حروف استیل نور اندریک    

حروف استیل نور اندریک

متریال مصرفی:

  • استیل نگیر
  • SMD RGB 
    • جهت ثبت سفارش یا استعلام
    • قیمت با ما در تماس باشید

 

 

 

 

 

تابلو حروف برجسته استیل یکی از تابلو های برجسته در صنعت تابلو سازی می باشد که بیش از چندین دهه از ورود آن به این حرفه می گذرد و کماکان از دسته تابلو های تبلیغاتی پر فروش به شمار می رود.

با توجه به اینکه پس از ورود تابلو چلنیوم به بازار تبلیغات محیطی کمی از استقبال مشتریان نسبت به تابلو استیل کاسته شد اما پس از گذر چندین سال، نو آوری در ساخت و عرضه تابلو های استیل باعث شد تا فروش این نوع تابلو ها رونق بیشتری پیدا کند.
نوع آوری هایی مانند تلفیق حروف استیل با دیگر حروف های برجسته، این نوع از حروف را به یکی از مدرنترین تابلو های تبلیغاتی در تابلو سازی تبدیل کرد که یکی از این موارد در تصویر بالا به وضوح قابل نمایش می باشد.
حروف استیل مشاهده شده در تصویر بالا که با نام حروف استیل نور اندریک شناخته می شود، توسط استیل طلایی براق ساخته شده است که همراه با پایه های فلزی تعبیه شده در پشت حروف، روی سطح از قبل ساخته شده قرار گرفته است.
نور پردازی در این حروف با استفاده از اس ام دی های بلوکی صورت گرفته است. به این شکل که اس ام دی های بلوکی پشت حروف قرار گرفته اند و توسط منبع تغذیه برق رسانی شده اند.
حروف استیل نور اندریک در رنگ های مختلف استیل همراه با رنگ های متفاوت اس ام دی بر روی سطوح مختلفی مانند کامپوزیت، ترمووود، پلکسی گلاس، سنگ و موارد مشابه دیگر قابل ساخت و نصب بر سر درب مکان های تجاری می باشد که استفاده هر یک از موارد روی قیمت تابلو استیل تاثیر گذار خواهد بود.