رولهای تابلو چلنیوم یا همان رول چنلیوم یکی از عوامل تاثیر گذار و مستقیم روی قیمت تابلو چلنیوم می باشد که انتخاب هر کدام از آنها در تابلو سازی برای ساخت و نصب تابلو، تعیین کننده قیمت نهایی تابلو است.

قیمت تابلو چلنیوم رول

معمولا عمده رول های چنلیوم در کشورهایی مانند اسپانیا، تایوان و چین تولید می شوند که از مهمترین تولید کنندگان این رولها کشور اسپانیا است و از مرغوبترین برند های چنلیوم در اسپانیا می توان به لبه چنلیوم آلوراپید اشاره کرد.


ضخامت رول چنلیوم در تابلو چلنیوم

ضخامت رول تابلو چلنیوماز مهمترین مواردی که در قیمت رول چنلیوم تاثیر گذار است، ضخامت رول تولید شده می باشد. معمولا رول های چنلیوم با پهنای 7، 9و 11 سانتی متر با ضخامت هایی بین ۳/0 تا 0/5 تولید و به فروش می رسند که این مورد با توجه به نوع آلومینیوم و فرایندهای ایجاد شده می تواند در قیمت رول و همچنین قیمت تابلو چلنیوم موثر واقع شود.


رنگ رول چنلیوم در تابلو چلنیوم

رنگ تابلو چلنیومیکی از مزیت های چنلیوم، تنوع در رنگ لبه ها می باشد در واقع باید عنوان کرد که رول های چنلیوم در رنگ های متفاوتی تولید می شوند و با توجه به قیمت رنگها، قیمت رول های تولید شده نیز متفاوت هستند به عنوان مثال ساخت تابلو چلنیوم با رنگ طلایی، قیمت به مراتب بالاتری را نسبت به تابلو چلنیوم نقره ای خواهد داشت.


آنودایز رول چنلیوم در تابلو چلنیوم

آنودایز تابلو چلنیومدر بسیاری از مطالب وب سایت شرکت نوین لایت در مورد فرایند آنودایز در چلنیوم توضیح داده ایم و از فواید آن در تولید رول ها گفته ایم.
در واقع آنودایز به فرایندی گفته می شود که طی انجام مواردی شیمیایی در رول چلنیوم صورت می گیرد و باعث دوام بالاتر، ماندگاری و ثبات رنگ چلنیوم در شرایط جوی گوناگون می شود که این فرایند نیز در قیمت نهایی این تابلو تاثیر گذار خواهد بود.


انواع رول چنلیوم در تابلو چلنیوم

انواع رول تابلو چلنیومنکته آخر و تعیین کننده در قیمت رول چنلیوم، نوع چنلیوم به کار رفته در ساخت حروف می باشد. بعد از گذر چندین ساله و ورود تابلو های چلنیوم به صنعت تابلو سازی و تبلیغات محیطی، تولید کنندگان این متریال مبادرت به ساخت و عرضه رولهایی به شکل پانچ نمودند که این رول ها با ایجاد اشکال مختلفی روی رول، ساخته می شوند و قابلیت روشنایی از کناره های لبه حروف را دارند که اصطلاحا ساخت تابلو با این لبه ها، چلنیوم پانچ، کریستال، ستاره ای و ... نامیده می شوند و استفاده از آنها نیز در قیمت تابلو چلنیوم موثر خواهد بود.
برایاطلاع از انواع تابلو چلنیوم روی لینک کلیک کنید.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن بورس تایمز