14-min    

حروف چلنیوم کریستال

متریال مصرفی:

  • چنلیوم ساید لایت
  • کریستال اصل
  • پلکسی گلاس تایوان
  • SMD فول کالر ضد آب
  • pvc
    • جهت ثبت سفارش یا استعلام
    • قیمت با ما در تماس باشید

 

 

 

 

 امروزه تابلو های تبلیغاتی از نظر نوع ساخت و جرا به سرعت در حال به روز بودن و مدرن بودن هستند به طوری که با کمی دقت در سطح شهر و تابلو مغازه ها می توان به این موضوع واقف بود و به تفاوت بین تابلو های اجرا شده قدیمی و جدید دست پیدا کرد.

یکی از جدیدترین تابلو های تبلیغاتی که امروزه از فروش و استقبال بسیاری بر خوردار می باشد، حروف چلنیوم یا تابلو چلنیوم کریستال می باشد.


کریستال چلنیوم

کریستال ماده ای جامد است که اجزای سازنده در آن اتم ها و مولکول ها هستند که بیشتر در صنایعی مانند لوستر سازی و دکوراسیون داخلی کاربرد دارد که صنعت تابلو سازی هم به دلیل تنوع بسیار بالا در ساخت انواع تابلو های تبلیغاتی مانند تابلو چلنیوم از کاربردهای کریستال بی نصیب نمانده و امروزه کریستال در ساخت انواع حروف برجسته که با نام های تابلو چلنیوم الماسی و چلنیوم کریستال شناخته می شوند، به کار گرفته می شود.


حروف کریستال

قرار دادن کریستال روی متریال های مختلف حروف برجسته در تابلو سازی به روش های متفاوتی انجام می گیرید که از عمده روش های آن می توان به نسب کریستال با رزین روی حروف های برجسته نام برد که در مقابل همین مورد حروف کریستال به حروف هایی اطلاق می گردد که خاصیت قرار گیری کریستال روی خود را داشته باشد که در صد بسیار بالایی مانند انواع تابلو چلنیوم، حروف های استیل، نئون پلاستیک و ... دارای این مزیت می باشند.
در تصویر بالا حروف برجسته کریستال ساخته شده از انواع تابلو چلنیوم می باشد که با نام چلنیوم کریستال یا حروف چلنیوم کریستال شناخته می شود.
لبه استفاده شده در این تابلو از نوع ساید لایت طلایی است که همراه با تلفیق کریستال، اس ام دی فولکالر و رزین بر روی آن یکی از زیباترین و پر فروش ترین تابلو های تبلیغاتی به شمار می رود.
در مورد قیمت تابلو چلنیوم نیز باید یاد آور شد که قیمت تابلو چلنیوم ستاره ای، تابلو چلنیوم طلایی، تابلو چلنیوم رینگی، تابلو چلنیوم تلفیقی، تابلو چلنیوم لبه پانچ و مهمترین آنها تابلو چلنیوم کریستال، از قیمت بالاتری نسبت به نوع معمولی آن برخوردار می باشد.

                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن بورس تایمز