تابلو های تبلیغاتی یکی از روش ها و راه های مهم در تبلیغات بشمار می رود که تاثیرات بسزایی در فروش و بازاریابی کسب و کار ها را دارد. اما تابلو های تبلیغاتی جهت هدفمند بودن و موثر بودن در رابطه با جذب مخاطب نیازمند نصب در محیط های مربوطه هستند که نصب تابلو مغازه به عنوان تابلو تبلیغاتی یکی از این موارد بشمار می رود و قبل از نصب نیازمند رعایت قوانین خاصی از لحاظ اداری و همچنین فنی می باشند که در ادامه به آنها می پردازیم.

نصب تابلو مغازه

تابلو تبلیغاتی مغازه

تابلو تبلیغاتی مغازه
امروزه بسیاری از کسب و کارها در رابطه با ارئه خدمات و فروش محصولات در محیط هایی مانند شرکت ها، موسسه ها و مغازه ها فعالیت دارند که جهت بهینه سازی و رسیدن به اهداف مهم در فروش می بایست از راه های مختلف تبلیغاتی بهره مند باشند. تابلو مغازه یکی از راه های مهم ارتباطی میان مشتریان و مشاغل می باشد که تنوع بالا در تولید و ساخت انواع تابلو تبلیغاتی مغازه روز به روز پایه های این ارتباط را مقاوم می نماید و مشاغل فعال را به سوی این نوع از تبلیغات و همکاری با مجموعه های تابلو سازی سوق می دهد.

انواع تابلو تبلیغاتی مغازه

با توجه به مطالب عنوان شده قبل، تابلو تبلیغاتی در انواع متفاوتی قابل ساخت می باشد که از مهمترین آنها می توان به تابلو های حروف برجسته اشاره نمود. حروف برجسته به تابلو های تبلیغاتی اطلاق می شود که روی سطوحی مانند چوب، سنگ، کامپوزیت و ... نصب می شود و همانطور که از نامش بر می آید دارای برجسته گی از سطح مورد نظر می باشد.
به عنوان مثال حروف برجسته استیل یکی از حروف های پر کاربرد در حرفه تابلو سازی است که با توجه به سابقه چند دهه ای خود در تبلیغات محیطی کماکان مورد استفاده به عنوان تابلو مغازه قرار دارد. تابلو استیل را می توان به صورت بدون نور و یا نور پردازی شده به مرحله تولید و نصب رساند که روشنایی در آنها معمولا به شکل نور اندریک یا همان نور از پشت انجام می گیرد.

تابلو مغازه چلنیوم

تابلو چلنیوم حروف برجسته تابلویی است که بین حروف های برجسته از کاربرد های زیادی میان اصناف به عنوان تابلو سردر مانند تابلو مغازه برخوردار است. تابلو چلنیوم را می توان جزو جدیدترین تابلو های تبلیغاتی عنوان کرد که به دلیل قیمت مناسب، مصرف برق پایین، روشنایی مناسب و به صورت کلی مقرون بصرفه بودن این تابلو از پر فروش ترین تابلو تبلیغاتی در تابلو سازی بشمار می رود. نصب تابلو چلنیوم یا همان حروف چلنیوم به عنوان تابلو مغازه یکی از نصب ها در تابلو سازی است که نیازمند تخصص کافی می باشد. ساخت حروف چلنیوم می بایست توسط متریال های پلکسی گلاس، پی وی سی، اس ام دی و رول چنلیوم انجام شود.
مراحل نصب تابلو چلنیوم به این صورت است که ابتدا اس ام دی های بلوکی جهت روشنایی، روی پی وی سی قرار می گیرد و بعد از آن پی وی سی روی نمای مورد نظر توسط کاغذ پلات نصب می شود و در آخر مبادرت به سیم کشی تابلو چلنیوم و بستن حروف چنلیوم روی پی وی سی می شود.

مقررات نصب تابلو مغازه

مقررات نصب تابلو مغازه
نصب تابلو های تبلیغاتی از جمله نصب تابلو مغازه نیازمند رعایت قوانین و مقررات خاصی می باشد که جهت اطلاع از این قوانین می بایست به ارگانهای مربوطه در رابطه با اخذ هر گونه مجوز مراجعه نمود. به عنوان مثال قبل از نصب تابلو چلنیوم یا دیگر تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته، فلکسی فیس، ال ای دی های ثابت و روان، لایت باکس و... می بایست مدارک لازم جهت دریافت مجوز نصب تابلو را تکمیل و بعد از آن اقدام به نصب تابلو نمود.
نکته مهم و حائز اهمیت دیگر در رابطه با نصب تابلو مغازه، الزامی بودن مجوز نصب است که متقاضیان و سفارش دهندگان تابلو مغازه می بایست قبل از نصب، مجوز تابلو را دریافت نمایند تا به هنگام نصب دچار مشکلاتی مانند جلوگیری از نصب تابلو توسط ارگانهای مربوطه نباشند.

قیمت تابلو تبلیغاتی

قیمت تابلو تبلیغاتی
همانطور که عنوان شد تابلو مغازه یکی از انواع تابلو تبلیغاتی است که خود به شکل های مختلفی قابل ساخت و نصب می باشد و به روش های متفاوتی همراه با متریال های به کار رفته در آن قیمت گذاری می شود. قیمت تابلو سردر مغازه به صورت کاملا مشخصی با فروش و بازاریابی مغازه ارتباط دارد. به عنوان مثال قیمت تابلو چلنیوم به شکل معمولی به مراتب پایین تر از قیمت تابلو چلنیوم الماسی یا همان کریستال می باشد که مسلما هزینه بالا در چلنیوم الماسی با توجه به مدرن بودن و به کار گیری متریال کریستال روی آن است که این مورد باعث زیبایی و جذب مخاطب بعد از نصب تابلو مغازه و در نتیجه فروش بالاتر خواهد بود.

قیمت نصب تابلو مغازه

قیمت نصب تابلو مغازه

قیمت نصب تابلو تبلیغاتی یکی از گذینه هایی است که در لیست تعرفه قیمت محصولات تابلو سازی به صورت توافق طرفین درج شده است و با توجه به نوع تابلو تبلیغاتی در نظر گرفته می شود. امروزه با توجه به ورود متریال های مختلف در صنعت تابلو سازی در رابطه با تولید و ساخت تابلو ها، تابلو سازان را بر آن داشته تا با توجه به نوع تابلو ساخته شده هزینه های متفاوتی را در نصب در نظر داشته باشند. به طور معمول تابلو مغازه جهت نصب نیاز به آهنکشی و ساخت فریم های آهنی دارد که مصرف این متریال یکی از هزینه های در نظر گرفته شده در نصب تابلو مغازه می باشد که مسلما کاربرد بیشتر آهن باعث تفاوت در قیمت نصب خواهد بود که البته نوع فریم و آهنکشی به کار رفته نیز در این امر دخیل می باشد.
ساخت حروف های برجسته جدید و مدرن نیز از دیگر موارد مهم در قیمت نصب تابلو مغازه است. حروف برجسته استیل، حروف برجسته فلزی، حروف برجسته چلنیوم و دیگر حروف های برجسته در تولید و ساخت دارای تنوع های بسیاری هستند. به عنوان مثال ساخت تابلو چلنیوم به صورت پیکسلی نسبت به نوع ساده آن مدت زمان بالاتری را جهت سیم کشی در نصب طلب می کند که این امر باعث افزایش قیمت نصب تابلو خواهد بود.
از دیگر مواردی که در رابطه با قیمت نصب تابلو در نظر گرفته می شود اجرای زمینه تابلو تبلیغاتی مانند کامپوزیت یا چوب می باشد که هر کدام از آنها با توجه به روش نصب از قیمت های متفاوتی برخوردارند. در یک مثال جهت نصب زمینه کامپوزیت باید گفت که قیمت نصب کامپوزیت به صورت اچ و ال و فیکس یا روش های دیگر متفاوت خواهد بود. در آخر باید عنوان کرد که محاسبه قیمت نصب تابلو مغازه و تابلو های تبلیغاتی به روش های متر مربع، سانتیمتر و متر محیط در تابلو سازی در نظر گرفته شده و به مشتریان اعلام می شود.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن بورس تایمز