط دستگاه CNC برش داد و پشت ورق را پلکسی گلاس نصب کرد و نور پردازی نمود.ورق های کامپوزیت بسته به برند آنها مانند آلوباند،آلکومکس،آلکواستون و ... معمولا دارای گارانتی 15 تا 20 ساله هستند.نحوه اجرای کامپوزیت به انواع مختلفی مانند:اجرای نمای فیکس،هنگ،H و هوک تقسیم می شود.گروه تبلیغاتی نوین لایت با به کار گیری اکیپ نصب مجرب نمای کامپوزیت در تمام نقاط کشور با برند های معتبر کامپوزیت در طرح ها و رنگ های مختلف و همچنین ساخت و نصب انواع حروف برجسته روی نمای کامپوزیت اجرا شده خدمتگذار مشتریان عزیز می باشد.مشتریان عزیز می توانند برای دریافت قیمت نمای کامپوزیت،قیمت تابلو چلنیوم و قیمت تابلو روان و دیگیر محصولات ما به بخش قیمتها در صفحه اصلی سایت مراجعه کنند.