تابلو های تبلیغاتی به شکل های متنوعی قابل ساخت و اجرا هستند که هر کدام از آنها به دسته های متفاوتی مانند تابلو های حروف برجسته، تابلو کامپوزیت، تابلو فلکسی فیس، تابلو لایت باکس، تابلو های ال ای دی و دیگر موارد تبلیغاتی تقسیم می شوند.

تابلو پولکییکی از جدید ترین تابلو های تبلیغاتی که امروزه از کاربرد فراوانی در تابلو سازی برخوردار است تابلو تبلیغاتی پولکی می باشد.


پولکی تایل های از پیش ساخته شده همراه با ابعادهای مشخصی می باشد که معمولا به عنوان زمینه حروف های برجسته به کار گرفته می شود.
متریال اصلی تایل پولکی، پلاستیک می باشد که پولکی های به کار رفته در آن که از جنس پلاستیک نرم می باشد توسط پایه های فلزی روی آن قرار می گیرد و در اشکال مختلفی مانند دایره و مربع در بازار موجود می باشد.
قرار گرفتن پولکی روی پلاستیک به این صورت است که فضایی در بالاترین سطح پایه در جهت به حرکت در آمدن پولکی ها تعبیه شده است که همراه با وزش باد، پولکی ها به حرکت در آمده و نمای بسیار زیبایی را در زمینه کار به نمایش خواهد گذاشت.
تلفیق زمینه پولکی همراه با تابلو چلنیوم، تابلو استیل و بسیاری دیگر از حروف های برجسته در تابلو سازی نقش بسزا و کار آمدی را در تبلیغات محیطی ایفا می نماید که تمامی این موارد نیز در رنگ های متفاوتی در بازار موجود می باشد که با توجه به علم هارمونی رنگ ها و ایده پردازی ها می تواند تکمیل کننده و پدید آورنده تابلویی مدرن در جهت تبلیغات باشد.
در مورد قیمت تایل پولکی نیز باید یاد آور شد که با توجه به نوع متریال به کار رفته در آن، قیمت ها به شکلی متفاوت محاسبه خواهد شد.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن بورس تایمز