لیست قیمت تابلو چلنیوم گروه تبلیغاتی نوین لایت

نوع محصول تا قطر قلم قیمت هر متر محیط (تومان)
حروف چلنیوم 15 سانتی متر 135/000
حروف چلنیوم 20 سانتی متر 160/000
حروف چلنیوم 30 سانتی متر 210/000
حروف چلنیوم 40 سانتی متر 260/000
حروف چلنیوم 50 سانتی متر 310/000
حروف چلنیوم 60 سانتی متر 360/000
حروف چلنیوم 70 سانتی متر 410/000

 

قبل از اینکه به موارد مهم در قیمت گذاری تابلو چلنیوم بپردازیم بهتر است کمی با این تابلو تبلیغاتی آشنا شویم.

تابلو چلنیوم چیست؟

تابلو چلنیوم چیست؟

در تعریف تابلو چلنیوم به طور کلی باید گفت که این تابلو یکی از انواع حروف های برجسته است؛ اما اینکه چرا با این نام شناخته می شود و این نام را برای آن برگزیده اند، بر می گردد به متریال اصلی به کار رفته در آن که یک نوع آلومینیوم است که چنلیوم نام دارد.

کارخانه های تولید کننده طی فرایندهایی آلومینیوم را به شکل ورق هایی آینه ای شکل تبدیل کرده و آنها را به صورت رول در ضخامت های 9،7 و 11 سانتیمتر برش داده و روانه بازار می کنند که نهایتا این رول ها در جهت ساخت حروف برجسته چلنیوم به کار گرفته می شود.

aluminium + channel کلماتی لاتین هستند که channel به معنی کانال و aluminium هم که آلومینیوم معنی می شود و به این دلیل که حروف چنلیوم بعد از ساخت حالتی U شکل و کانال شکل به خود می گیرد و جنس آن هم آلومینیوم است، نام چنلیوم پدید آمده است که در میان مشتریان با نام تابلو چلنیوم شناخته می شود.

متریال های تابلو چلنیوم

متریال های تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم با استفاده از چند متریال ساخته می شود که عبارتند از چنلیوم که همانطور که گفتیم یک نوع آلومینیوم است و به عنوان لبه حروف برجسته چنلیوم به کار گرفته می شود؛ متریال بعدی پلکسی گلاس است که به عنوان رویه اصلی حروف چنلیوم شناخته می شود؛ مورد بعدی پی وی سی است که زیر سازی چنلیوم با استفاده از آن صورت می گیرد و مورد آخر لامپ های اس ام دی هستند که در جهت روشنایی حروف چنلیوم مورد استفاده قرار می گیرند.

در تعریف کلی از ساخت حروف چلنیوم باید اینطور توضیح داد که در ابتدا حروف مورد نظر روی پلکسی گلاس با استفاده از دستگاه لیزر برش داده شده و بعد از آن لبه چنلیوم دور تا دو پلکسی قرار داده شده و در مرحله بعد زیر سازی حروف که از جنس پی وی سی می باشد برش خورده و در نهایت مبادرت به نصب اس ام دی ها روی پی وی سی شده، حروف چنلیوم روی پی وی سی قرار داده شده و در آخر حروف مورد روشنایی و نور پردازی قرار داده می شود.

مزایای تابلو چلنیوم

تمامی تابلو های تبلیغاتی به جهت اینکه بتوانند در جذب مشتری و بازاریابی مشاغل مفید واقع شوند مورد سفارش قرار می گیرند که تابلو چلنیوم هم از این مورد مستثنی نیست و دارای مزیت هایی است که مسلما این مزیت ها و محاسن، مشتریان را در سفارش و روی آوردن به آن ترغیب می نمایند که در ادامه به چند مورد مهم آن اشاره خواهیم داشت.

انواع تابلو چلنیوم

یکی از مهمترین مواردی که تابلو چلنیوم را میان مشتریان به یک تابلو پر طرفدار تبدیل کرده است تنوع در اجرا و ساخت آن است که مسلما تنوع پذیری در حرفه تبلیغات از عوامل مهم و تاثیر گذار روی مخاطبین و رویت کنندگان تابلو تبلیغاتی خواهد بود؛ تابلو چلنیوم با استفاده از متریال هایی که در آن به کار می رود به شکل ها و رنگ های متفاوتی ساخته می شود که برخی از آنها عبارتند از تابلو چلنیوم پلکسی دوبل، تابلو چلنیوم پانچ، تابلو چلنیوم کریستال و تابلو چلنیوم نور اندریک؛ همچنین باید گفت که تابلو چلنیوم قابلیت تلفیق با حروف های برجسته دیگر را هم خواهد داشت.

دوام تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم میان حروف های برجسته از مواردی بشمار می رود که دارای طول عمر بالایی است و این مورد هم به دلیل به کار گیری از متریال های با دوام در ساخت آن است که البته نوع متریال ها و برند های به کار رفته در آن از اهمیت ویژه ای برخوردارند و پیشنهاد می شود جهت طول عمر بالای تابلو چلنیوم از متریال های مرغوب و به نام بازار استفاده شود.

مصرف برق تابلو چلنیوم

مورد دیگر در رابطه با مزیت های تابلو چلنیوم، مصرف برق آن است که باید گفت مصرف برق این حروف برجسته در میان تابلو های قدیمی مانند تابلو فلکس بسیار نا چیز است که مسلما می تواند در بلند مدت منافع مشتریان را به ارمغان آورده و این تابلو را در دسته تابلو های کم مصرف در رابطه با مصرف برق قرار دهد.

قیمت مناسب تابلو چلنیوم

مورد آخر که مبحث اصلی این مطلب است قیمت تابلو چلنیوم است که باید گفت قیمت این حروف برجسته در نوع خود و با توجه به مزیت های دیگرش کاملا بصرفه بوده و روش قیمت گذاری آن به شکل متر محیط یا همان متر دور می باشد؛ در حقیقت محاسبه متراژ حروف چلنیوم به این صورت است که بعد از ساخت دور تا دور آن متر می شود و در آخر قیمت تابلو چلنیوم با توجه به نرخ روز اتحادیه تابلو سازی محاسبه می گردد.

اطلاعات سفارش تابلو چلنیوم در نوین لایت:

تمامی محصولات تابلو چلنیوم همراه با مرغوب ترین متریال و مواد موجود در بازار تولید و عرضه می گردد. می توانید با رفتن به لینک انواع تابلو چلنیوم اطلاعات لازم را درباره ی محصول مورد نظر خود پیدا کنید.

توجه فرمایید که محاسبه ی قیمت نصب تابلو چلنیوم با توجه به محل نصب حروف چلنیوم (زیر کار و ارتفاع از سطح زمین) تعیین می شود و به طور جداگانه محاسبه می شود. همچنین برای اطمینان از قیمت ها بهتر است با شماره های شرکت تماس بگیرین و با کارشناسان ما صحبت کنید.

توضیحاتی در مورد قطر قلم

برای اطلاع از قیمت دیگر محصولات مورد نظر تابلو چلنیوم با ما در تماس باشید.

ما در نوین لایت در زمینه ی تابلو سازی به روش های مختلف مثل تابلو چلنیوم، تابلو نئون، تابلو روان، تابلو مغازه، تابلو استیل و ... سال هاست فعالیت می کنیم و بهترین قیمت و کیفیت را برای شما به ارمغان خواهیم آورد.

آموزش ساخت تابلو چلنیوم

یکی از کارهایی که همواره سعی می کنیم در دستور کار خود قرار دهیم آموزش های ویدیویی مناسب برای افزایش مهارت و راه و روش های جدید در جهت ساخت تابلو بوده است. در همین راستا فیلمی آموزشی برای همکاران و دوست داران برای آموزش ساخت تابلو چلنیوم تهیه شده که با کلیک بر روی لینک می توانید به صفحه ی این آموزش هدایت بشوید. این آموزش صرفا برای فعالان این زمینه مفید نیست و اگر شما صرفا می خواهید برای فروشگاه خود یک تابلو چلنیوم داشته باشید باز هم دیدن این آموزش به شما در تصمیم گیری کمک خواهد کرد. همچنین ما در نوین لایت می توانید به شما مشاوره های تخصصی و رایگان در زمینه طراحی و اجرای انواع تابلو های تبلیغات داشته باشیم.