4-min

حروف برجسته چلنیوم مشکی پلکسی دوبل

متریال مصرفی:

  • چنلیوم
  • پلکسی گلاس
  • smd
  • pvc
    • جهت ثبت سفارش یا استعلام
    • قیمت با ما در تماس باشید

 

 

 

 

 

تنوع در ساخت و عرضه تابلو های حروف برجسته چلنیوم از نظر نوع ساخت در رنگ ها و مدل های متفاوت یکی از مهمترین دلایل پر کاربرد این نوع تابلو ها در حرفه تابلو سازی به شمار می رود.
با توجه به وجود رنگهای مختلف پلکسی گلاس، لبه های چنلیوم و اس ام دی ها در بازار تبلیغات و تابلو سازی، می توان تابلو چلنیوم را بیش از صدها رنگ متفاوت تولید و عرضه کرد که هر کدام از آنها را می توان در صنف ها و ارگانهای متفاوتی به کار گرفت.
همانطور که گفتیم نوع ساخت در تابلو های چلنیوم نیز می تواند به شکل های متفاوتی انجام گیرد که یکی از آنها ساخت تابلو چلنیوم به شکل پلکسی دوبل می باشد.
در تصویر بالا حروف برجسته چلنیومی را مشاهده می کنید که با استفاده از دو پلکسی گلاس به رنگ صورتی و سفید با لبه چنلیوم به رنگ مشکی ساخته شده است. همچنین برای نور پردازی داخل این حروف، اس ام دی های بلوکی سفید رنگ به کار رفته است.
ساخت این حروف بدین شکل است که ابتدا پلکسی گلاس صورتی رنگ توسط دستگاه لیزر برش داده می شود و بعد حروف پلکسی سفید رنگ به شکل رینگ برش خورده و توسط کلروفرم، در زیر یا روی پلکسی صورتی قرار می گیرد.در مرحله بعد لبه چنلیوم دور تا دور پلکسی گلاس قرار گرفته و در مرحله آخر زیر سازی کار از جنس PVC همراه با SMD های بلوکی جهت نور پردازی زیر کار قرار می گیرد.
استفاده از دو رنگ متفاوت در ساخت تابلو های چلنیوم به شکل پلکسی دوبل می تواند در بهتر دیده شدن تابلو کاملا موثر و مفید واقع شود که همین مهم باعث ایجاد تفاوتی چشم گیر بین تابلو چلنیوم ساده و پلکسی دوبل می باشد.در آخر باید یاد آور شد که استفاده از پلکسی به صورت دوبل یا دو برابر تاثیر مستقیمی بر قیمت تابلو چلنیوم ساخته شده خواهد داشت.