تابلو چلنیوم به دلیل تنوع در نوع رنگ لبه و پلکسی گلاس ها، امروزه یکی از منتخب های تابلو های تبلیغات محیطی می باشد که همین موارد باعث فروش بالای این مدل از حروف های برجسته در صنعت تابلو سازی نیز می باشد.

سفارش تابلو تبلیغاتی آزمایشگاه
تابلو چلنیوم طلایی یکی از انواع تابلو چلنیوم است که در ادامه به توضیحات مختصری در مورد این تابلو و نمونه ای به کار رفته در آزمایشگاه پاتوبیولوژی می پردازیم.


آزمایشگاه پاتوبیولوژی تخت طاووس یکی از آزمایشگاه های معتبر در تهران واقع در خیابان مطهری می باشد که با اعتماد خود به شرکت تابلو سازی نوین لایت مبادرت به همکاری با این مجموعه و ساخت تابلو سر درب خود نموده است.
مجموعه تابلو سازی ما در اجرای این پروژه مطابق با نوع سفارش مدیران آزمایشگاه اقدام به ساخت تابلو چلنیوم طلایی که از نوع چلنیوم پانچ می باشد نموده است.
همانطور که در تصویر مربوط به این تابلو مشاهده می شود زمینه یا نمای اصلی آن از نوع تابلو کامپوزیت مشکی رنگ است که حروف چلنیوم طلایی پانچ شده همراه با نور پردازی آفتابی و رینگ پلکسی سفید رنگ دور حروف تکمیل کننده این پروژه است.
در مورد نوع لبه به کار رفته در این تابلو باید این مورد را یاد آور شد که علاوه بر رنگ طلایی چنلیوم، مدل آن نیز به شکل پانچ است و همین مورد باعث عبور نور از کناره های حروف می باشد و یکی از به روز ترین و جدید ترین تابلو های چلنیوم به شمار می رود.
در مورد قیمت تابلو چلنیوم نیز باید عنوان کرد که رنگ های طلایی پلکسی و رول چنلیوم به دلیل هزینه های بالا در تولید به مراتب از تابلو چلنیوم ساده با رنگ نقره ای دارای افزایش می باشد.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن