حروف استیل پلکسی

حروف استیل پلکسی دوبل

متریال مصرفی:

  • استیل نگیر
  • پلکسی گلاس تایوان
  • SMD ضد آب
  • pvc
    • جهت ثبت سفارش یا استعلام
    • قیمت با ما در تماس باشید

 

 

 

 حروف قابل مشاهده در تصویر فوق یکی از نوع آوری ها و ایده های نو در گروه تابلو سازی نوین لایت می باشد که این نوع حروف از متریال های استیل و پلکسی گلاس ساخته شده است و یک تابلو تبلیغاتی مناسب در جهت ساخت برای تابلو مغازه و مکانهای تجاری به شمار می رود.

حروف استیل که بیش از پنج دهه از ورود آن به حرفه تابلو سازی می گذرد با ورود تابلو چلنیوم به بازار تبلیغات کمی از استقبالش توسط مشتریان کاسته شد.
اما پس از گذر زمان و با وجود ساخت انواع تابلو چلنیوم کمی یکنواختی در تابلوهای تبلیغاتی میان تابلو سازان و مشتریان احساس شد تا اینکه دوباره حضور تابلو های حروف استیل در صنف تابلو سازی جان تازه ای گرفت و تابلو سازان را بر آن داشت تا مبادرت به ساخت حروف استیل نمایند.
اما حروف های استیل در عین زیبایی منحصر به فرد خود کمی نیاز به ایده پردازی و تغییرات داشت.تغییراتی مانند نور پردازی و تلفیق با حروف های دیگر که حروف استیل نور اندریک یکی از آنها می باشد به این صورت که بعد از ساخت حروف استیل پایه هایی با سایز هایی مشخص پشت حروف قرار می گرفت و توسط اس ام دی نور پردازی می شد.
بعد از آن حروف استیل در تابلو سازی با قرار گرفتن پلکسی در زمینه کار نور پردازی شد که این حروف نیز در نوع خود یک گذینه مناسب در حروف سازی به شمار می رفت.
حروفی که در تصویر بالا مشاهده می شود با استفاده از دو حروف استیل ساخته شده است که زیر هر کدام از آنها حروف پلکسی مجزا قرار گرفته است.یکی از قابلیت های این حروف که باعث وجه تماز آن با دیگر حروف ها شده است، خاصیت تنوع پذیری رنگ در آن می باشد. به این صورت که با استفاده از اس ام دی ها در رنگ های متفاوت شاهد تغیر رنگ در هر کدام از لایه ها خواهیم بود.
در باره قیمت تابلو استیل در این سبک باید گفت که قیمت حروف برجسته ساخته شده به این شکل به مراتب بالاتر از قیمت حروف استیل به سبک معمولی می باشد که در گروه های تابلو سازی محاسبه می گردد.