تابلو سازی و تنوع در ساخت تابلو های تبلیغاتی، یکی از مشاغلی می باشد که امروزه میان اکثریت افراد، به عنوان صنعتی فنی و هنری شناخته شده است.

حروف چنلیوم و پلکسی آزمایشگاه
وجود متریال های گوناگون همراه با پیشرفت عظیم تکنولوژی در این حرفه، به شاخه های مختلف آن نفوذ کرده است که از مهمترین آن می توان به تولید حروف های برجسته اشاره نمود.


تابلو چلنیوم از حروف های برجسته ای می باشد که به عنوان یک گذینه تبلیغاتی مناسب از نظر زیبایی و همچنین قیمت تابلو چلنیوم نسبت به دیگر حروف های برجسته از کاربرد فراوانی برخوردار است.
در تصویر فوق تابلو تبلیغاتی آزمایشگاه پاتوبیولوژی تحت نام عماد قابل مشاهده می باشد که علاوه بر حروف چلنیوم، حروف یا تابلو نئون پلاستیک به شکل حروف و کادر دور تابلو کامپوزیت نیز در آن به کار رفته است.
روشنایی کادر دور این تابلو با استفاده از اس ام دی های بلوکی آر جی بی که قابلیت تولید هفت رنگ متفاوت را دارا هستند، انجام گرفته است که توسط ریموت کنترل مخصوص دارای تغییر نیز خواهد بود.
در مورد حروف نئون پلاستیک اجرا شده در ساخت این تابلو باید عنوان نمود که یکی از جدیدترین تابلو های تبلیغاتی در حرفه تابلو سازی و حروف سازی بشمار می رود که در کارگاه تابلو سازی نوین لایت با ایده پردازی نو این مجموعه به شکل سوپر دوبل ساخته شده است که همین مورد باعث افزایش قیمت تابلو نئون پلاستیک شده است.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن