بسیاری از اصناف امروزه در رابطه با فروش انواع محصولات و ارائه خدمات به مشتریان و متقاضیان مشغول به فعالیت هستند که این فعالیت ها می تواند در شرکت ها، موسسات، کارگاه ها، کارخانه ها و مغازه ها انجام گیرد. اما ارائه خدمات و فروش محصولات عناوین ذکر شده از راه مهمی به نام تبلیغات رقم می خورد که یکی از آنها تبلیغات محیطی است که در ادامه می خواهیم با توضیحاتی در مورد تابلو مغازه و یکی از انواع آن به نام تابلو استیل با ما همراه باشید.

تابلو مغازه استیل

تابلو مغازه و تبلیغات

تابلو مغازه از راه های مهم ارتباطی بین مشتریان و کسب و کارها است که این مورد یکی از گذینه های تبلیغاتی در صنعت تابلو سازی بشمار می رود و در زیر شاخه های تبلیغات قرار می گیرد. همانطور که در بسیاری از مطالب قبلی عنوان کردیم تبلیغات به شاخه ها و دسته های متفاوتی تقسیم می شود که تبلیغات محیطی یکی از آنها است و یک نوع تبلیغات مهم و هدفمند در راستای کسب در آمد بشمار می رود.
تابلو مغازه جدا از اینکه یک نوع راه ارتباطی تبلیغاتی بشمار می رود می تواند در زیبایی و هارمونی یک مغازه با دکوراسیون و نوع فعالیت آن از اهمیت بالایی برخوردار باشد که این نوع هماهنگی تاثیرات بسزایی در جذب مشتریان و اعتماد آنها به یک مغازه و مجموعه مسئول را نیز همراه دارد.
تبلو های مغازه همانطور که گفتیم به شکل ها و انواع متفاوتی تقسیم می شوند و هدف از ساخت و نصب تمامی آنها تبلیغات و زیبایی یک مغازه بشمار می رود و مسلما هر چه تابلو مغازه مدرن تر و بروز تر باشد می تواند در تحقق اهداف تبلیغاتی کارفرمایان موثر تر باشد. البته غیر از مسئله مدرن بودن یک تابلو مغازه، نوع طراحی آن نیز یکی دیگر از عوامل اصلی در کسب در آمد یک مغازه می باشد و طراح می تواند با در نظر داشتن نوع فعالیت یک مغازه با ایجاد رنگ ها و نقش ها همراه با ایده های نو راه ارتباطی نزدیکی با مشتریان برقرار نماید که این اتفاق بعد از طراحی و اتمام یک پروژه تابلو سازی به وقوع می پیوندد.
از انواع تابلو های تبلیغاتی که امروزه به عنوان تابلو مغازه به کار می روند می توان به تابلو هایی مانند تابلو لایت باکس که به جعبه های نورانی اطلاق می شود یا تابلو های فلکسی فیس و یا تابلو های ال ای دی که شامل تابلو ال ای دی ثابت و ال ای دی روان هستند اشاره نمود. البته تابلو های تبلیغاتی تنها شامل تابلو های نام برده شده در این مطلب نیست و تنوع در ساخت آنها بسیار است که به دلیل خارج نشدن از موضوع مطلب توضیحات کامل در بخش محصولات سایت و دیگر بخش ها به طور کامل عنوان شده است. اما یکی از تابلو های تبلیغاتی که امروزه از کاربرد فراوانی برخوردار می باشد تابلو حروف برجسته است که در انواع مختلف با متریال های متفاوتی قابل ساخت هستند که تابلو فلزی، تابلو نئون پلاستیک، تابلو چلنیوم و تابلو استیل از انواع آن می باشند که در ادامه به تابلو استیل مغازه و چند مدل از نمونه های پر فروش آن می پردازیم.

تابلو استیل مغازه

تابلو های استیل همانطور که از نامشان مشخص است در دسته تابلوهایی قرار دارند که توسط متریال استیل ساخته می شوند و در انواع متفاوتی تولید و به عنوان یک گذینه تبلیغاتی مورد استفاده قرار می گیرند. تابلو شناسایی، تابلو های حروف برجسته تلفیقی و حروف برجسته که توسط استیل ساخته شوند در دسته تابلو های استیل قرار می گیرند.
دراین مطلب منظور از تابلو استیل مغازه، پرداختن و توضیحات حروف های استیل برجسته است که به چند نوع تقسیم می شوند. البته باید یاد آور شد که در صورت ساخت حروف های برجسته تلفیقی می توان حروف استیل را در ده ها یا صد ها مدل تولید نمود. متریال استیل در تابلو سازی به صورت ورق های نازک به فروش می رسد که در رنگ های متفاوتی نیز در بازار موجود هستند و از پر کاربرد ترین آنها می توان به استیل طلایی براق، استیل طلایی مات، استیل نقره ای براق و استیل نقره ای مات اشاره نمود.
همانطور که عنوان کردیم یکی از راه های تبلیغات مغازه ها ساخت و سفارش تابلو مغازه است که به عنوان تابلو سردر مغازه به کار می رود و در مدل های مختلفی ساخته می شوند که تابلو استیل مغازه یکی از آنها می باشد و با توجه به توضیحات بالا در رنگ ها و مدل های متنوعی ساخته می شود. تابلو استیل یا حروف استیل برجسته با توجه به اینکه بیش از چندین دهه از ورودش به عرصه تبلیغات و تابلو سازی می گذرد کماکان از تابلو های کاربردی و پر فروش در این حرفه به شمار می رود که مراحل ساخت آن به صورت دستی و دستگاهی انجام می گیرد. البته این مورد را نیز باید به یاد داشت که ساخت استیل توسط دستگاه نیز می بایست زیر نظر حروف ساز انجام گیرد.

تابلو استیل طلایی مغازه

tablo-steel-talaei-maghazeh
ورق های استیل طلایی که در دو نوع طلایی براق و مات در بازار موجود هستند در ضخامت های مختلفی به فروش می رسند و در ساخت حروف برجسته استیل نیز به کار می روند. ورق استیل طلایی به صورت ورق های بگیر و نگیر تولید می شوند که ورق های بگیر آهن ربا را به خود جذب می کنند و در مقابل ورق های نگیر آهن ربا را به خود جذب نمی کنند که مسلما ورق های نگیر از از دوام و ماندگاری بالایی در شرایط مختلف جوی برخوردارند و پیشنهاد می شود در ساخت حروف استیل از این نوع ورق استفاده شود.
رنگ طلایی از رنگ هایی بشمار می رود که می تواند نماد قدرت، ثروت، موفقیت و پیروزی باشد. همچنین تابلو استیل طلایی به عنوان تابلویی در جهت معرفی یک مغازه می تواند تاثیرات مفید و بسزایی را ایفا نماید و مشتریان را به سوی مغازه و کسب کار مورد نظر سوق دهد.

تابلو استیل نقره ای مغازه

تابلو استیل نقره ای مغازه
رنگ نقره ای از نظر روانشناسی نماد هوش، دانش، بلوغ و آینده نگری است که در تابلو سازی نیز این رنگ در جهت ساخت تابلو یا حروف برجسته استیل به کار می رود و مانند رنگ طلایی در دو نوع بگیر و نگیر موجود است که به دو شکل نقره ای براق و خش دار به فروش می رسد. ورق های نقره ای استیل دارای ضخامت های متفاوتی هستند که با توجه به قطر قلم حروف استیل در ساخت این نوع از حروف برجسته به کار می رود.
در مورد انتخاب ورق های استیل در رابطه با ضخامت آنها باید گفت که هر چه قطر قلم حروف بالاتر باشد ضخامت ورق نیز می بایست بالاتر باشد و در مقابل هر قدر قطر قلم حروف استیل پایین تر باشد ضخامت استیل نیز کمتر در نظر گرفته می شود.
حروف استیل ساده، حروف استیل نور اندریک، حروف استیل رینگی یک لب رینگ، حروف استیل دو لب رینگ، حروف استیل و پلکسی، حروف استیل پلاست، حروف استیل لاس وگاسی، حروف استیل پانچ، حروف استیل کریستال و حروف های استیل تلفیقی که تمامی موارد عنوان شده در رنگ های متنوعی از نظر رنگ استیل و رنگ نور پردازی دارای تنوع و مدل های مختلفی می باشند از انواع حروف استیل مغازه بشمار می روند.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن