تابلو تبلیغاتی یکی از روش های دیرینه در تبلیغات بشمار می رود که اصناف و مشاغل بسیاری هستند که از آن جهت بهینه سازی تبلیغاتشان استفاده می نمایند که مسلما هدف و نگرش مدیران مشاغل از سفارش و تهیه این تابلو ها، معرفی برند، خدمات و محصولاتشان می باشد که با انجام این عمل می توانند در نهایت به رونق کسب و کارشان دست یابند.

تابلو مغازه ارزان

یکی از چالش هایی که کسب و کارها از گذشته تا به امروز با آن روبرو هستند، بحث قیمت تابلو های تبلیغاتی است که در ادامه می خواهیم این موضوع را تحت عنوان تابلو مغازه ارزان بررسی نماییم و چند نوع از تابلو های مغازه ارزان قیمت را نیز معرفی کنیم.

تعریف مغازه و تابلو مغازه

مغازه محلی است که افراد متخصص در زمینه های مختلف شغلی در آن مشغول به فعالیت و در آمدزایی هستند و در مقابل این تعریف، تابلو مغازه یک نوع تابلو تبلیغاتی است که مغازه داران جهت تبلیغات خودشان از آن بهره می گیرند که این تابلو می تواند به شکل های مختلفی به عنوان تابلو سردر و یا داخل مغازه مورد استفاده قرار گیرد؛ اما به طور کلی می توان بیشترین نقش تابلو مغازه را تابلو سردر مغازه عنوان کرد.

عوامل تاثیر گذار در قیمت تابلو مغازه

در این بخش از مطلب می خواهیم بپردازیم به اینکه چه عواملی می توانند در قیمت تابلو مغازه موثر باشند؛ در رابطه با این موضوع باید بگوییم که عواملی همچون نوع تابلو، متریال های مصرفی تابلو، ابعاد تابلو، محل نصب تابلو و مواردی از این دست می توانند در قیمت گذاری تابلو تبلیغاتی مهم و موثر باشند.
موارد دیگری که می توانند در قیمت یک تابلو تبلیغاتی تاثیر گذار باشند عبارت هستند از طراحی تابلو تبلیغاتی، مدت زمان تحویل تابلو تبلیغاتی و ... که البته این موارد در قیمت گذاری کلیت تابلو های تبلیغاتی نقش بسزا و کاربردی هم ندارند اما بهتر است از آنها نیز چشم پوشی نکرد.

معرفی چند نوع تابلو مغازه ارزان قیمت

در ادامه این مطلب قصد داریم به معرفی چند نوع از تابلو های تبلیغاتی که می توان آنها را در دسته تابلو های تبلیغاتی مغازه ارزان قیمت قرار داد بپردازیم و کمی بیشتر با آنها آشنا شویم.

تابلو فلکسی فیس

تابلو فلکسی فیس
یکی از اولین تابلو های تبلیغاتی که می توان آن را به عنوان یک تابلو تبلیغاتی مغازه ارزان قیمت نام برد، تابلو تبلیغاتی فلکسی فیس است؛ این مدل از تابلو مغازه قدمتی چندین ساله دارد که می شود قدمت آن را بیش از بیست سال عنوان نمود. تابلو فلکسی فیس با استفاده از متریال های آهن، فلکسی، و آلومینیوم ساخته می شود.
تابلو فلکسی فیس را باید در دسته تابلو های تبلیغاتی چاپی نام برد که قابلیت چاپ متن و عکس در آنها وجود دارد و همچنین می توان آنها را به صورت نور پردازی شده و بدون نور نیز تولید نمود.
قیمت گذاری تابلو های فلکسی بر حسب متر مربع صورت می گیرد که قیمت تابلو فلکسی نور پردازی شده نسبت به نوع بدون نور پردازی آن بالاتر است که به طور می توان این مدل از تابلو مغازه را در دسته تابلو های تبلیغاتی ارزان قیمت در تابلو سازی نام برد.

تابلو پلکسی

تابلو پلکسی
کمتر کسی است که با شغل تابلو سازی آشنا باشد و تابلو پلکسی گلاس را نشناسد؛ پلکسی گلاس یک نوع پلاستکی است که در حرفه تابلو سازی بسیار مورد استفاده استفاده قرار می گیرد؛ از کاربرد های پلکسی گلاس می توان تولید تابلو هایی نظیر تابلو نئون پلاسنیک، تابلو لایت باکس، تابلو چلنیوم، تابلو راهنمای طبقات، تابلو استیل پلاستیک و مواردی مشابه را نام برد.
در رابطه با قیمت تابلو مغازه که با استفاده از پلکسی گلاس ساخته می شوند نیز باید گفت که این نوع از تابلو مغازه در صورتی که بدون نور اجرا شوند در دسته تابلو های ارزان قیمت به عنوان تابلو مغازه بش.ار می روند.

تابلو ال ای دی ثابت

تابلو ال ای دی ثابت
بعد از تابلو فلکسی فیس و تابلو پلکسی گلاس، تابلویی که می توان آن را به عنوان یک تابلو ارزان قیمت نام برد تابلو ال ای دی ثابت است. تابلو ال ای دی ثابت نوعی از تابلو تبلیغاتی است که می شود آن را به عنوان تابلو مغازه به کار برد؛ این نوع از تابلو دارای مزیتی بارز است که آن هم مربوط می شود به نور پردازی آن؛ در حقیقت باید گفت که تابلو ال ای دی ثابت یکی از تابلو هایی است که دارای روشنایی و نور پردازی می باشد که این مورد از مزیت های یک تابلو تبلیغاتی به عنوان تابلو مغازه بشمار می رود.

تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم
می دانیم که اکثر افرادی که با تابلو سازی آشنا هستند و این صنعت را می شناسند با تابلو چلنیوم که یک نوع حروف برجسته است نیز آشنا هستند و این شکل از تابلو را به خوبی می شناسند؛ حروف برجسته چلنیوم که نام اصلی آن چنلیوم است با استفاده از پلکسی گلاس و لبه آلومینیومی که چتلیوم نام دارد ساخته می شود و در آخر با استفاده از اس ام دی های بلوکی نور پردازی می شود.
تابلو چلنیوم دوام بسیار بالایی در برابر شرایط مختلف جوی دارد که در کنار این مورد مزیتی دیگر دارد که آن هم قیمت مناسبش در کنار دیگر حروف های برجسته می باشد؛ مورد دیگر در رابطه با تابلو چلنیوم این است که تابلو چلنیوم در انواع مختلفی ساخته می شود که می توان نوع ساده آن را در دسته تابلو های مغازه ارزان قیمت نام برد.

تابلو لایت باکس

تابلو لایت باکس
یکی دیگر از تابلو های تبلیغاتی که به شکل های مختلفی در تابلو سازی ها ساخته می شود، تابلو لایت باکس است؛ این شکل از تابلو به صورت یک جعبه یا باکس ساخته می شود که می توان آن را از داخل با استفاده از اس ام دی ها نور پردازی نمود. برخی از تابلو های لایت باکس به عنوان تابلو مغازه می توانند در دسته تابلو های تبلیغاتی مغازه ارزان قیمت قرار گیرند.
به عنوان مثال تابلو هایی مانند تابلو لایت باکس آلومینیومی، تابلو لایت باکس کریستال و تابلو لایت باکس چلنیوم برخی از تابلو های لایت باکس ارزان قیمت مغازه بشمار می روند.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن بورس تایمز