شما هر روز از مقابل شرکت ها و فروشگاه های مختلف عبور می کنید و هر روزه صد ها تابلو مختلف می بینید. تابلو درواقع یعنی اولین نماد و نشانه ای که از یک برند می بینید و اولین چیزی است که برای شما ذهنیت ایجاد می کند. بعضی از برند ها برای خود انواع تابلو چلنیوم را انتخاب می کنند و بعضی دیگر به سراغ تابلو نئون می روند، بعضی تابلو کامپوزیت را می خواهند بعضی به دنبال نوع دیگری هستند ولی یک چیز در همه ی موارد مشترک است آن هم اینکه همه می خواهند بهتر و بیشتر دیده شوند، بهتر در ذهن مخاطب اثر بگذارند و جایگاه خود را تثبیت کنند. شما هم که در حال مطالعه ی این مطلب هستید احتمالا همین دغدغه را دارید ولی تا به حال چه اندازه با خود فکر کرده اید که در سفارش تابلوی مورد نیاز خود باید به اعتبار برند در تابلو سازی نیز توجه کنید؟ مثلا تابلو چلنیوم برای هر کسب و کاری مناسب است؟

برند در تابلو سازی

 

تاثیر کسب و کار در انتخاب تابلو

واقعا نوع کسب و کار چقدر در انتخاب نوع تابلو تاثیر دارد؟ پاسخ این است که خیلی زیاد! تابلو هم مثل دیگر روش های تبلیغاتی شماست و به همان اندازه حتی شاید تحت شرایطی بسیار بیشتر باید مورد توجه قرار بگیرد. این تابلوی شماست که برای اولین بار توسط مخاطب دیده می شود و در همان نگاه اول می تواند شخصیت حاکم بر کسب و کار شما، میزان اعتماد پذیری برند شما و توانایی و تخصص شما را به او عرضه کند. پس قطعا نوع کسب و کار شما تاثیر زیادی در انتخاب تابلوی شما دارد.

چه نوع کسب و کار چه نوع تابلو؟

انتخاب نوع تابلو تنها به یک عامل بستگی ندارد بلکه عوامل مختلف در کنار یکدیگر ما را مجاب می کنند که از چه نوع تابلویی باید استفاده شود در نتیجه نمی توان صرفا با تکیه بر نوع کسب و کار، اگرچه تاثیر خیلی زیادی بر تصمیم گیری ما دارد، نوع تابلو را نیز انتخاب کنیم. در چنین شرایطی پیشنهاد ما همیشه استفاده از مشاوره رایگان کارشناس های با تجربه ما در شرکت نوین لایت است. کارشناسانی که هم دانش کافی در این زمینه را دارند و هم تجربه زیادی در این حوزه تا بهترین انتخاب را برای شما رقم بزنند. برای تماس با ما می تونید از مسیر های ارتباطی که در پایین سایت آمده استفاده کنید.

تاثیر تابلو بر اعتبار برند

تاثیری که تابلوی شما می تواند بر اعتبار شما داشته به این صورت است که یا این تاثیر مثبت است یا منفی، چیزی به اسم خنثی وجود ندارد. یا تابلوی شما با برند شما و اعتبار شما همخوانی دارد که در نتیجه تاثیری مثبت دارد و به اعتبار شما می افزاید یا اینکه هماهنگی و همخوانی بین برند و تابلوی شما وجود ندراد که در نتیجه قطعا شاهد تاثیر منفی خواهیم بود. اگر کاملا بر اساس شخصیت برند و میزان و نوع اعتباری که دارید اقدام به انتخاب نوع تابلو کنید می توانید با خیال راحت به سراغ ادامه ی کار بروید و مطمئن باشید که قرار است بر میزان اعتبار شما افزوده شود. به همین خاطر است که انتخاب یک شرکت خوب برای مشاوره و ساخت تابلو، کاری بسیار مهم و ضروری است، زیرا اعتبار برند در تابلو سازی نمود پیدا می کند و اهمیت بسیار بالایی دارد.

 

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن