9-min

حروف پیکسلی

متریال مصرفی:

  • پلکسی گلاس تایوان
  • پیکسل smd انگشتی
  • pvc
    • جهت ثبت سفارش یا استعلام
    • قیمت با ما در تماس باشید

 

 

 

 

 

حروف برجسته

قبل از توضیح در مورد تابلو های پیکسلی، آشنایی و شناخت نسبی در مورد تابلو های حروف برجسته می تواند در جهت درک و شناخت بهتر این نوع از حروف مفید واقع شود. حروف برجسته در تبلیغات محیطی و تابلو سازی به حروف هایی گفته می شود که دارای برجسته گی مشخصی از سطح زیرین یا همان نمای کار داشته باشد.
حروف برجسته نئون پلاستیک، حروف استیل، حروف فلزی، حروف چنلیوم و مواردی از این دست را می توان به عنوان حروف برجسته نام برد.
برجستگی، ساخت و لبه حروف های نام برده شده به غیر از حروف چلنیوم که دارای ضخامت های استاندارد 7، 9 و 11 سانتی متراست. در ابعاد های متفاوتی متناسب با قطر قلم حروف قابل اجرا می باشد.

حروف برجسته پیکسلی

تابلو پیکسلی یا همان حروف برجسته پیکسلی به تابلو هایی گفته می شود که با استفاده از پیکسل های اس ام دی یا پیکسل ال ای دی و نصب آنها روی نمای حروف ساخته می شود.
نصب و مونتاژ پیکسلها روی تابلو چلنیوم ، تابلو استیل ، تابلو نئون پلاستیک و دیگر حروف های برجسته قابل اجرا می باشد.
همانطور که در تصویر بالا مشاهده می شود حروف ساخته شده از نوع تمام پلکسی یا همان نئون پلاستیک می باشد. به این صورت که پس از برش و لیزر کاری پلکسی گلاس پیکسل های اس ام دی در فاصله های مشخص روی سطح لیزر شده پلکسی گلاس مونتاژ می شود و با استفاده از درایور مخصوص همراه با افکتهای متفاوت اقدام به روشنایی حروف می شود.
لازم به ذکر است که تابلو پیکسلی مشاهده شده دارای 16 میلیون رنگ می باشد.که اطلاحا حروف فول کالر یا تمام رنگ نیز نامیده می شود.که در جهت ساخت تابلو مغازه و برخی اماکن تجاری، متناسب با نوع فعالیت صنف مورد نظر به کار گرفته می شود.