لیست قیمت تابلو حروف استیل گروه تبلیغاتی نوین لایت

 

نوع محصول تا قطر قلم قیمت هر متر محیط (تومان)
حروف استیل 15 سانتی متر 235/000
حروف استیل 20 سانتی متر 360/000
حروف استیل 30 سانتی متر 410/000
حروف استیل 40 سانتی متر 660/000
حروف استیل 50 سانتی متر 710/000
حروف استیل 60 سانتی متر 860/000
حروف استیل 70 سانتی متر 910/000

 

تابلو استیل

تابلو استیل
تابلو استیل که امروزه از گذینه های منتخب تبلیغاتی بشمار می رود از تابلو های تقریبا قدیمی در صنعت تابلو سازی است و به شیوه ها و روش های متفاوتی ساخته می شود که حروف برجسته استیل یکی از انواع تابلو استیل است و به عنوان تابلو سردر و یا تابلو تبلیغاتی محیط های داخلی به کار می رود.
این مدل از حروف برجسته که در حرفه تابلو سازی از اهمیت بالایی به عنوان یک گذینه تبلیغاتی برخوردار است در رنگ های متنوعی تولید می شود که البته در میان آنها استیل طلایی و نقره ای از پر فروش ترین ها بشمار می روند.

ساخت تابلو استیل طلایی | تابلو استیل نقره ای

ساخت تابلو استیل طلایی | تابلو استیل نقره ای
همانطور که گفتیم تابلو استیل در رنگ های مختلفی تولید می شود که تابلو استیل طلایی و تابلو استیل نقره ای دو رنگ کاربردی و پر فروش در این مدل از حروف برجسته می باشند و به عنوان تابلو استیل شرکت، تابلو استیل مغازه، تابلو استیل مراکز تجاری و عناوینی مشابه به کار گرفته می شوند.
ورق های استیل طلایی و نقره ای در دو نوع براق و خشدار در بازار به فروش می رسند که با توجه به نوع سفارش به مرحله ساخت و نصب می رسند.

در مورد روش ساخت تابلو استیل که منظور ما در این مطلب همان حروف استیل می باشد، باید گفت که ساخت حروف استیل به دو صورت انجام می شود؛ یک روش ساخت به شکل کاملا دستی انجام می گیرد که در این روش، حروف ساز با استفاده از هویه مخصوص، مبادرت به قلع کاری حروف می نماید.

روش دیگر تولید حروف استیل هم به این صورت است که با استفاده از دستگاه جوش استیل، اقدام به جوش کاری حروف استیل می شود.

تابلو استیل سردر

تابلو استیل سردر
منظور از تابلو سردر نوعی از اجرا و نصب حروف و انواع تابلو تبلیغاتی در تابلو سازی است که به عنوان تابلو سردر مکان های تجاری، دولتی، خصوصی و یا تابلو مغازه به کار می رود و می تواند شامل تابلو استیل، تابلو وکیوم، تابلو چلنیوم و بسیاری دیگر از تابلو های تبلیغاتی باشد که تابلو استیل سردر نیز یکی از آنها می باشد.
در مورد نصب تابلو استیل سردر نیز باید عنوان نمود که حروف استیل قابلیت نصب روی سطوحی مانند چوب ترمووود، سنگ، سرامیک، دیوار های پیش ساخته، کامپوزیت و بسیاری دیگر از موارد مشابه را خواهد داشت.


تابلو استیل نوراندریک

تابلو استیل نوراندریک
همانطور که می دانیم تابلو استیل توسط ورق های استیل در رنگ های متفاوتی ساخته می شود که مراحل ساخت آن به صورت دستی یا توسط دستگاه انجام می گیرد. حروف برجسته استیل به دلیل ماهیت استیل امکان نور پردازی از روبرو و نمای اصلی خود را نخواهد داشت و در صورت ثبت سفارش همراه با نور پردازی می بایست حروف استیل از قسمت پشت حروف نور پردازی شود.
نور پردازی حروف استیل نوراندریک به این صورت است که بعد از ساخت حروف، مراحل نور پردازی با استفاده از اس ام دی ها و نصب آنها در قسمت پشت حروف انجام می گیرد. نکته مهمی که باید در مورد تابلو استیل نوراندریک عنوان کرد این است که جهت رویت نور، پایه هایی در قسمت پشت حروف در ابعاد حدودی 3 تا 5 سانتیمتر نصب می شود که بعد از نصب حروف روی سطح مورد نظر شاهد نور پردازی از قسمت پشت حروف خواهیم بود.

تابلو استیل رینگی

تابلو استیل رینگی

تابلو استیل رینگی یکی از جدیدترین تابلو های تبلیغاتی از نوع استیل است که در انواع متفاوتی قابل ساخت می باشد. تابلو استیل رینگی در واقع نوعی حروف برجسته است که قابلیت نور پردازی را نیز دارد و به عنوان تابلو های سردر و داخل اماکن تجاری و مسکونی به کار گرفته می شود.
همانطور که گفتیم تابلو استیل رینگی با توجه به اینکه یکی از انواع حروف برجسته استیل است، خود نیز در انواع متفاوتی مانند حروف استیل رینگی یک سمت رینگ، دو طرف رینگ و حروف های رینگی تلفیقی همراه با پلکسی گلاس، فلز، کریسال، چلنیوم و دیگر متریال های کاربردی در ساخت تابلو استیل قابل ساخت می باشد.

 

اطلاعات سفارش تابلو استیل

ورق استیل به کار رفته در ساخت تابلو های استیل از نوع نگیر با ضخامت 1 میلیمتر می باشد.
با توجه به محل نصب حروف استیل (زیر کار و ارتفاع از سطح زمین) قیمت نصب جداگانه محاسبه می گردد.

تابلو حروف استیل توسط ورق هایی با ضخامت های متفاوت ساخته و برای تابلو مغازه و مکان های تجاری دولتی وخصوصی نصب می شوند و منظور از ساخت تابلو استیل با ورق نگیر، جذب نشدن آهن ربا به ورق به دلیل استفاده از نیکل و کروم در آن می باشد که در مقابل ورق های استیل بگیر با توجه به حالت عکس استیل از نوع نگیر آهن ربا را به خود جذب می کنند و از دوام کمتری در شرایط مختلف جوی بر خوردارند.
ورق استیل نگیر در ساخت حروف استیل در دسته ورق های زنگ نزن 300 مانند ورق استیل 304 و 306 قرار دارند که استفاده از آنها در قیمت تابلو استیل نیز تاثیری مستقیم خواهد داشت.
همچنین قطر قلم های متفاوت در ساخت این نوع از تابلو ها، در انتخاب ضخامت ورق تاثیر گذار خواهد بود و گروه های تابلو سازی را در ساخت آن به چالش می کشاند تا محصولی مرغوب و با کیفیت را به مشتریان عرضه نمایند.

توضیحاتی در مورد قطر قلم

گروه تابلو سازی نوین لایت در راستای ارائه خدمات تابلو استیل به مشتریان محترم توضیحات کاملی را در مورد این نوع از تابلو ها در قسمت تابلو حروف استیل بیان نموده است همچنین برای اطلاع از قیمت دیگر محصولات مورد نظر تابلو استیل، تابلو چلنیوم، تابلو نئون و محصولات مشابه می توانید با ما در تماس باشید.