جدید بودن و تازه بودن واژه هایی هستن که همراه با نوآوری در کنار هم قرار می گیریند و این نوآوری می تواند در بسیاری از موارد مختلف در زندگی افراد قرار داشته باشد. به عنوان مثال نوآوری در تابلو های تبلیغاتی و تابلو سازی در جهت ساخت انواع تابلو مغازه و دیگر مکان های تجاری که مورد بحث این مطلب از مجموعه نوین لایت است می تواند جهشی بزرگ در بازاریابی و فروش محصولات از نوع تبلیغات محیطی باشد.

تابلو جدید برای مغازه
تابلو مغازه نوعی از تبلیغات نمای خارجی مغازه ها را شامل می شود که این مورد می تواند در رسته تبلیغات داخلی یک مکان تجاری یا مغازه را نیز شامل باشد که نوآوری در آن نیز می تواند تاثیر مستقیمی روی متفاوت بودن آن مکان داشته باشد.


با کمی اطلاعات می توان به تاثیر انواع تبلیغات در فروش محصولات یک مجموعه پی برد که تبلیغات محیطی نیز یکی از این تبلیغات می باشد. به عنوان مثال تبلیغات و نصب یک تابلو تبلیغاتی بر سر در یک مغازه می تواند فروشی بالغ بر 80 درصد نسبت به یک مغازه مشابه بدون تابلو را افزایش دهد که این امر طبق نظر سنجی فعالان فروش و بازار یابی کاملا اثیات شده می باشد.
در مقابل همین موضوع، ایده های نو و نصب یک تابلو مغازه جدید نسبت به تابلو قدیمی تر نیز می تواند باعث افزایش 50 درصدی فروش آن مجموعه به دلیل متفاوت بودن و کنجکاوی خریدار نسبت به محصول آن باشد.
از جدیدترین تابلو مغازه ها بعد از ورود تابلو چلنیوم می توان به بسیاری از حروف های بر جسته مدرن نظیر تابلو استیل و تابلو فلزی که به شکل های متفاوتی تولید و عرضه می گردند اشاره کرد.تابلو حروف استیل و حروف فلزی که چندین دهه از ورودشان به صنعت تابلو سازی می گذرد.
تابلو لاس وگاسی، تابلو چلنیوم پانچ، تابلو نئون پلاستیک، حروف کریستال و دیگر موارد مشابهی که اخیرا همراه با تلفیق و نوآوری توسط تابلو سازان و طراحان در یک کارگاه تابلو سازی ساخته می شوند، تابلو های جدیدی برای مغازه ها هستند که در جهت کسب کار و بازار یابی متفاوت از مهمترین گذینه ها به شمار می روند و باعث دید متفاوت و تازه میان مشتریان و دنبال کنندگان محصولات یک گروه تجاری می باشد.

آشنایی با چند نوع از تابلو های تبلیغاتی مدرن

تابلو لایت باکس مغازه

تابلو لایت باکس مغازه


تابلو لایت باکس یکی از تابلوهای تبلیغاتی است که در انواع متفاوتی قابل ساخت و نصب می باشد و معمولا به شکل نور پردازی شده به فروش می رسد. در واقع ماهیت تابلو لایت باکس همانطور که از نامش مشخص می باشد جعبه نوری است. از انواع تابلو لایت باکس که در مجموعه های تابلو سازی ساخته می شود می توان به نمونه هایی مانند تابلو لایت باکس آلومینیومی، تابلو لایت باکس فریم لس، تابلو لایت باکس اسنپ فریم، تابلو لایت باکس مگنتی، تابلو لایت باکس کریستالی و تابلو لایت باکس پارچه ای اشاره نمود.
از موارد کاربردی تابلو لایت باکس نیز می توان به عنوان تابلو تبلیغاتی در مترو، فرودگاه، بیمارستان ها، داروخانه ها، باشگاه های ورزشی، تبلیغات شرکت ها، تابلو مغازه و دیگر مکان های تجاری اشاره داشت.

تابلو چلنیوم مغازه

تابلو چلنیوم مغازه
تابلو چلنیوم یک مدل از حروف برجسته است که توسط نوعی آلومینیوم به نام چنلیوم ساخته می شود. تابلو چلنیوم بیش از 3 دهه است که در حرفه تابلو سازی مورد استفاده به عنوان تابلو تبلیغاتی قرار دارد و در انواع متفاوتی قابل ساخت است که همین تنوع در ساخت، این نوع تابلو را به عنوان یک تابلو مغازه جدید میان مشتریان جای داده است.
تابلو چلنیوم در برند های متفاوتی نیز عرضه می گردد که از مرغوب ترین نوع آن باید به چلنیوم آلوراپید که نوعی رول چنلیوم بشمار می رود اشاره نمود. البته متریال های دیگری نیز در ساخت تابلو چلنیوم به کار گرفته می شود که باید از پلکسی گلاس، اس ام دی های بلوکی و پی وی سی ها که در برندهای مختلفی وجود دارند نام برد.

حروف برجسته استیل مغازه

حروف برجسته استیل مغازه
حروف استیل یکی دیگر از تابلو های تبلیغاتی است که از حروف های تقریبا قدیمی در تابلو سازی بشمار می رود. اما نکته مهمی که باید عنوان کرد این است که حروف استیل به دلیل تلفیق پذیری بالا با دیگر حروف های برجسته امروزه نقش بسزایی در ساخت یک تابلو مغازه جدید دارد و می توان از آن در جهت یک گذینه تبلیغاتی مناسب و مدرن به کار برد.
از انواع تابلو استیل جدید می توان به تابلو استیل رینگی، تابلو استیل پانچ، تابلو استیل و پلکسی، تابلو استیل و نئون پلاستیک و بسیاری دیگر از تابلو های استیل تلفیقی اشاره کرد که قیمت گذاری آنها با توجه به متریال های کاربردی در آن بر حسب متر محیط محاسبه می گردد.


گروه تابلو سازی نوین لایت با ساخت جدیدترین تابلو برای مغازه ها و اماکن مختلف تجاری با پرسنل مجرب خود این اطمینان را به مشتریان محترم می دهد که با نصب مدرنترین تابلو ها بر سر درب مجموعه های خود به فروش چندین برابری محصولات خود دست خواهند یافت.همچنین برای دریافت لیست قیمت انواع تابلو های تبلیغاتی مانند قیمت تابلو چلنیوم، قیمت تابلو استیل و دیگر محصولات می توانید با ما در تماس باشید.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن بورس تایمز