تابلو تبلیغاتی در انواع متفاوتی در ارتباط با معرفی خدمات، محصولات و برند سازی مجموعه های مختلف به کار گرفته می شوند که یکی از آنها ساخت تابلو مغازه می باشد که نقش مهمی در معرفی یک مغازه در راستای بازاریابی و فروش ایفا می نماید.

تابلو تبلیغاتی کامپوزیت و چلنیوم
تابلو مغازه املاک باتیس یکی از تابلو های تبلیغاتی کامپوزیت و حروف چلنیوم است که در ادامه به توضیحات مختصری در مورد آن خواهیم پرداخت.


همانطور که می دانیم تبلیغات محیطی و ساخت یک تابلو تبلیغاتی یکی از کار آمد ترین تبلیغات بشمار می رود که به دست افراد مجرب در کارگاه های تابلو سازی همراه با ابزار ها و دستگاه های مربوطه صورت می گیرد.
تصویر مربوط به این مطلب یکی از تابلو های کامپوزیت است که همراه با ساخت تابلو چلنیوم یا حروف چلنیوم تکمیل شده است.
نوع اجرای نمای کامپوزیت در ساخت این تابلو از نوع فیکس است که همراه با رنک کامپوزیت خاکستری و ساخت حروف با پلکسی گلاس سفید رنگ و نور پردازی اس ام دی بلوکی اجرا شده است.
لبه به کار رفته در تابلو چلنیوم فوق، لبه چنلیوم طلایی است که استفاده از این نوع لبه با توجه به قیمت بالاتر آن نسبت به لبه نقره ای، قیمت تابلو چلنیوم را افزایش خواهد داد که البته عکس این مورد به دلیل استفاده از پلکسی تک رنگ نسبت به پلکسی دوبل باعث کاهش قیمت تابلو کامپوزیت و چلنیوم می باشد.
نکته آخری که باید عنوان نمود در مور شماره تلفن ها و لوگوی ساخته شده روی تابلو می باشد که به دلیل محدودیت در ابعاد ساخت این تابلو، شماره ها و لوگو به شکل چلنیوم باکس سفید و مشکی ساخته شده است.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن