در مطالب کذشته در رابطه با تبلیغات گفتیم که تبلیغات به شیوه های متفاوتی صورت می پذیرد که یکی از آنها اختصاص دارد به تابلو های تبلیغاتی که اصطلاحا به این شکل از تبلیغات، تبلیغات محیطی گفته می شود؛ نکته جالبی که در این میان مطرح است مربوط می شود به اینکه تبلیغات محیطی انواع متفاوتی دارد که یکی از آنها مربوط می شود به تابلو مغازه و جالبتر از آن هم این است که تابلو مغازه هم انواع متفاوتی دارد که پیشنهاد داریم جهت شناخت یکی از انواع آن که زیر شاخه های متعددی را در بر می گیرد با ما همراه باشید.

تابلو مغازه برجسته

گفتیم که تابلو مغازه انواع متفاوتی دارد که می توانیم تمامی آنها را زیر شاخه های تبلیغات محیطی بدانیم؛ اما در ادامه قصد داریم تا با برخی از تابلو های تبلیغاتی پر فروش که در خانواده بزرگ حروف های برجسته قرار دارند آشنا شویم که لازم می دانیم قبل از آن کمی با مفهوم حروف برجسته آشنا شویم.

حروف برجسته

حروف برجسته
همانطور که گفتیم تابلو های تبلیغاتی انواع متفاوت و متنوعی دارند که ساخت و تولید آنها توسط شغلی به نام تابلو سازی انجام می گیرد؛ یکی از تابلو هایی که خود به صدها مدل قابل ساخت و استفاده به عنوان تبلیغات می باشد حروف برجسته است که در تعریف آن باید اینطور بگوییم که حروف برجسته در صنعت تابلو سازی به نوعی از تابلو ها گفته می شود که با استفاده از متریال هایی مانند آهن، استیل، پلاستیک و ... به شکل حروف و برجسته ساخته می شود.
به عنوان مثال برجسته کردن حروف آهن در تابلو سازی به این صورت است که در ابتدا حروف مورد نظر روی ورق آهن برش داده می شود و بعد از آن تسمه های آهنی که از قبل برش داده شده است، دور تا دور حروف جوش داده می شوند که به این صورت حروف مورد نظر برجسته می شود؛ دقیقا همانطور که در تصویر بالا مشخص است.

تابلو مغازه برجسته چلنیوم

تابلو مغازه برجسته چلنیوم
در مورد تابلو چلنیوم بسیار بسیار توضیح داده ایم، چرا که این نوع از تابلو حروف برجسته یکی از پر فروش ترین ها و در عین حال پر طرف دار ترین ها در صنعت تابلو سازی بشمار می رود که انصافا این مورد هم کاملا به جا و منطقی است؛ حروف برجسته چلنیوم به دلیل استفاده از متریال های چنلیوم و پلکسی گلاس یکی از با دوام ترین تابلو های تبلیغاتی بشمار می رود.
تابلو چلنیوم علاوه بر اینکه با دوام است از مزایای دیگری مانند تنوع در ساخت و مصرف برق پایین نیز برخوردار است که این مزیت ها دلیلی محکم در انتخاب آن به عنوان تابلو سردر شرکت ها، ارگانها و تابلو مغازه ها بشمار می رود.
نکته دیگری هم که می خواهیم در این مطلب به طور تیتر وار به آن اشاره نماییم برخی از انواع تابلو چلنیوم می باشد که عبارتند از تابلو چلنیوم پلکسی دوبل، تابلو چلنیوم پانچ، تابلو چلنیوم کریستال، تابلو چلنیوم هفت رنگ، تابلو چلنیوم طلایی و ... که تمامی آنها از مناسب ترین گذینه های تبلیغاتی به عنوان تابلو مغازه بشمار می روند.


تابلو مغازه برجسته استیل

تابلو مغازه برجسته استیل
متریال دیگری که می توان به واسطه آن مبادرت به تولید تابلو مغازه برجسته نمود مربوط می شود به استیل؛ امروزه مشاغل و صنایع بسیاری از استیل در جهت تولیداتشان استفاده می کنند که برخی از آنها عبارتند از صنعت ساختمان سازی، صنعت خودرو سازی، دکوراسیون و بسیاری از موارد دیگر.
با استفاده از استیل در تابلو سازی می توان تابلو هایی مانند تابلو شناسایی، تابلو راهنمای طبقات، حروف برجسته و ... را تولید نمود که در بین این تابلو های تبلیغاتی و دیگر گذینه ها، بیشترین نقش مربوط می شود به تولید حروف برجسته استیل.
در رابطه با تولید حروف های استیل هم باید گفت که حروف های برجسته استیل در انواع متفاوتی تولید می شوند که می توان تمامی آنها را به شکل بدون نور و یا نور پردازی شده اجرا نمود و به عنوان تابلو مغازه و دیگر اماکن تجاری و یا حتی مسکونی مورد استفاده قرار داد.

تابلو مغازه برجسته لاسوگاسی

تابلو مغازه برجسته لاسوگاسی
یکی دیگر از انواع تابلو مغازه که به شکل حروف برجسته تولید می شود، تابلو مغازه لاسوگاسی است که با نام های حروف لاسوگاسی و تابلو لاسوگاسی نیز شناخته می شوند؛ این شکل از تابلو مغازه برجسته را می توان با متریال هایی چون آهن، پلکسی، چنلیوم، استیل، ام دی اف و ... تولید کرد.
ماهیت حروف لاسوگاسی مانند دیگر حروف های برجسته مربوط می شود به تبلیغات؛ و شکل ظاهری آن به این صورت است که روی حروف لامپ های ال ای دی، فلامنتی یا ادیسونی نصب می کنند که با انجام این عمل، حروف برجسته ساخته شده فوق حالتی نوستالژی و مانند حروف های برجسته قدیم در شهر لاسوگاس را به خود می گیرند.

تابلو مغازه برجسته نئون پلاستیک

تابلو مغازه برجسته نئون پلاستیک
تابلو نئون پلاستیک یا حروف نئون پلاستیک نام حروف برجسته دیگری است که با استفاده از پلکسی گلاس ساخته می شود و به عنوان تابلو مکان های تجاری مانند تابلو مغازه و ... مورد استفاده قرار می گیرد؛ تابلو مغازه نئون پلاستیک به دلیل دوام بالا و زیبایی که دارد یکی از مناسب ترین گذینه های تابلو مغازه برجسته بشمار می رود که می توان آنها را به شکل نور پردازی شده در رنگ ها و انواع متفاوتی تولید نمود.

تابلو مغازه برجسته لبه سوئدی

تابلو مغازه برجسته لبه سوئدی
یک نوع تابلو مغازه برجسته دیگر که در دسته حروف های مدرن تبلیغاتی در صنعت تابلو سازی قرار می گیرد حروف برجسته لبه سوئدی است که با نام های حروف لبه سوئدی و تابلو لبه سوئدی نیز شناخته می شوند؛ تابلو لبه سوئدی با استفاده از یک نوع آلومینیوم ساخته می شود که این آلومینیوم لبه سوئدی نام دارد و به عنوان لبه حروف مورد استفاده قرار می گیرد.
روی حروف لبه سوئدی از جنس پلکسی گلاس است و به طور کلی ظاهر این حروف مشابه حروف برجسته چلنیوم می باشد و تفاوتی که با حروف چلنیوم دارد این است که، پلکسی گلاس استفاده شده در چلنیوم نزدیک به چند میل داخل حروف قرار می گیرد که این مورد در حروف لبه سوئدی به این صورت است که پلکسی گلاس دقیقا روی لبه قرار داده می شود.

قیمت تابلو مغازه برجسته

قیمت تابلو مغازه برجسته
تا این قسمت با تابلو مغازه برجسته و انواع پر فروش آن آشنا شدیم و حال لازم می دانیم در رابطه با قیمت تابلو مغازه برجسته نیز بدانیم؛ به طور کلی باید عنوان کنیم که قیمت گذاری تمامی حروف های برجسته در تابلو سازی بر حسب متر محیط است و موردی که مسلم است این است که قیمت هر متر از حروف های برجسته با توجه به نوع حروف متفاوت می باشد که پیشنهاد داریم جهت استعلام دقیق قیمت انواع حروف برجسته مغازه از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن بورس تایمز