13-min

حروف نئون پلاستیک رینگ دوبل

متریال مصرفی:

  • چنلیوم
  • استیل نگیر
  • پلکسی گلاس تایوان
  • SMD ضد آب
  • pvc
    • جهت ثبت سفارش یا استعلام
    • قیمت با ما در تماس باشید

 

 

 

 

تابلو چلنیوم پانچ در رنگهای مختلف چنلیوم و پلکسی گلاس در کارگاه های تابلو سازی ساخته و به فروش می رسند. همانطور طور که در تصویر فوق دیده می شود حروف چلنیوم ساخته شده از نوع پانچ می باشد که توسط رول چنلیوم طلایی و پلکسی گلاس مشکی پانچ شده و رینگ سفید ساخته شده است.
اما این نوع حروف با ایده ای نو توسط گروه تابلو سازی نوین لایت با ساخت حروف استیل و قرار دادن آن به زیر حروف چلنیوم دارای زیبایی چندین برابر شده است.
در این حروف برای نور پردازی از اس ام دی های بلوکی آفتابی در تابلو چلنیوم و حروف استیل استفاده شده است.در واقع می توان گفت که این حروف از نوع حروف نور اندریک تلفیقی به شمار می رود که ایده پردازی در آن باعث خلق یک تابلو تبلیغاتی جدید و مدرن شده است.
استفاده از پلکسی مشکی پانچ شده و سفید همراه با اس ام دی های آفتابی، نمای زیبای طلایی رنگ به تابلو های چلنیوم ساخته شده می بخشد که در جذب مشتری و مدرن بودن تابلو از اهمیت بالایی برخوردار است.


کاربرد تابلو چلنیوم پانچ و استیل

همانطور که می دانیم تابلو های حروف برجسته بیشتر جنبه تبلیغات محیطی را دارند و برای تابلو های مراکز تجاری، تابلو مغازه، تابلو شرکت ها و ارگانهای دولتی مورد استفاده قرار می گیرند.اما این مدل و نوع ساخت تابلو چلنیوم بیشتر در جهت ساخت تابلو مغازه های مدرن و لوکس استفاده می شود و معمولا سفارش این نوع از تابلو ها برای ارگانهای دولتی به دلیل نوع فعالیتشان صورت نمی گیرد.
ارگانهای دولتی برای معرفی مکان و جایگاه خود به مخاطبان معمولا مبادرت به سفارش تابلوهایی نظیر تابلو چلنیوم، تابلو استیل، تابلو نئون پلاستیک و دیگر تابلو های مشابه می نمایند و در مقابل ساخت تابلو چلنیوم پانچ و استیل به شکل بالا و دیگر تابلو های مدرن تلفیقی بیشتر برای تابلو رستوران، تابلو فست فود، تابلو طلا فروشی و بسیاری دیگر از اصناف مشابه از مهمترین گذینه های تبلیغاتی به شمار می رود و مورد استفاده قرار دارد.


زیرسازی تابلو چلنیوم پانچ و استیل

زیر سازی یا همان زیر کار تابلو چلنیوم می تواند از متریالهای متفاوتی مانند ترمووود، کامپوزیت، سنگ و ... باشد. در حروف برجسته فوق به دلیل نور اندریک بودن حروف از ترمووود استفاده شده است. تابلو ترمووود به دلیل مات بودن نسبت به تابلو کامپوزیت باعث پخش شدن نور به شکل کامل و یک دست در زیر حروف می باشد. در آخر باید عنوان کرد که برای ساخت این حروف و دیگر حروف های برجسته روی کامپوزیت بهتر است برای زیر سازی نور اندریک از پلکسی گلاس دوغی رنگ استفاده شود تا روشنایی اس ام دی ها مستقیما به کامپوزیت برخود نداشته باشد و شاهد نور پردازی زیبایی باشیم.