لیست قیمت تابلو روان

دوشنبه, 27 دی 1395 ساعت 12:00

قیمت تابلو روان بسته به ویژگی هایی نظیر تراکم، پیکسل، رنگ و غیره متغییر است. بهترین لیست قیمت تابلو روان را در این سایت ببینید. 

 

نوع ماژول تراکم LEDدر متر مربع تعداد پیکسل در متر مربع قیمت هر متر مربع
تک رنگ قرمز p10-1R 10/000 10/000 5000/000
تک رنگ سبز p10-1G 10/000 10/000 6/200/000
تک رنگ آبی p10-1B 10/000 10/000 6/200/000
تک رنگ سفید p10-1W 10/000 10/000 6/200/000
فول کالر p13- 3 IN 1 5/600 5/600 10/300/000
فول کالر p10- 3 IN 1 10/000 10/000 15/600/000
فول کالر p10- RGB 30/000 10/000 16/700/000
فول کالر p5- 3 IN 1 20/000 20/000 18/0000/000

تابلو روان چیست؟

تابلو روان چیست؟
تبلیغات محیطی امروزه به شکل قابل توجهی رو به گسترش و توسعه است که این امر با کمی دقت و تامل به تابلو های تبلیغاتی برای اکثر افراد قابل مشاهده می باشد؛ یکی از تابلو های تبلیغاتی که در طی سالهای اخیر در میان مشتریان و متقاضیان از استقبال بالایی برخوردار است تابلو تبلیغاتی به نام تابلو روان است.
تابلو روان نوعی تابلو است که با نام های تابلو دیجیتال، تابلو پیام روان، تابلو متن متحرک و ... نیز شناخته می شود و قابلیت پخش متن، فیلم و عکس را به شکل ثابت و متحرک دارد که این عمل با استفاده از ال ای دی های موجود در تابلو انجام می گیرد.
اگر بخواهیم به صورت کلی تعریفی از چگونگی کارکرد تابلو روان عنوان کنیم باید گفت که، هر ال ای دی به کار رفته در تابلو های روان حکم یک پیکسل را دارند که مجموع آنها در کنار یکدیگر می توانند تشکیل یک تصویر، فیلم یا عکس را بدهند.

در ادامه جهت شناخت بیشتر و آگاهی دقیق تر از تابلو روان به توضیحات مفید و جامعی در رابطه با اجزای تشکیل دهنده این تابلو و کارایی آنها خواهیم پرداخت.

 

ماژول تابلو روان

ماژول تابلو روانماژول، اصلی ترین قطعه تابلو روان است که باید آن را به این صورت تعریف کرد و گفت که ماژول، بلوکی آماده است که ال ای دی ها روی آن مونتاژ می شوند و با قرار گرفتن و مونتاژ چند ماژول در کنار یکدیگر یک صفحه نمایش ال ای دی روان ساخته می شود.
ماژول ها در رنگ ها و انواع متفاوتی تولید می شوند که به طور کل به سه دسته بیرونی، شبه بیرونی و داخلی تقسیم می شوند.

بیرونی (Outdoor)

یکی از رایج ترین نوع ماژول ها در ساخت تابلو روان ماژول های Outdoor هستند و ماهیت و کاربرد بیشتر آنها در محیط های بیرونی است که می توان به مواردی چون نصب تابلو روان به عنوان تابلو مغازه، تابلو شرکت ها، تابلو بین جاده ای و بسیاری دیگر از محیط های خارجی اشاره نمود.
ماژول های بیرونی در چند رنگ و نوع متفاوت تولید می شوند که کاملا ضد آب هستند و در برابر نور خورشید از وضوح و نمایش خوبی برخوردارند. این نوع از ماژول ها توسط شرکت های مختلفی تولید می شوند که توصیه می شود جهت ساخت تابلو روان با کیفیت، از برند های مرغوب و به نام به کار گرفته شود.

شبه بیرونی (Semi Outdoor)

نوع دیگر ماژول تابلو روان Semi Outdoor است که در برابر نور خورشید تصویر خوبی دارد اما برعکس ماژول بیرونی یا Outdoor که ضد آب است، در برابر آب مقاوم نیست. نکته دیگری که باید در مورد این ماژول عنوان کرد این است که قیمت آن نسبت به نوع بیرونی ارازن تر و مقرون بصرفه تر می باشد.
بیشترین کاربرد این ماژول معمولا در مکان هایی است که نور مستقیم خورشید روی تابلو باشد اما نفوذ آب در کار نباشد؛ مانند پشت شیشه مغازه ها.

درونی (Indoor)

ماژول های Indoor یا همان داخلی یا درونی نوع دیگر از انواع ماژول در تابلو روان است و اصلی ترین کاربرد آن در محیط های داخلی می باشد؛ تابلو روان درونی که ضد آب هم نیست از شدت نور و قیمت پایین تری نسبت به دو نوع ماژول نام برده شده برخوردار است که در کل به عنوان تبلیغات در فضاهای داخلی از مقرون بصرفه ترین نوع ماژول بشمار می رود.

نکته آخری که باید در مورد ماژول ها یادآور شد این است که پیکسل های به کار رفته در آنها معمولا ال ای دی یا اس ام دی هستند.

بورد کنترل تابلو روان

بورد کنترل
تمامی تابلو های روان جهت به نمایش گذاشتن اطلاعت تصویری و متنی نیازمند ارسال اطلاعات از طریق دستگاه یا وسیله ای خاص هستند که با نام بورد کنترل، مین بور و یا مادر بورد شناخته می شود.
بورد کنترل قطعه ای است که در تابلو های روان به کار می رود و به طور کلی به سه دسته تقسیم می شود که عبارتند از بورد کنترلرهای تگ رنگ، بورد کنترل تک رنگ فید دار و بورد کنترلر تمام رنگ.
کاربرد این بورد کنترلرها به این صورت است که نوع تک رنگ آن تنها قادر است متن و تصاویر را به شکل ساده به نمایش بگذارد، نوع تک رنگ فید دار آن، تصاویر و متن را به شکل فید دار نمایش می دهد و در واقع می توان توسط این بورد کنترل تصاویر واقعی را مشاهده نمود و در آخر بورد کنترل تمام رنگ دقیقا مشابه تلویزیون عمل کرده و تمامی رنگ ها را به نمایش می گذارد.

منبع تغذیه

منبع تغذیه
یکی دیگر از قطعات مصرفی در تابلو های روان، منبع تغذیه است که اگر بخواهیم در مورد آن توضیح دهیم باید بگوییم که وظیفه منببع تغذیه، تبدیل برق شهری 220 ولت به 5 ولت می باشد. دلیل این که می بایست برق شهری 220 به 5 تبدیل شود این است که ولتاژ مورد نیاز ماژول های تابلو روان 5 ولت می باشد.

قاب تابلو روان

قاب تابلو روان
مورد آخری که باید در دسته قطعات و اجزای تابلو روان عنوان نمود، قاب یا همان فریم تابلو روان است. قاب تابلو روان را می توان به عنوان اسکلت تابلو نام برد که تمامی قعطات نام برده شده داخل آن قرار می گیرند.
قاب تابلو روان با استفاده از ورق های الکترو استاتیک تولید می شوند که در آخر رنگ آمیزی آنهاع به شکل رنگ کوره ای انجام می گیرد.

کاربرد تابلو روان

در این مطلب با قیمت تابلو روان و ماهیت تابلو روان آشنا شدیم؛ نکته آخری که باید به آن بپردازیم این است که تابلو های روان کاربرد های بسیاری دارند که از عمده کاربرد های آن می توان تابلو های سردر و داخلی را نام برد که برخی ازآنها عبارتند از تابلو سردر شرکت، تابلو مغازه، تابلو سردر ارگانهای دولتی، تابلو های جاده ای و دیگر موارد تبلیغاتی.

 

  • هزینه نصب و راه اندازی جداگانه محاسبه می گردد. قیمت تابلو روان
  • کلیه محصولات دارای کابینت صنعتی و رنگ الکترواستاتیک می باشد.
  • کلیه محصولات کاملا ضدآب می باشند.
  • کلیه محصولات دارای ۱۵ ماه گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش می باشند.
  • برای اطلاع از قیمت دیگر محصولات مورد نظر تابلو روان با ما در تماس باشید.
طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن بورس تایمز