آموزش نرم افزار HD 2014 تابلو روان

 

  در ابتدا باید عنوان کرد که نرم افزارهای متعددی برای برنامه ریزی تابلوهای روان وجود دارند.با توجه به این موضوع که مادربوردهای مختلفی در بازار موجود می باشد و شرکت های متعددی نیز تولید کننده مادر بوردهای تابلو روان هستند،مسلما هر کدام از شرکتها برنامه های خاص خود را برای مادربوردهایشان در نظر گرفته اند. در این آموزش قصد داریم تا شما را با نرم افزار HD 2014 شرکت huidu و چگونه وارد کردن متن تابلو روان آشنا کنیم.

ابتدا نرم افزار HD 2014 را از سایت ما دانلود،نصب و اجرا کنید.بعد از اجرای نرم افزار صفحه زیر باز می شود.(لازم به ذکر است پس از اجرای نرم افزار برای ایجاد متن برنامه از ما رمز عبور می خواهد که می بایست عدد 168 را وارد کنیم. ضمنا برای تایپ کردن حروف فارسی ، فونتهای B را نیز از قسمت نرم افزار دانلود و نصب کنید)
1-در ابتدا باید صفحه ای برای تابلو مورد نظر ایجاد کنیم برای اینکار از منوی file=new screen=new cross screen را به ترتیب انتخاب میکنیم

1

2-در صفحه بعد از تب module selection از قسمت gen4 مادر بورد نصب شده روی تابلو روان مورد نظر را انتخاب می کنیم.

2

3-4-در قسمت بعد گذینه basic settings را انتخاب می کنیم در قسمت color با توجه به تک رنگ یا چند رنگ بودن تابلو یکی از سه گذینه موجود را انتخاب میکنیم.ودر قسمت screen parameters با تغییر دادن اعداد width و height به ترتیب تعداد ماژول در طول و عرض تابلو را انتخاب می کنیم به عنوان مثال تابلو مورد نظر ما 3 ماژول در طول و 2 ماژول در عرض دارد.

3-4

5-6-در صفحه بعد یعنی advanced settings در قسمت memory حافظه داخلی مادر بورد مورد نظر را انتخاب و روی finish کلیک می کنیم.

5-6

7-در این قسمت صفحه مورد نظر تابلو روان ما با طول عرض انتخابی ایجاد می شود.برای تایپ کردن متن text=single-line text را به ترتیب انتخاب می کنیم.

7

8-در قسمت بعد روی screen مورد نظر کادر زرد رنگی ایجاد می شود.برای اینکه متن مورد نظر ما روی تابلو به صورت کامل نمایش داده شود باید کادر زرد رنگ را تا انتهای صفحه درگ کنیم(در طول و عرض) به طوری که کادر زرد رنگ دور تا دور صفه نمایش قرار بگیرد.

8
9-10-11-12-13-همانطور که در شکل ملاحظه می کنید.ابتدا نوع فونت خط مورد نظر را انتخاب و شروع به تایپ کردن متن می کنیم.برای اینکه بخواهیم متن ما به صورت رول از راست به چپ،چپ به راست و پایین به بالا حرکت کند،تیک گذینه continuously move را فعال می کنیم. و از سه گذینه زیر یکی را با توجه به نوع حرکت متن انتخاب می کنیم.وبرای انتقال متن روی usb گذینه u disk را انتخاب می کنیم.

9-10-11-12-13

14-15-با انتخاب گذینه u disk صفحه export to u disk باز می شود.روی export file کلیک کرده و گذینه yes را انتخاب می کنیم.متن مورد نظر روی usb ذخیره می شود.و در انتها برای انتقال فایل روی تابلو فقط کافیست usb را داخل مادر بورد قرار دهیم و بعد از انتقال فایل و ذخیره شدن برنامه روی مادر بورد usb را خارج می کنیم.

14-15

کلیه مطالب گفته شده متعلق به گروه تبلیغاتی نوین لایت می باشد.

قیمت تابلو روان و قیمت تابلو چلنیوم در نوین لایت