همانطور که می دانیم و در بسیاری از مطالب گذشته هم عنوان کردیم تابلو های تبلیغاتی در انواع مختلفی ساخته می شوند که روند ساخت و تولید آنها توسط صنفی به نام تابلو سازی انجام می گیرد و همانطور که از نامشان مشخص است ماهیت آنها تبلیغات است که این تبلیغات می تواند معرف یک صنف، ارگان، شرکت، گروه، شخص و مواردی مشابه باشد.

تابلو تبلیغاتی رومیزی | تابلو پرسنلی

معرفی از راه تابلو های تبلیغاتی

گفتیم که ماهیت تابلو های تبلیغاتی، تبلیغات است که یکی از این تبلیغات معرفی افراد و یا گروه های متفاوت می باشد؛ تابلو های تبلیغاتی که در انواع مختلفی ساخته می شوند می توانند یکی از بهترین معرف ها باشند؛ به عنوان مثال بیلبوردهای تبلیغاتی میان جاده ای و داخل شهری می توانند یک بازیگر، خواننده و یا اصناف مختلفی را به افراد معرفی نمایند.
و یا در مثالی دیگر می توان به تابلو های لایت باکس داخل متروها اشاره نمود که می توانند معرف یک فیلم، سریال، آلبوم موسیقی و ... باشند.

تابلو رومیزی | تابلو تبلیغاتی روی میز

تابلو رومیزی | تابلو تبلیغاتی روی میز
تابلو های رومیزی یا پرسنلی یکی از انواع تابلو تبلیغاتی می باشند که ماهیتشان معرفی و یا اطلاع رسانی است، به این صورت که می توان با استفاده از این نوع تابلو ها، سمت و نام اشخاص را به نمایش در آورد که کاربرد این روش بیشتر در اداره ها، بانک ها و ... است؛ و یا اینکه با استفاده از آنها اطلاعاتی را به مراجعه کنندگان داد، به عنوان مثال می توان در یک رستوران با قرار دادن یک تابلو رومیزی با عنوان (رزرو) به مشتریان اعلام کرد که کدام میز از قبل توسط دیگر مشتریان رزرو شده است.

انواع تابلو رومیزی

انواع تابلو رومیزی
تابلو های رومیزی با استفاده از متریال های مختلفی در کارگاه های تابلو سازی ساخته می شوند که در آخر هر کدام از آنها با یک نام مختص به خودشان شناسایی می شوند که در ادامه به چند نوع کاربردی و پر فروش آنها خواهیم پرداخت.

تابلو رومیزی پلکسی

تابلو رومیزی پلکسی
پلکسی گلاس یک نوع متریال از جنس پلاستیک است که در حرفه تابلو سازی از پر مصرف ترین متریال ها بشمار می رود؛ در حقیقت مجموعه های تابلو سازی با استفاده از پلکسی گلاس اقدام به ساخت و تولید انواع تابلو های تبلیغاتی می نمایند که یکی از آنها تابلو پلکسی رومیزی است.
تابلو پلکسی گلاس رومیزی را می توان به شکل های مختلفی تولید نمود که مسلما خلق ایده های نو توسط تابلو سازی ها نقش بسزایی در تولید این نوع از تابلو خواهد داشت.

تابلو رومیزی استیل

تابلو رومیزی استیل
با استفاده از استیل می توان تابلو های تبلیغاتی متفاوتی را تولید کرد که تابلو رومیزی هم یکی از آنهاست؛ تابلو سازان توسط ورق های استیل که چندین رنگ مختلف نیز دارند، تابلو های رومیزی را در انواع مختلف به مرحله تولید می رسانند که می توان با استفاده از آنها به معرفی و تبلیغات اصناف و یا اشخاص پرداخت.

تابلو رو میزی مولتی استایل

تابلو رو میزی مولتی استایل
یکی از تابلو های رومیزی که امروزه به شکل های مختلفی تولید می شود، تابلو رومیزی مولتی استایل است؛ نکته ای که باید در رابطه با تابلو مولتی استایل رومیزی به آن پرداخت این است که مولتی استایل این قابلیت را دارد که با دیگر متریال ها تلفیق شود و تابلو جدید و زیبایی ساخته شود؛ البته تلفیق پذیری متریال ها در تابلو سازی بسیار است، اما تلفیق مولتی استایل با دیگر متریال ها در جهت ساخت تابلو رومیزی یکی از روش های اصولی در ساخت این نوع از تابلو می باشد.

کاربرد تابلو رومیزی

کاربرد تابلو رومیزی

هر کدام از تابلو های تبلیغاتی در محیط ها و اماکن متفاوتی به کار می روند که تابلو رومیزی نیز از این مورد جدا نیست؛ لذا در ادامه به پر کاربرد ترین موارد استفاده از تابلو رومیزی خواهیم پرداخت.

تابلو رومیزی اداره | تابلو رومیزی شرکت

تابلو رومیزی اداره | تابلو رومیزی شرکت
امروزه اداره ها و شرکت های بسیاری در کشور مشغول به فعالیت هستند و البته همه روزه نیز به تعداد آنها افزوده می شود؛ اداره ها و شرکت ها دارای قسمت ها و بخش های مختلفی هستند که برخی از آنها تعداد کارکنان بالایی نیز دارند؛ مسلما ساخت تابلو رومیزی برای این نوع از اداره ها و شرکت ها می تواند بسیار حائز اهمیت باشد و به بهترین شکل بخش ها و سمت های افراد را به مراجعه کنندگان معرفی نماید.

تابلو رومیزی بانک | تابلو رومیزی موسسه مالی

تابلو رومیزی بانک | تابلو رومیزی موسسه مالی
یکی از اماکنی که نیازمند تابلو رومیزی است و این نوع از تابلو صد در صد در آن مورد استفاده قرار می گیرد، بانکها و موسسه های مالی و اعتباری هستند؛ بانک ها و موسسه های مالی به دلیل اینکه دارای نیرو های انسانی با سمت های متفاوتی هستند می بایست جهت معرفی کارکنان به مراجعین از تابلو های رو میزی استفاده نمایند؛ به عنوان مثال تابلو رو میزی رئیس شعبه و تابلو رومیزی معاون شعبه، مشخص کننده سمت آنها می باشد.

تابلو رومیزی رستوران

تابلو رومیزی رستوران
از کاربردهای دیگر تابلو رومیزی می توان به رستوران ها اشاره نمود؛ امروزه رستوران های بسیاری در سراسر کشور فعالیت دارند که برخی از آنها دارای سالن های بزرگ همراه با تعداد بالای میز هستند که برخی از مشتریان قبل از ورود به رستوران، میز مورد نظر را رزرو می کنند که با این عمل کارکنان رستوران اقدام به قرار دادن تابلو رومیزی تحت عنوان رزرو شده روی میز می نمایند تا دیگر مشتریان از این موضوع آگاه باشند.

قیمت تابلو رومیزی

قیمت گذاری تابلو های تبلیغاتی یکی از مواردی است که اکثر مشتریان به آن دقت دارند و قبل از سفارش تابلو مبادرت به استعلام قیمت آن می نمایند که تابلو رومیزی هم یکی از آنهاست؛ در رابطه با قیمت تابلو رومیزی باید گفت که مواردی مانند نوع تابلو و ابعاد تابلو در قیمت گذاری آن مهم هستند که پیشنهاد می شود جهت استعلام قیمت نهایی این نوع از تابلو با کارشناسان ما در تماس باشید.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن بورس تایمز