تابلو حروف استیل

جمعه, 15 بهمن 1395 ساعت 00:26

حروف استیل چیست؟


حروف استیل نوع دیگری از تابلوهای حروف برجسته می باشد،که در نوع خود یکی از زیباترین حروف های برجسته محسوب می شود.ساخت حروف برجسته استیل به اینصورت است که طرح مورد نظر و لبه حروف روی ورق های استیل که در سایزهای مختلف در بازار موجود می باشد با دستگاه برش خورده و توسط حروف سازان لبه های مورد نظر به طرح برش خورده جوش داده می شود.در گذشته و قبل از ورود دستگاه های لیزر ورق های استیل با قیچی برش داده می شد و بعد لبه حروف را به طرح مورد نظرجوش می دادند. که این کار باعث می شد در آخر شاهد حروف برجسته نه چندان زیبایی باشیم.اما به لطف تکنولوژی و ورود دستگاه های برش به بازار ورق های استیل با دستگاه برش داده میشود و باعث می شود که لبه های حروف کاملا صاف و یکدست باشد.
ورق های استیل در رنگهای مختلفی در بازار موجود است که در صنعت تابلو سازی بیشتر از رنگهای طلایی و نقره ای(که کاملا شبیه به آینه است) استفاده می شود.ورق های استیل در تابلو سازی به دو نوع بگیر و نگیر وجود دارد که ورق های استیل بگیر به دلیل استفاده درصد کم کروم مقاوت کمتری در مقابل زنگ زدگی دارند. توصیه ما به مشتریان استفاده از ورق های نگیر است که از درصد بالاتر کروم برخوردار است.که باعث مقاوم بودن حروف در شرایط جوی می شود..
امروزه و با وجود ورق های پلکسی گلاس حروف برجسته استیل با تلفیق پلکسی گلاس از زیبایی خاصی برخودار است.که توسط تابلو سازان و با ایده های نو ساخته می شود.از ورق های پلکسی گلاس میتوان برای نور پردازی زیر،رو و کناره های حروف استیل استفاده کرد.
گروه تبلیغاتی نوین لایت با ایده های نو در ساخت حروف استیل آماده خدمتگزاری به مشتریان محترم می باشد.

کلیه مطالب گفته شده متعلق به نوین لایت است.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن