یکی از تابلو های تبلیغاتی پر مخاطب و پر فروش در تابلو سازی، تابلو چلنیوم حروف برجسته است که معمولا در ساخت تابلو مغازه و بسیاری از مکان های تجاری به کار می رود.
اما دلیل اینکه چرا تابلو چلنیوم برای مغازه ها از گذینه های مناسب تبلیغات محیطی است را در ادامه توضیح خواهیم داد.

تابلو چلنیوم مغازه


برجسته گی تابلو چلنیوم

در زمان های دور، تابلو های تبلیغاتی به صورت هک و علامت های مختلفی روی سنگ، چوب و فلز ساخته می شدند که رفته رفته نوع تابلو ها به صورت دست نوشته روی پارچه و برزنت تغییر کرد و بعد از آن به ترتیب تابلو های حروف برجسته فلزی، تابلو استیل، تابلو های بنر و فلکسی فیس پا به عرصه تبلیغات محیطی نهادند.
در این میان تابلو های حروف برجسته مورد استقبال بیشتری نسبت به تابلو های بنر و فلکس قرار گرفتند و بعد از گذر سالها متریالی به نام چلنیوم وارد بازار تبلیغات محیطی شد.
تابلو چلنیوم  که توسط رولهای چنلیوم و پلکسی گلاس ساخته می شود دارای برجستگی بین 7 تا ۱۱ سانتی متر است که با ساخت و نصب آنها روی زمینه های مختلفی مانند تابلو کامپوزیت و تابلو ترمووود به دلیل برجستگی از سطح زمینه در جذب مشتری و معرفی نوع فعالیت اصناف مختلف از اهمیت خاصی برخوردار است.


روشنایی تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم به دلیل قابلیت نور پردازی در خود از جلوه بسیار زیبا و چشم نوازی نسبت به بسیاری از تابلو های تبلیغاتی قدیمی بر خوردار است.
روشنایی این تابلو های در سالها قبل توسط نئون صورت می گرفت که با پیشرفت تکنولوژی و ورود اس ام دی های بلوکی به بازار تابلو سازی این نوع از روشنایی نیز تغییر پیدا کرد و در مقابل نور پردازی تابلو چلنیوم به شکل زیبا و پرنور صورت گرفت.


مقاومت تابلو چلنیوم

رول های چنلیوم نوعی آلومینیوم است که توسط اعمال فرایند هایی شیمیایی روی آلومینیوم ساخته می شود و دارای ضخامت های متفاوتی می باشد.
یکی دیگر از دلایل انتخاب این نوع از تابلو ها برای تابلو مغازه مقاوم بودن آن در شرایط جوی مختلف می باشد.
تابلو چلنیوم با برند های مرغوبی مانند چنلیوم آلوراپید، آلوشاین و موارد مشابه با کیفیت های مرغوب می تواند از مهمترین عوامل برای انتخاب یک تابلو تبلیغاتی مناسب جهت تابلو مغازه ها باشد.همچنین باید عنوان کرد که این نوع از تابلو ها به دلیل تنوع در ساخت و انواع تابلو چلنیوم از دیگر گذینه های انتخاب و سفارش تابلو چلنیوم برای مغازه به شمار می رود.

برای اطلاع از قیمت تابلو چلنیوم و همین طور کسب اطلاعات راجع به انواع تابلو چلنیوم روی لینک هر کدام کلیک کنید.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن بورس تایمز