تابلو نئون پلاستیک و نئون

حروف نئون پلاستیک و نئون

متریال مصرفی:

  • پلکسی گلاس تایوان
  • لامپ نئون
  • پی وی سی
    • جهت ثبت سفارش یا استعلام 
    • قیمت با ما در تماس باشید

 

 

حروف برجسته ساخته شده فوق یکی از تابلو های تبلیغاتی بشمار می رود که با استفاده از نئون و پلکسی گلاس ساخته شده است که بیش از چندین دهه از ورود این متریال ها به حرفه تابلو سازی می گذرد.

به کار گیری از متریال های مختلف در تابلو سازی و ایده پردازی توسط افراد متخصص و مجرب در این حرفه می تواند در ساخت و پدید آمدن تابلو های تبلیغاتی مدرن نقش مهمی را ایفا نماید و در مقابل باعث زیبا سازی شهر با تابلو هایی مدرن و البته با در نظر گرفتن طراحی و هارمونی رنگ مناسب باشد.

همانطور که در مورد تابلو نئون پلاستیک در بخش های مختلف سایت نوین لایت عنوان شده است، این نوع از تابلو ها با استفاده از پلکسی گلاس ساخته می شود که در گذشته روشنایی آن توسط لامپ های نئون انجام می گرفت و با گذر زمان همراه با پیشرفت تکنولوژی این روشنایی با جایگزین شدن اس ام دی ها تغییر یافتند.

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می شود، در ساخت حروف مربوطه، تابلو نئون و پلکسی گلاس به رنگ سبز ساخته شده است. به شکلی که نمای اصلی پلکسی گلاس، بین لبه حروف قرار گرفته و حروف نئون ساخته شده دقیقا مماس با قسمت بالای لبه به مرحله روشنایی رسیده است.

در مورد کاربرد این مدل از حروف برجسته باید یاد آور شد که به عنوان تابلو تبلیغاتی در رابطه با تابلو مغازه مانند تابلو مغازه فست فود، تابلو سر درب کافی شاپ و دیگر موارد مشابه به کار گرفته می شود و حس نوستالژی و تابلو های قدیمی را به این اصناف می بخشد.