تابلو تبلیغاتی چلنیوم به شکل های متفاوتی تولید و به مرحله نصب به عنوان تابلو مغازه و یا سر درب می رسند که همراه با زمینه های متفاوتی مانند نمای کامپوزیت یا ترمووود نیز قابل اجرا می باشند.

تابلو پولکی چلنیوم
اما یکی از جدیدترین تابلو های تبلیغاتی، تابلو پولکی به شمار می رود که معمولا به عنوان پس زمینه حروف های برجسته به کار گرفته می شود.


یکی از مشاغلی که امروزه با توجه به نوع حرفه خود از تابلو های پولکی استفاده می کنند، سالن های زیبایی هستند.
در تصویر بالا تابلو تبلیغاتی یکی از سالن های زیبایی واقع در شرق تهران تحت عنوان چهره طلایی قابل مشاهده می باشد که گروه تابلو سازی نوین لایت مبادرت به ساخت این تابلو که از نوع تابلو تبلیغاتی پولکی و حروف برجسته چلنیوم می باشد نموده است.
مراحل ساخت تابلو پولکی و چلنیوم سالن زیبایی فوق به این صورت انجام گرفته است که در ابتدا تایل های پولکی در کنار یکدیگر قرار گرفته و بعد حروف های چنلیوم روی تایل ها نصب شده است و در آخر مبادرت به سیم کشی و روشنایی تابلو شده است.
مورد آخری که می بایست در مورد این تابلو چلنیوم و پولکی عنوان نمود، به کار بردن کامپوزیت طلایی به عنوان حاشیه تابلو می باشد که این مورد، زیبایی و هارمونی رنگ مناسبی را همراه با پلکسی مشکی و سفید استفاده شده در حروف چلنیوم به تابلو بخشیده است.

طراحی سایت و بهینه سازی سایت توسط اینتن