8-min

حروف چلنیوم پانچ ساید لایت

متریال مصرفی:

  • چنلیوم ساید لایت و استیکر
  • پلکسی گلاس تایوان
  • smd ضد آب
  • pvc
    • جهت ثبت سفارش یا استعلام
    • قیمت با ما در تماس باشید
    •  

 

 

 

تابلو چلنیوم ستاره ای

همانطور که در مطالب قبلی در مورد انواع تابلو چلنیوم توضیح دادیم، یکی از تابلو های حروف برجسته در حرفه تابلو سازی، تابلو چلنیوم الماسی یا همان تابلو چلنیوم پانچ می باشد.
از مهمترین دلایل نام گذاری این حروف، ایجاد اشکال مختلف روی پلکسی گلاس توسط دستگاه لیزر به شمار می رود که شکل های ایجاد شده در حروف چلنیوم معمولا به صورت دایره یا ستاره می باشد و همین مورد باعث نام گذاری این حروف با عنوان تابلو چلنیوم ستاره ای نیز می باشد.

رول چلنیوم پانچ

رول های چلنیوم در ابتدای ورود تابلو چلنیوم به بازار تبلیغات محیطی و تابلو سازی معمولا به شکل ساده و در رنگ های نقره ای، طلایی، مشکی و سفید تولید می شدند که رفته رفته ایجاد تنوع در رنگ چلنیوم نیز باعث محبوبیت و استقبال بیشتر مشتریان قرار گرفت.
امروزه شرکت های مختلف با برنده های متفاوتی در زمینه تولید رول چنلیوم فعالیت دارند که با تولید و عرضه این نوع از متریال مبادرت به تولید رول های چنلیوم با نام چنلیوم پانچ می کنند.
چلنیوم پانچ نوعی از رول های چلنیوم است که توسط دستگاه های مخصوص، شکل های مختلفی روی چلنیوم ایجاد می شود و باعث عبور نور از کناره های حروف چلنیوم می شود.

تابلو چلنیوم ساید لایت

در تصویر بالا حروف چلنیومی مشاهده می شود که از نوعی تلفیق در حروف سازی ساخته شده است. تلفیق تابلو چلنیوم پانچ پلکسی و رول چلنیوم پانچ که این نوع از پانچ با نام چلنیوم ساید لایت نیز شناخته می شود.
همانطور که دیده می شود در ساخت این حروف، روی پلکسی گلاس به کار رفته توسط دستگاه لیزر دایره هایی در ابعاد و فواصل مشخص ایجاد شده و برای زیبایی و دید بهتر تابلو، پلکسی گلاس دیگری با رنگ سفید به شکل رینگ نیز در این حروف بکار گرفته شده است.
چلنیوم به کار رفته در این مدل از حروف که در حال حاضر جزو تابلو های جدید تبلیغاتی نیز به شمار می رود از نوع پانچ می باشد که در جهت جذب مشتری و دید بهتر تابلو مغازه ها و برخی مکان های تجاری می تواند مفید واقع شود. همچنین قیمت تابلو چلنیوم با به کار گیری این نوع از لبه ها دارای افزایش نسبت به تابلو چلنیوم معمولی می باشد.