تابلو لاسوگاسی یکی از انواع تابلو هایی است که توسط مجموعه های تابلو سازی به شکل حروف برجسته و با استفاده از متریال های متفاوتی مانند آهن، پلکسی گلاس، استیل، چنلیوم، ام دی اف و ... ساخته می شود که در این مطلب قصد داریم به برخی از تابلو های لاسوگاسی که از استقبال زیادی میان مشتریان برخوردارند بپردازیم و بیشتر با آنها آشنا شویم.

ساخت انواع تابلو لاسوگاسی

تابلو لاسوگاسی چیست؟

گفتیم که تابلو لاسوگاسی یکی از حروف های برجسته است که توسط تابلو سازها تولید می شود؛ در رابطه با ظاهر این مدل از حروف برجسته باید بگوییم که تابلو حروف برجسته لاسوگاسی با استفاده از لامپ هایی به نام لامپ های لاسوگاسی ساخته می شود که اکثرا لامپ های مورد استفاده در این شکل از حروف ار نوع لامپ فلامنتی و لامپ های ال ای دی هستند.

تابلو لاسوگاسی چیست؟
اما دلیل اینکه چرا این شکل از تابلو یا حروف برجسته را در صنعت تابلو سازی تابلو لاسوگاسی یا همان حروف لاسوگاسی می نامند مربوط می شود به شهر لاسوگاس؛ چرا که شهر لاسوگاس یکی از شهرهای توریستی در دنیاست که به دلیل روشنایی و نورپردازی های متنوع، شهره خاص و عام در دنیا شده است که می توان با توجه به این مورد گفت که تابلو های لاسوگاسی الهام گرفته شده از تابلو های شهر لاسوگاس و نور پردازی در این شهر بشمار می رود.


در ادامه با ما همراه باشید تا با پر فروش ترین انواع تابلو لاسوگاسی آشنا شویم.

تابلو نئون پلاستیک لاسوگاسی

تابلو نئون پلاستیک لاسوگاسی
تابلو نئون یک نوع از تابلو تبلیغاتی است که با استفاده از لوله های شیشه ای ساخته می شود و تابلو نئون پلاستیک هم یکی از تابلو های تبلیغاتی است که به شکل برجسته و با استفاده از متریال پلکسی گلاس که یک نوع پلاستیک است ساخته می شود؛ حال در رابطه تعریف تابلو نئون پلاستیک هم باید بگوییم که تابلو نئون پلاستیک با تلفیق تابلو نئون و حروف برجسته پلکسی ساخته می شود به این صورت که بعد از ساخت حروف برجسته پلاستیک با استفاده از لامپ های نئون اقدام به روشنایی آن می شود.
البته این روش از روشنایی در سالیان پیش انجام می گرفت که رفته رفته لامپ های نئون جایگاه خود را به لامپ های اس ام دی اختصاص دادند، به طوری که امروزه در تولید تابلو نئون پلاستیک از لامپ های اس ام دی بلوکی استفاده می شود.
و اما تابلو لاسوگاسی نئون پلاستیک یا تابلو نئون پلاستیک لاسوگاسی یک روش از تولید حروف لاسوگاسی با استفاده از تابلو حروف برجسته نئون پلاستیک است که می توان به چندین روش مبادرت به تولید آن نمود ولی به طور کلی متریال اصلی حروف، پلکسی گلاس می باشد.
به عنوان مثال می توان تابلو نئون پلاستیک لاسوگاسی را تولید کرد و روی آن، لامپ های لاسوگاسی نصب کرد و یا اینکه حروف نئون پلاستیک را طوری تولید کرد که امکان قرار دادن لامپ داخل آن وجود داشته باشد.

تابلو چلنیوم لاسوگاسی

تابلو چلنیوم لاسوگاسی
کمتر کسی است که تابلو سازی را بشناسد و با تابلو تبلیغاتی چلنیوم آشنا نباشد؛ در شناخت و تعریف تابلو چلنیوم باید بگوییم که تابلو چلنیوم همانند بسیاری دیگر از تابلو های تبلیغاتی، ماهیتی تبلیغاتی دارد؛ این نوع از تابلو تبلیغاتی یکی از انواع حروف های برجسته است که خودش در انواع متفاوتی قابل تولید می باشد.
نکته ای که می خواهیم در رابطه با تابلو چلنیوم به آن اشاره نماییم این است که می توان تابلو چلنیوم را به صورت حروف برجسته لاسوگاسی تولید کرد؛ به این صورت که بعد از ساخت حروف چلنیوم، مبادرت به قرار دادن لامپ های لاسوگاسی روی حروف و یا داخل آن نمود.
همچنین می شود تابلو لاسوگاسی چلنیوم را به شکل باکس چلنیوم و در طرح های متفاوتی تولید کرد که در نهایت این شکل از تابلو با نام های تابلو چلنیوم لاسوگاسی، تابلو لایت باکس لاسوگاسی، باکس چلنیوم لاسوگاسی و بسیاری دیگر از موارد درخور و مشابه شناخته می شود.


تابلو آهنی لاسوگاسی

تابلو آهنی لاسوگاسی
یک نوع دیگر از تابلو لاسوگاسی را می توان با استفاده از متریال هایی چون آهن، استیل و آلومینیوم تولید نمود که البته استفاده از آلومینیوم بسیار محدود است مگر در شرایطی بسیار خاص و متفاوت؛ اما ساخت حروف لاسوگاسی با استفاده از آهن و استیل یکی از پر کاربرد ترین ها در تولید این شکل از حروف برجسته بشمار می رود.
ساخت حروف لاسوگاسی آهنی و استیل هم دقیقا مانند ساخت حروف لاسوگاسی چلنیوم و حروف لاسوگاسی نئون پلاستیک است با این تفاوت که متریال به کار رفته در تولید هر کدام از آنها با یکدیگر متفاوت می باشد و همانطور که مشخص است متریال تولید در حروف لاسوگاسی آهنی، آهن است و متریال به کار رفته در حروف لاسوگاسی استیل، استیل است.
در رابطه با نور پردازی حروف لاسوگاسی فلزی هم باید گفت که نور پردازی در آنها دقیقا مشابه دیگر حروف های برجسته لاسوگاسی با استفاده از لامپ های لاسوگاسی صورت می پذیرد.

قیمت انواع تابلو لاسوگاسی

قیمت انواع تابلو لاسوگاسی
تا این بخش از مطلب با تابلو لاسوگاسی و پر فروش ترین و پر مخاطب ترین آنها آشنا شدیم و همچنین همانطور که گفتیم این نوع از تابلو تبلیغاتی با استفاده از متریال های مختلفی تولید می شود؛ لذا در این میان موردی که مسلم است این است که انواع متریال های مورد استفاده در حروف می توانند تعیین کننده قیمت تابلو لاسوگاسی ساخته شده باشند.
اما اگر بخواهیم قیمت این شکل از تابلوها که در انواع مختلفی تولید می شوند را فارغ از لامپ های به کار رفته و روشنایی در آن به طور کلی بیان کنیم، باید اینطور بگوییم که قیمت تابلو لاسوگاسی استیل و قیمت تابلو نئون پلاستیک لاسوگاسی نسبت به تابلو چلنیوم لاسوگاسی و تابلو آهن لاسوگاسی کمی بالاتر است که این مسئله هم مربوط می شود به قیمت پلکسی گلاس و استیل که نسبت به آهن و چنلیوم کمی بالاتر است؛ اما تنها نمی توان به نوع متریال بسنده کرد و می بایست جهت اطلاعات دقیق از قیمت، روش و نوع ساخته شده آن را نیز در نظر گرفت.
در نهایت باید به این نکته اشاره داشته باشیم که جهت استعلام قیمت انواع تابلو لاسوگاسی می توانید با کارشناسان ما در مجموعه تبلیغاتی نوین لایت در تماس باشید تا از آخرین و بروز ترین قیمت های تابلو لاسوگاسی اطلاعات لازم را کسب نمایید.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن