لیست قیمت تابلو چلنیوم

دوشنبه, 27 دی 1395 ساعت 11:54

لیست قیمت تابلو چلنیوم گروه تبلیغاتی نوین لایت

نوع محصول تا قطر قلم قیمت هر متر محیط (تومان)
حروف چلنیوم 15 سانتی متر 135/000
حروف چلنیوم 20 سانتی متر 160/000
حروف چلنیوم 30 سانتی متر 210/000
حروف چلنیوم 40 سانتی متر 260/000
حروف چلنیوم 50 سانتی متر 310/000
حروف چلنیوم 60 سانتی متر 360/000
حروف چلنیوم 70 سانتی متر 410/000

تمامی محصولات تابلو چلنیوم همراه با مرغوب ترین متریال و مواد موجود در بازار تولید و عرضه می گردد. می توانید با رفتن به لینک انواع تابلو چلنیوم اطلاعات لازم را درباره ی محصول مورد نظر خود پیدا کنید.

توجه فرمایید که محاسبه ی قیمت نصب تابلو چلنیوم با توجه به محل نصب حروف چلنیوم (زیر کار و ارتفاع از سطح زمین) تعیین می شود و به طور جداگانه محاسبه می شود. همچنین برای اطمینان از قیمت ها بهتر است با شماره های شرکت تماس بگیرین و با کارشناسان ما صحبت کنید.

  • توضیحاتی در مورد قطر قلم
  • برای اطلاع از قیمت دیگر محصولات مورد نظر تابلو چلنیوم با ما در تماس باشید.

ما در نوین لایت در زمینه ی تابلو سازی به روش های مختلف مثل تابلو چلنیوم، تابلو نئون، تابلو روان، تابلو مغازه، تابلو استیل و ... سال هاست فعالیت می کنیم و بهترین قیمت و کیفیت را برای شما به ارمغان خواهیم آورد.

آموزش ساخت تابلو چلنیوم

یکی از کارهایی که همواره سعی می کنیم در دستور کار خود قرار دهیم آموزش های ویدیویی مناسب برای افزایش مهارت و راه و روش های جدید در جهت ساخت تابلو بوده است. در همین راستا فیلمی آموزشی برای همکاران و دوست داران برای آموزش ساخت تابلو چلنیوم تهیه شده که با کلیک بر روی لینک می توانید به صفحه ی این آموزش هدایت بشوید. این آموزش صرفا برای فعالان این زمینه مفید نیست و اگر شما صرفا می خواهید برای فروشگاه خود یک تابلو چلنیوم داشته باشید باز هم دیدن این آموزش به شما در تصمیم گیری کمک خواهد کرد. همچنین ما در نوین لایت می توانید به شما مشاوره های تخصصی و رایگان در زمینه طراحی و اجرای انواع تابلو های تبلیغات داشته باشیم.

 

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن بورس تایمز