تابلو سازی از حرفه های هنری و در عین حال فنی به شمار می رود که در اکثر شهر های کشور افرادی وجود دارند که در این صنف و در مجموعه یا کارگاه های تابلو سازی فعالیت دارند. اما همانطور که در مطالب قبلی عنوان شد، تابلو سازی در تهران به دلیل وجود امکانات لازم نسبت به دیگر شهر ها از اهمیت بالاتری برخوردار می باشد.

تابلو سازی شرق تهران

تابلو سازی های تهران

همانطور که می دانیم تهران یکی از شهرهای بزرگ در ایران می باشد که از نظر اشتغال زایی، تولیدات، واردات و صادرات از اولین ها در ایران به شمار می رود که در رابطه با همین عناوین، ایجاد یک مجموعه، همراه با مجهز بودن به دستگاه ها و کارگاه تابلو سازی می تواند در تولید بهینه جهت ساخت و عرضه تابلو های تبلیغاتی و همینطور اشتغال زایی از مهمترین گذینه های بازاریابی و درآمد زایی باشد.
در حال حاضر شرکت ها و مجموعه های تابلو سازی مختلفی در نقاط مختلف تهران مشغول به ساخت و عرضه تابلو های تبلیغاتی هستند، که از عمده فعالان این صنف در شرق تهران مبادرت به تولید و عرضه تابلو می نمایند.
تابلو سازی نوین لایت یکی از مجموعه های کاملا مجهز به کارگاه تابلو سازی، نیروهای انسانی مجرب و دستگاه های مدرن ساخت تابلو در شرق تهران می باشد. که با ساخت انواع تابلو های تبلیغاتی در تهران و تمام نقاط کشور با بیش از هزاران نمونه کار تابلو مغازه، ارگانها، شرکت ها و اماکن مختلف تجاری و مسکونی فعالیت دارد.
از برخی محصولات و خدمات تابلو سازی نوین لایت می توان به ساخت انواع حروف برجسته، تابلو چلنیوم ، تابلو استیل، تابلو نئون پلاستیک، تابلو لاس وگاسی، تابلو نئون، تابلو پیکسلی، تابلو روان، تابلو ال ای دی ثابت، تابلو منو قیمت دیجیتال، تابلو شناسایی، اجرای نمای کامپوزیت، اجرای نمای ترمووود و بسیاری دیگر از تابلو های تبلیغاتی اشاره کرد.

لیست قیمت تابلو چلنیوم و دیگر تابلو ها به همراه معرفی انواع تابلو چلنیوم و ... در سایت موجود است که می توانید با کلیک بر روی لینک و یا با کمک منو بالای سایت به آن ها دسترسی داشته باشید.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن بورس تایمز