وارد کردن فایل گیف در نرم افزار HD 2016 تابلو روان
نرم افزار HD 2016 همانند نرم افزار HD 2014 قابلیت نمایش فایل های گیف را دارا می باشد.گاهی اوقات نیاز داریم برای نمایش انیمیشن در تابلو روان از فایلهای گیف استفاده کنیم.فایل گیف را می توان توسط چندین برنامه مانند swish max و برنامه های مشابه طراحی کرد.در آموزش های قبلی توضیحاتی در مورد وارد کردن متن در تابلو روان با نرم افزار HD 2016 را دادیم و در این مبحث قصد آموزش وارد کردن فایل GIF در تابلو روان توسط نرم افزار HD 2016 را داریم.
ابتدا نرم افزار HD 2016 را از بخش نرم افزار در سایت دانلود و نصب می کنیم.همانطور که در مطالب قبلی گفته شده پسوردی که نرم افزار در حین اجرا و در قسمت های مختلف از ما می خواهد 168 می باشد.
1-بعد از باز کردن نرم افزار و انتخاب صفحه نمایش مورد نظر تابلو و تنظیمات مربوطه که در آموزش نرم افزار HD 2016 توضیحات کاملی داده شده ، گزینه Hyper Text را انتخاب می کنیم.

1
4-3-2-همانطور که در تصویر زیر ملاحظه می کنید بعد از انتخاب گزینه Gif ، فایل گیف مورد نظر را انتخاب و بر روی Open کلیک می کنیم.

2-3-4
5-بعد از انتخاب فایل گیف برای تنظیمات نمایش فایل ، روی گزینه Edit کلیک کرده و تنظیمات را انجام می دهیم.

5
6-در آخرین مرحله فلش را به سیستم وصل کرده و گزینه U Disc را انتخاب می کنیم.و برای وارد کردن فایل به تابلو روان ، فلش را به مادر بورد تابلو وصل می کنیم.

6
تابلو سازی نوین لایت سازنده تابلوهای تبلیغاتی با استفاده از مرغوب ترین متریال مصرفی در ساخت تابلوهای تبلیغاتی خدمتگزار مشتران گرامی در سراسر کشور می باشد.قیمت تابلو روان و قیمت تابلو چلنیوم.