ارتباط و همکاری میان مشاغل مختلف یکی از اصول و شاخه های مهم در بازاریابی و گردش اقتصاد یک مجموعه، اصناف و از همه مهمتر یک کشور به شمار می رود که در همین راستا ارتباط و همکاری میان مجموعه های خدماتی تابلو سازی نیز از این امر مستثنی نخواهد بود.

تابلو سازی - تابلو چلنیوم - ساخت حروف چلنیوم همکاریگروه تبلیغاتی نوین لایت یکی از مجموعه های بزرگ تابلو سازی تهران است که با ارائه خدمات تابلو سازی همکاری و ارسال محصولات خود به سراسر کشور، آماده خدمات تابلو سازی به همکاران محترم می باشد.


تابلو چلنیوم یا همان واژه صحیح آن چنلیوم یکی از حروف های برجسته در حرفه تابلو سازی می باشد که بیش از یک دهه از ورود آن به حرفه تابلو سازی می گذرد. این مدل از حروف برجسته که با استفاده از رول های چنلیوم که یک نوع آلومینیوم است همراه با پلکسی گلاس، نور پردازی اس ام دی و زیر سازی پی وی سی ساخته می شوند که در نوع خود یکی از تابلو های زیبای تبلیغاتی به شمار می رود.
ساخت حروف چلنیوم مانند بسیاری دیگر از خدمات تابلو سازی مانند ساخت تابلو نئون، حروف استیل و نئون پلاستیک نیازمند تجربه و آزمون و خطاهای بسیاری دارد تا فردی را از یک حروف ساز مبتدی به جایگاه یک حروف ساز چلنیوم حرفه ای تبدیل کند.
ارائه محصولات و خدمات مرغوب و با کیفیت یکی از اصول مهم در مطرح شدن و اعتبار نام یک مجموعه تابلو سازی میان مشتریان می باشد که یک گروه تابلو سازی با رعایت این مهم می تواند به اهداف مثبت بازیابی و فروش خود دست پیدا کند.
حرفه تابلو سازی به دلیل تنوع بسیار تابلو های تبلیغاتی نیازمند یک کارگاه تابلو سازی مجهز در جهت ساخت انواع تابلو ها می باشد که مسلما در اختیار داشتن کارگاهی مجهز بنا به دلایلی برای هر مجموعه تابلو سازی امکان پذیر نخواهد بود لذا در جهت ارائه محصولات خود نیازمند ارتباط و همکاری با یک کارگاه تابلو سازی مجهز و معتبر خواهند بود.
گروه تابلو سازی نوین لایت با در اختیار داشتن کارگاه کاملا مجهز تابلو سازی در بخش های مهم تولیدات حروف های برجسته عللاوه بر ساخت و نصب تابلو های تبلیغاتی مشتریان خود، در ساخت حروف همکاری میان همکاران نیز فعالیت دارد که یکی از این فعالیت ها ساخت حروف چلنیوم همکاری می باشد که نوین لایت با همکاری بیش از چند صد همکار و نمایندگان خود در اکثر نقاط کشو این امر را با ساخت حروف های برجسته بسیار با کیفیت همراه با ضمانت صد در صدی و استفاده از مرغوب ترین متریال ها به اثبات رسانده است.
همکاران محترم می توانند برای دریافت لیست قیمت تابلو چلنیوم همکاری و دیگر محصولات تابلو سازی از طریق منوی ورود همکاران و یا تماس با ما در ارتباط باشند.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن