12-min

حروف نئون پلاستیک رینگ دوبل

متریال مصرفی:

  • پلکسی گلاس تایوان
  • SMD ضد آب
  • pvc
    • جهت ثبت سفارش یا استعلام
    • قیمت با ما در تماس باشید

 

 

 

 پلکسی گلاس ها در حرفه تابلو سازی از کاربردهای فراوانی برخوردار هستند که به عنوان مثال می توان از پلکسی برای ساخت انواع تابلو چلنیوم، تابلو لایت باکس، تابلو نئون پلاستیک و بسیاری دیگر از حروف های برجسته نام برد.

تابلو نئون پلاستیک که عنوان اصلی و هدفمند ما در این مطلب می باشد یکی از تابلو های حروف برجسته است که سالیان سال و از دیر باز در حرفه تابلو سازی مورد استفاده و استقبال مشتریان است.


ساخت تابلو نئون پلاستیک

تابلو نئون پلاستیک پس از طراحی و برش لیزر به روی ورق های پلکسی گلاس و پلکسی های از قبل برش داده شده توسط حروف سازان ساخته می شود.
لبه های پلکسی در ضخامت های متفاوتی برش داده شده و با ابزار های مخصوص ساخت این نوع از حروف و حرارت شعله دور تا دور حروف برش داده شده چسبانده می شود که از رایج ترین روش های ساخت حروف نئون پلاستیک می توان به روش کنشکاف و لبه هندی اشاره کرد.


روشنایی نئون پلاستیک

در ابتدای ورود این تابلو ها بهبازار تبلیغات برای روشنایی و نور پردازی آنها از نئون یا همان تابلو نئون امروزی استفاده می شد اما نئون با توجه به زیبایی خاص خود امروزه جهت روشنایی این نوع از تابلو ها به دلیل مصرف برق بالا نسبت ال ای دی و اس ام دی ها مقرون به صرفه نیست.

نور پردازی تابلو نئون پلاستیک توسط اس ام دی یکی از گذینه های مناسب می باشد که باعث جلوه ای پر نور و زیبا در این نوع از حروف برجسته می شود.
و اما حروف برجسته ای که در شکل بالا ملاحظه می شود نوعی از تابلو نئون پلاستیک می باشد که توسط سه رنگ پلکسی گلاس مشکی، سفید و زرد ساخته شده است و با ظرافت و دقت بسیار بالای حروف سازان مجرب تابلو سازی نوین لایت، حروف روی کار در داخل حروف زیرین قرار گرفته است.
این نوع از حروف برای تابلو مغازه و صنف های مختلف، یکی از تابلو های تبلیغاتی مدرن و زیبا به شمار می رود که ساخت و نصب آن در تابلو سازی یکی از چالش های بزرگ در این صنعت هنری می باشد.