تابلو های تبلیغاتی به شکل های متنوعی قابل ساخت و اجرا هستند که هر کدام از آنها به دسته های متفاوتی مانند تابلو های حروف برجسته، تابلو کامپوزیت، تابلو فلکسی فیس، تابلو لایت باکس، تابلو های ال ای دی و دیگر موارد تبلیغاتی تقسیم می شوند.

تابلو پولکییکی از جدید ترین تابلو های تبلیغاتی که امروزه از کاربرد فراوانی در تابلو سازی برخوردار است تابلو تبلیغاتی پولکی می باشد که در رنگ ها و مدل های متنوعی در بازار بفروش می رسند.

پولکی در تابلو تبلیغاتی چیست

پولکی در تابلو تبلیغاتی چیست

پولکی تایل های از پیش ساخته شده همراه با ابعادهای مشخصی می باشد که معمولا به عنوان زمینه حروف های برجسته و دیگر تابلو های تبلیغاتی به کار گرفته می شود.
متریال اصلی تایل پولکی دو نوع پلاستیک می باشد که یکی از آنها پلاستیک سخت و همان زمینه پولکی و دیگری پلاستیک نرم یا همان پولکی است. پولکی های به کار رفته در ساخت تایل پولکی که از جنس پلاستیک نرم می باشد، توسط پایه های فلزی روی پلاستیک زمینه قرار می گیرد و در اشکال مختلفی مانند دایره و مربع در بازار موجود می باشد.

قرار گرفتن پولکی روی پلاستیک به این صورت است که فضایی در بالاترین سطح پایه در جهت به حرکت در آمدن پولکی ها تعبیه شده است که همراه با وزش باد، پولکی ها به حرکت در آمده و نمای بسیار زیبایی را در زمینه کار به نمایش خواهد گذاشت.

تابلو پولکی

تابلو پولکی
تغییر، تحول و نوآوری در تبلیغات محیطی و ساخت انواع تابلو های تبلیغاتی، صنعت تابلو سازی را به عنوان یدک و کمک در جهت رونق دیگر کسب و کارها تبدیل کرده است. از تغییرات چشم گیر و خلاقیت های نوین در تابلو سازی امروز را می توان ساخت تابلو های پولکی عنوان نمود.
همان طور که گفتیم پولکی در تابلو سازی تایل هایی آماده است که در انواع رنگ ها و مدل ها موجود هستند و به کار گیری آن در تبلیغات محیطی می تواند جذابیت و زیبایی تابلو ساخته شده را چند برابر افزایش دهد که مسلما این امر از عوامل تاثیر گذار فروش و بازاریابی مشاغل خواهد بود.

ساخت تابلو پولکی

ساخت تابلو پولکی
معمولا تابلو های تبلیغاتی در محیط های کارگاهی ساخته می شوند که نیازمند ابزار های مربوطه خواهند بود و تابلو پولکی هم از همین موارد بشمار می رود. ساخت تابلو پولکی به این صورت است که در ابتدا زمینه ای از جنس کامپوزیت، چوب، پی وی سی، آهن و دیگر موارد مشابه با ابعاد مشخص ساخته می شود و بعد از آن تایل های پولکی روی زمینه قرار داده شده و در نهایت مبادرت به نصب حروف های برجسته روی پولکی و در آخر نصب تابلو پولکی در مکان مورد نظر می گردد.

انواع تابلو پولکی

انواع تابلو پولکی
پولکی ها در ساخت انواع تابلو های تبلیغاتی می توانند کاربرد داشته باشند که در نهایت هر کدام از آنها در نوع خود ماهیتی تبلیغاتی دارند و شامل تبلیغات و تابلو های مدرن می شوند که در ادامه به توضیحات مختصری در مورد آنها خواهیم پرداخت.

تابلو پولکی چلنیوم

حروف های برجسته در مدل های مختلفی ساخته می شوند که از رایج ترین و پر فروش ترین آنها در تابلو سازی را می توان تابلو چلنیوم نام برد. حروف برجسته چلنیوم که واژه صحیح آن چنلیوم است در انواع مختلفی ساخته می شود که ساخت و نصب آن روی زمینه پولکی از زیباترین و جدیدترین تابلو های تبلیغاتی بشمار می رود.

تابلو پولکی استیل

حروف برجسته استیل در حرفه تابلو سازی نوع دیگری از حروف برجسته است که در مدل ها و رنگ های متفاوتی قابل ساخت است. استیل به کار رفته در ساخت حروف استیل از نوع 304 می باشد که در برابر شرایط مختلف جوی از دوام بالایی برخوردار است.
ساخت تابلو پولکی همراه با حروف برجسته استیل در تبلیغات مدرن نقش قابل توجهی دارد و می توان با تلفیق این دو نوع از متریال در تولید تابلویی جذاب و زیبا موثر واقع شد.

تابلو پولکی نئون پلاستیک

تلفیق تابلو پولکی و حروف برجسته پلاستیک هم یکی از تابلو های جدید در تبلیغات است. در واقع ساخت زمینه پولکی و نصب حروف نئون پلاستیک روی آن، نقش زیبایی به یک تابلو و تبلیغات القا می نماید که تاثیر مثبتی در بازاریابی و برند سازی مشاغل نیز خواهد داشت.

تابلو پولکی بیلبورد

بیلبورد تبلیغاتی یکی از تبلیغات محیطی موثر و مفید در میان هزاران نوع تبلیغ بشمار می رود که معمولا روی سازه های عظیم بین جاده ای، پل های عابر پیاده، اتوبانها و مواردی مشابه انجام می گیرد.
اما یکی از تحولاتی که امروزه در جهت ساخت بیلبوردهای تبلیغاتی رونق یافته است، ساخت بیلبورد با استفاده از زمینه پولکی است که می تواند در میان صدها بیلبورد تبلیغاتی بسیار جلوه نماید.

 تابلو پولکی تلفیقی

تلفیق زمینه پولکی همراه با تابلو چلنیوم، تابلو استیل، تابلو فلکس و بسیاری دیگر از حروف های برجسته در تابلو سازی نقش بسزا و کار آمدی را در تبلیغات محیطی ایفا می نماید که تمامی این موارد نیز در رنگ های متفاوتی در بازار موجود می باشند که با توجه به علم هارمونی رنگ ها و ایده پردازی ها می تواند تکمیل کننده و پدید آورنده تابلویی مدرن در جهت تبلیغات باشد.

قیمت تابلو پولکی

در مورد قیمت تابلو پولکی نیز باید یاد آور شد که با توجه به نوع متریال به کار رفته در آن، قیمت ها به شکلی متفاوت محاسبه خواهد شد. به عنوان مثال مواردی مانند ابعاد پنل پولکی، نوع و شکل پولکی و همچنین رنگ بندی پولکی در قیمت آن تاثیر گذار هستند.
همچنین نوع زمینه به کار رفته که تایل های پولکی روی آن قرار می گیرند می تواند در محاسبه قیمت مهم واقع شود.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن بورس تایمز