حروف چلنیوم که امروزه در انواع تابلو چلنیوم به مرحله ساخت تا نصب می رسد، علاوه بر نوع ساخت در رنگ های متفاوتی نیز تولید می شود که این رنگ ها شامل پلکسی گلاس و لبه چنلیوم می باشد. هر کدام از مدل های اجرا در ساخت تابلو چلنیوم در نوع خود از جذابیت های خاصی برخوردارند که تابلو چلنیوم طلایی یکی از آنها است. در ادامه به توضیحاتی در مورد تابلو چلنیوم طلایی و همچنین قیمت تابلو چلنیوم طلایی و کاربرد های آن می پردازیم.

قیمت تابلو چلنیوم طلایی

تابلو چلنیوم

آلومینیوم جهت ساخت حروف برجسته چنلیوم در کارخانه های مربوطه طی فرایند هایی به شکل رول چنلیوم تبدیل می شود و در رنگ های متفاوت و ضخامت های مختلف به فروش می رسد که معمولا ضخامت رول های چنلیوم بین 3 تا 5 دهم خواهد بود و در واقع این مورد از استانداردهای ساخت حروف برجسته چنلیوم می باشد. یکی از عوامل تاثیر گذار در انتخاب رول مناسب جهت تولید حروف چنلیوم قطر قلم حروف است که در صورت افزایش قطر قلم پیشنهاد می شود ضخامت لبه چنلیوم انتخابی نیز افزایش پیدا کند. همچنین در مورد یکی از معتبر ترین برندهای تولید چنلیوم باید عنوان نمود که شرکت آلوراپید از پرچم داران این عرصه بشمار می رود و در تولید رول های مرغوب و با کیفیت از پیش تازان محسوب می شود.

تابلو چلنیوم طلایی

تابلو چلنیوم طلایی

مبحث تابلو چلنیوم طلایی میان مشتریان بسیار حائز اهمیت می باشد و هر شخص یا مجموعه سفارش دهنده تابلو چلنیوم از عنوان تابلو چلنیوم طلایی برداشت و تفکر خاص خود را دارد. بعضا مشتریان تابلو چلنیوم طلایی را رنگ لبه طلایی می دانند. برخی کاربرد پلکسی گلاس طلایی را، گروهی دیگر روشنایی اس ام دی با رنگ آفتابی و برخی دیگر تمامی موارد عنوان شده را چلنیوم طلایی می پندارند.

رول تابلو چلنیوم طلایی

رول طلایی چنلیوم یکی از موارد عنوان شده در ساخت تابلو چلنیوم طلایی است که می توان آن را یکی از مهمترین بخش های تشکیل دهنده تابلو چلنیوم طلایی نامید. قیمت رول چنلیوم طلایی نسبت به رول نقره ای بالاتر است و مسلما همین افزایش تاثیر مستقیمی بر قیمت تابلو چلنیوم خواهد داشت. در واقع باید گفت که قیمت تابلو چلنیوم طلایی به دلایلی مانند نوع رنگ مصرفی، آنادایز چنلیوم و دیگر موارد دارای افزایش نسبت به رنگ نقره ای آن خواهد بود. نکته ای که می بایست در انتخاب رول چنلیوم طلایی به آن دقت داشت نوع شرکت و برند تولید کننده رول می باشد که در این مورد نیز باید برند آلوراپید را از مرغوب ترین ها در مبحث تولید رول طلایی چنلیوم عنوان نمود.

پلکسی تابلو چلنیوم طلایی

پلکسی یک نوع پلاستیک است که ظاهر آن شبیه به شیشه می باشد و در حرفه تابلو سازی به عنوان تولید و ساخت تابلو های تبلیغاتی به کار گرفته می شود که می توان از کاربرد های آن در حروف های برجسته نئون پلاستیک، حروف های تلفیقی و تابلو چلنیوم اشاره نمود. نوع دیگری از پلکسی که در تولید تابلو چلنیوم طلایی به کار می رود پلکسی گلاس طلایی می باشد که البته مواد به کار رفته در آن کمی با پلکسی شیشه ای متفاوت می باشد. اما با عنوان پلکسی گلاس طلایی میان تابلو سازان و مشتریان شناخته می شود.
ساخت تابلو چلنیوم طلایی همراه با پلکسی گلاس طلایی به این شکل است که به دلیل عبور نکردن نور از پلکسی طلایی معمولا در هنگام برش، پلکسی گلاس طلایی توسط دستگاه لیزر پانچ می شود و در واقع با این عمل تابلو ساخته شده از نوع تابلو چلنیوم پانچ خواهد بود که بعضا جهت زیبایی در نور پردازی، حروف ساخته شده به شکل پلکسی دوبل یا رینگی نیز تولید می شود.

نور آفتابی تابلو چلنیوم طلایی

نور پردازی تابلو چلنیوم یکی از مهمترین عوامل در ساخت این مدل از حروف برجسته بشمار می رود. تلفیق چنلیوم طلایی، پلکسی گلاس طلایی و اس ام دی بلوکی آفتابی در تولید چلنیوم، خروجی و کلیت حروف ساخته شده را به شکل طلایی برای مخاطبین به نمایش می گذارد و یکی از جدید ترین تابلو های تبلیغاتی نیز بشمار می رود. رنگ طلایی در تابلو سازی از گیرا ترین و جذابترین رنگ ها می باشد که حس قدرت و توانایی را نیز به یک مجموعه خواهد بخشید و از ارکان اصلی در بازاریابی و فروش محصولات یک برند بشمار می رود. نکته حائز اهمیت که در مورد اس ام دی ها نیز صدق می کند نوع برند مصرفی در حروف می باشد که پیشنهاد می شود جهت طول عمر تابلو چلنیوم و دوام بالا از برندهای مرغوب و معتبر به کار گرفت.

کاربرد تابلو چلنیوم طلایی

کاربرد تابلو چلنیوم طلایی

کاربرد تابلو چلنیوم به عنوان یک تابلو تبلیغاتی معمولا در فضاهایی مانند تابلو سردر، تابلو مغازه، تابلو محیط های داخلی ساختمان، تابلو شناسایی ساختمان و دیگر گذینه های تبلیغاتی و شناسایی می باشد. تابلو چلنیوم شرکتی که یکی از پرکاربرد ترین تابلو ها می باشد همانطور که از نام آن مشخص است به عنوان تابلو شرکت به کار می رود که معمولا در جهت شناسایی به عنوان تابلو سردر شرکت یا محیط داخلی شرکت به کار می رود.
تابلو چلنیوم شرکتی را می توان در انواع تابلو چلنیوم و مطابق با نوع سفارش مشتری تولید نمود که البته می بایست نکاتی مانند فضای مربوطه جهت نصب تابلو، روشنایی محل نصب و ارتفاع را در نظر داشت تا ساخت تابلو چلنیوم جهت بازخورد مناسب به نحو احسنت انجام گیرد. تابلو چلنیوم طلایی نیز یکی از گذینه های منتخب در راستای تابلو چلنیوم شرکتی بشمار می رود که می تواند شامل مواردی مانند لبه طلایی، نور پردازی آفتابی، پلکسی طلایی و یا تمام موارد عنوان شده باشد.
یکی دیگر از کاربرد های تابلو چلنیوم که امروزه در بر دارنده تبلیغات بسیاری از اصناف می باشد تابلو چلنیوم مغازه است. در واقع ساخت تابلو چلنیوم می تواند تاثیر بسزایی در فروش محصولات یا خدمات مغازه داران داشته باشد که این امر با سفارش و نصب تابلو چلنیوم سردر مغازه میثر خواهد بود. همچنین باید عنوان کرد که تابلو چلنیوم طلایی از پر فروش ترین و مهمترین گذینه ها به عنوان تابلو یک مغازه خواهد بود. و اما نکته آخر که می بایست در مورد قیمت تابلو چلنیوم طلایی عنوان نمود نحوه محاسبه آن می باشد که مانند دیگر حروف های برجسته چلنیوم با توجه به متر محیط یا متر دور محاسبه و قیمت گذاری خواهد شد. البته باید به یاد داشت که قیمت تابلو چلنیوم طلایی به دلیل رنگ به کار رفته در آن نسبت به رنگ نقره ای افزایش خواهد یافت.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن